Automapa iGo TomTom na Win CE 4.2 w Blaupunkt Lucca

  • 4 Odpowiedzi
  • 6228 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Automapa iGo TomTom na Win CE 4.2 w Blaupunkt Lucca
« dnia: Styczeń 06, 2007, 17:29:40 »
Witam kolegów !!!

Mam pytanie czy pod Win CE w nawigacji Blaupunkt Lucca bedzie mi działać AM TT i iGO ? wrzuciłem juz dll do katalogu windows i jak narazie żaden z tych 3 programow mi nie ruszył.

Czy jest coś jeszcze co trzeba zrobic zeby ruszył choć jeden z tych programow? bawil sie ktos moze luccą z odblokowanym Win CE?


pozdrawiam


Mikołaj

*

Offline mkris

  • 37
Automapa iGo TomTom na Win CE 4.2 w Blaupunkt Lucca
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 17, 2007, 14:33:58 »
Witam,
..i jak kolego udalo Ci sie cos odpalic?
Akurat znajomy kupil taka nawigacje i sie mnie pytal czy dalo by rady odpalic cos na niej - a wiec bede Ci wdzieczny za informacje.

Odp: Automapa iGo TomTom na Win CE 4.2 w Blaupunkt Lucca
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 01, 2007, 14:51:18 »
Witam, przyłączę się do tematu - może ktoś jest w stanie udzielić informacji na temat samego odblokowania Windows CE w tym urządzeniu ?

Odp: Automapa iGo TomTom na Win CE 4.2 w Blaupunkt Lucca
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 08, 2007, 22:23:04 »
witam
Opis jak odpalić AM na blaupunkcie był już na forum, oto skopiowany tekst:
"1.Sciagnac Totalcommander : http://forum.pocketnaviga...hmentid=1032320
2.Sciagnac aktualizacje dla Lucca 3.3, niestety nie ma podanego linka
3.Rozpakowac paczek z Totacommanderem i zamienić nazwę pliku exe w DNPicViewer, wszystkie pliki skopiować do folderu Source z rozpakowana aktualizacja dla Lucca (wrazie potrzeby zastąpić pliki). Całość na karate i przeprowadzić aktualizacje.
4.Zrobic restart, kliknąć na pic viewer następnie na Show i na Hide file in ROM
5.Wejsc w folder Windows i zaznaczyć explorer.exe a następnie skopiować go do \My Flash Disk. Zmienić nazwę DNMainUI.exe w jaką się chce a następnie zmienić explorer.exe w DNMainUI.exe. To wszystko.

To jest tłumaczenie, nie wiem jak w praktyce to wygląda. Oczywiście nie panosze odpowiedzialności za powyższy sposób Fajnie by było gdyby kolega opisał w jaki sposób zainstalował AM4, u mnie na medionie pokazuje ze nie jest właściwa aplikacja dla WinCE (oczywiście odblokowany)

oj cieszę się że mnie choć trochę wyręczyłeś
ten brakujący plik (właściwie pliki) zassać trzeba ze strony Blaupunkta, poniżej link:
http://www.blaupunkt.com/pl/infoservices_7_8.asp
oczywiscie trzeba wybrać właściwą wersje dla swojego urządzenia

aby zainstalować AM4 trzeba uaktywnić możliwość synchronizacji PC z Lucca przez ActiveSync. w tym celu należy uruchomić w juz rozlokowanym urządzeniu WIN CE5 przy pomocy Total Comanndera plik z folderu Windows o nazwie ChangeUSB.exe
ten plik odpowiada za port usb, po jego uruchomieniu urządzenie zacznie być widoczne przez ActiveSync
podłączyć w trybie "gość" i odpalić na PC instalkę AM4 i wszystko."


Może komuś się przyda.
Pozdrawiam
http://www.mariuszl24.jawnet.pl/lucca.html

Odp: Automapa iGo TomTom na Win CE 4.2 w Blaupunkt Lucca
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 09, 2007, 12:00:01 »
Mam problem z AutoPilotem w Lucce
Zainstalowałem program . wszystko działa do momentu wyboru prędkości transmisji GPS . Jak wybieram odpowiednią wartość to program się zawiesza i nic nie mogę dalej zrobić .  :-\