Becker BE z101, pamięc, a aktualizacja map

  • 1 Odpowiedzi
  • 2267 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline T-9

  • 1
Becker BE z101, pamięc, a aktualizacja map
« dnia: Październik 30, 2014, 19:15:39 »
Witam.

Posiadam Beckera BE z101, chcę w nim zaktualizować mapy (Polski i Europy), automapa, mapamap, ew. jakieś inne. Nigdy wcześniej takich rzeczy nie robiłem, ale naczytałem się co nieco o odblokowywaniu, itp. Problem jest taki że nawigacja ma 2GB pamięci wbudowanej, zaś takie mapy "ważą" po 3gb+, więc co zrobić? Może da się je jakoś odchudzić, wywalając np budynki 3d lub inne pierdoły? A może istnieją jakieś wersje map "odchudzonych"?

Pozdrawiam.

PS. Weryfikacja -> "Prośba o inny obrazek" = dno, po naciśnięciu, wycięło cały napisany tekst -_-

Połączone: [time]Październik 30, 2014, 22:33:39[/time]
Dobra, udało mi się wgrać Automapę 6.15 (okazało się że przy instalacji można wybrać sobie obszary przez co zajmie mniej miejsca...) i teraz mam kolejny problem, odpalam ją i wypluwa błąd - "Nie można znaleść mapy. Nie ma dostępu do danych dotyczących mapy lub mapa jest przystosowana do innej wersji oprogramowania", pomysł co dalej?

A może trzeba grzebać coś w plikach konfiguracyjnych...?
« Ostatnia zmiana: Październik 30, 2014, 22:35:17 wysłana przez T-9 »

*

Offline angler22

  • Redaktor
  • *****
  • 4803
  • Sprzęt: Blow 50YBT, Goclever 5010, Wayteq X960, AM XL
Odp: Becker BE z101, pamięc, a aktualizacja map
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 31, 2014, 19:45:58 »
Prawidłowo zainstalowana i zarejestrowana AutoMapa powinna działać - sam używałem swojej AM przypisanej do karty na Beckerze 103 bodajże. W tych sprzętach pojawiają się czasem problemy z odczytem danych z karty po uśpieniu, dlatego przed odpaleniem AM spróbuj zrobić pełny reset.