AutoPilot Aristo Voyager S505 - problem.

  • 1 Odpowiedzi
  • 3800 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

AutoPilot Aristo Voyager S505 - problem.
« dnia: Lipiec 07, 2014, 14:02:12 »
Witam.
Posiadam nawigację ARISTO Voyager S505. Na urządzeniu był zainstalowany AutoPilot - firmowa nawigacja (chyba?). Chciałem ją zmienić na AutoMapę, więc sformatowałem i pamięć wewnętrzną i kartę SD. Po kilku próbach wgrania automapy, przycisk "Nawigacja", który jest w rogu nie reaguje, tzn. naciskam, naciskam i tylko słyszę dźwięk naciśniętego ekranu ;) Próbowałem kombinować z folderami soft czy plikiem Engine.ini (także plikiem cCdesktop.exe?), lecz nic mi to nie daje. Wszystko normalnie funkcjonuje w tym urzadzeniu na czystych kartach pamięci, lecz gdy naciśniemy przycisk NAWIGACJA nic się nie dzieje ;) Próbowałem wgrywać TomTom'a jednak też bez skutku. Wreszcie postanowiłem wszystko przywrócić do stanu początkowego czyli wgrać od początku AutoPilota, jednak to też nic nie dało. Przycisk nawigacja nadal nie reaguje. Co jest problemem, jak to naprawić?

Powiem, że jest to dosyć pilna sprawa i potrzebuję tej nawigacji jak najszybciej.
Czekam na jakieś rozsądne propozycje, pozdrawiam!

*

Offline angler22

  • Redaktor
  • *****
  • 4803
  • Sprzęt: Blow 50YBT, Goclever 5010, Wayteq X960, AM XL
Odp: AutoPilot Aristo Voyager S505 - problem.
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 07, 2014, 20:42:05 »
Trzeba było sobie zrobić kopię całej zawartości, zanim zacząłeś kombinować. Urządzenie nie jest specjalnie popularne, stąd i wielu specjalistów od niego nie znajdziesz. Zazwyczaj zaczyna się od sprawdzenia lokalizacji mobilenavigator\mobilenavigator.exe (podstawiasz swój plik). Jednak S505 powinna mieć w menu przycisk "explroer" uruchamiający pulpit Win CE, z którego to możesz sobie dalej uruchamiać co chcesz.