airis t920 jak wgrac automape

  • 9 Odpowiedzi
  • 3524 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

airis t920 jak wgrac automape
« dnia: Grudzień 31, 2007, 17:07:52 »
witam  znajomy kupil go w hiszpani jest tam wgrana mapa route 66  i jest tam slaba polska   chcialem mu wgrac  automape  w tym celu  uzylem programu airis tool  2.6  zeby odblokowac  pulpit  wszystko poszlo dobrze pulpit mam odblokowany  ale nie moge wgrac automapy  gdy probuje wgrywac program  to wyskakuje mi ze nie ma miejsca  a wskazana jest karta  2gb  ma ktos jakies doswiadczenia  w tym temacie 

*

Offline Qbik

  • *****
  • 1495
  • Płeć: Mężczyzna
    • www.wikaro.pl
Odp: airis t920 jak wgrac automape
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 31, 2007, 18:40:05 »
ale ta karta 2gb nie jest czasem zapełniona? skoro jest komunikat że nie ma miejsca
axim x51v LennySh_Football WM6.1 L10 & iPhone 3G 16GB z 2.2.1 na pokładzie + BT-359 + 4gb SDHC & CF + AM 5.xx EU
http://www.pdaclub.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=6656

Odp: airis t920 jak wgrac automape
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 02, 2008, 08:35:18 »
karta nowka podczas instalacji wyswietla ze program zajmuje  7mb a miejsce na pocket  0 mb   robie wstecz i pokazuje mi ze na karcie  jest miejsce 

*

Offline Waldzio

  • ****
  • 919
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Magician, Artemis, Dream, Vision
Odp: airis t920 jak wgrac automape
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 02, 2008, 18:48:50 »
sformatuj kartę...

*

Offline Kajetan Krykwiński

  • ******
  • 6211
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kocham Wieluń: dziennik internetowy poruszający zagadnienia związane z Wieluniem i okolicami
  • Sprzęt: Karton antyków. Albo i dwa.
Odp: airis t920 jak wgrac automape
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 02, 2008, 19:11:53 »
Cytuj
a miejsce na pocket  0 mb
Miejsce w pamięci PDA 0mb. Jak ma zainstalować jak część plików i tak nie ląduje na karcie :mysli:

Zacząć od HR

Odp: airis t920 jak wgrac automape
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 02, 2008, 22:53:30 »
przed wgraniem  airis tool mialem do wyboru   dwie opcje  navi i ustawienia , po wgraniu airis tool  pulpit sie zmienil na taki jak na zdjeciu  czy to jest juz odblokowany win  ,o co chodzi z tym hard reset  mam taka opcje  jest do wyboru  installer  deinstaler   

*

Offline Kajetan Krykwiński

  • ******
  • 6211
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kocham Wieluń: dziennik internetowy poruszający zagadnienia związane z Wieluniem i okolicami
  • Sprzęt: Karton antyków. Albo i dwa.
Odp: airis t920 jak wgrac automape
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 02, 2008, 22:59:05 »
Nie, to nie jest odblokowany win. Pownieneś mieć normalny pulpit i pasek zadań jak na PC.

Dlaczego wątek jeszcze nie wyleciał do PDA/PNA na WinCE  :ohreally:

Odp: airis t920 jak wgrac automape
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 03, 2008, 07:31:07 »
panowie to jak zrobic bezpiecznie hard reset zeby  nic nie polecialo  , gdy wchodze w opcje hard reset  to mam do wyboru instaler deinstaler  , niiestety program jest calkowicie po francusku 

*

Offline Kajetan Krykwiński

  • ******
  • 6211
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kocham Wieluń: dziennik internetowy poruszający zagadnienia związane z Wieluniem i okolicami
  • Sprzęt: Karton antyków. Albo i dwa.
Odp: airis t920 jak wgrac automape
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 03, 2008, 08:20:03 »
Hard reset to fizyczne odcięcie baterii głównej i backup żeby przywrócić go do stanu fabrycznego. Czasem robi się to jakąś kombinacją klawiszy

Odp: airis t920 jak wgrac automape
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 03, 2008, 12:13:55 »
rozumiem  ze ten backup musze gdzies znalezc  czy jak , gdzies czytalem ze gosc zrobil hard reset i mu poszlo  , jak wgralem airis tool to mam teraz opcje hard reset ale po wcisnieciu nic sie nie dzieje  boje sie sie zeby nie puscic flasha w powietrze  moze ma ktos jakies doswiadczenia z ta navi