Syncoronizacja Blaupunkt Lucaa a komputer

  • 1 Odpowiedzi
  • 941 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline B2HDS

  • 4
  • Płeć: Mężczyzna
Syncoronizacja Blaupunkt Lucaa a komputer
« dnia: Styczeń 03, 2008, 22:29:19 »
Witam
Na poczatku chcialem sie przywitac z szanownym gronem uzytkownikow forum. Jestem tu swierzak na tym forum wiec prosze o wyrozumialosc. Zwracam sie z prosba dotyczaca synchronizacji danych z komputerem w nawigacji blaupunkt lucca 3.3 system windows CE. Podlaczam nawigacje poprzez oryginalny kabel USB (posiadam rowniez 3 inne kable), system wykrywa mi urzadzenie z "systemem windows ce" lecz active synch 4.5 nie widzi mi urzadzenia. Po przekopaniu forum znalazlem info na temat pliku changeUSB.exe w ktorym to zmienilem rodzaj komunikacji na "activeSynch" lecz nic to nie zmienilo. Po zmianie w pliku :changeUSB" na "UDisk" system wykrywa mi 2-wa dyski 1-flash i 2-SDkart. Lecz nie rozciagajac watku chodzi mi o to by active synch wykrywalo mi urzadzenie w celu zainstalowania innej mapy. Dodatkowo dodam ze odblokowalem urzadzenie zgodnie z zaleceniami na http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=68446.0. Rowniez bawilem sie ustawieniami w samym programie active synch- bez rezultatow. Co mnie jeszcze niepokoi to szybkosc transmisji w samej nawigacji : jest ustawiona na 19200. Moze w tym tkwi problem. Probowalem zmienic ta predkosc lecz po wyswietleniu menu przesylu danych w windows ce nie ma mozliwosci zmiany na inna predkosc a tym bardziej zatwierdzenia, poniewaz ekran robi sie zbyt duzy w tym przypadku i ikona zatwierdzenia jest "poza ekranem". Zmienialem rowniez dane w pliku konfiguracji ceconfig.h parametr #define CE_MODULES_USBHID z wartosci 1 na 0 aby wylaczyc hiUSB. Z zalaczniku podpinam caly plik ceconfig.h. Moze ktos sie czegos dopatrzy. Jestem pelen nadzieji rozwiazania tego problemu z uwagi na "madre glowy na tym forum". Prosze o pomoc

                                                                               a niedawno:
Active synch jak wiadomo pracuje w polaczeniu sieciowym. Doszedlem wiec do wniosku zeby pobawic sie w ustawieniach polaczen w lucca. Udalo mi sie do tego momentu ze active synch rozpoznaje urzadzenie i zaczyna sie laczyc i tu zaczynaja sie schody. Po pewnym czasie active synch wkazuje na blad polaczenia. Prosze jednak szanownych uzytkownikow lucca o podanie mi jakie maja byc dokladne ustawienia polaczenia w samym urzadzeniu, poniewaz moj win ce jest w j. niemieckim ktorego nie znam. Pozdrawiam i oczekuje na odpowiedz.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 04, 2008, 14:55:11 wysłana przez kitor :: Kajetan Krykwiński »

*

Offline Kajetan Krykwiński

  • ******
  • 6211
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kocham Wieluń: dziennik internetowy poruszający zagadnienia związane z Wieluniem i okolicami
  • Sprzęt: Karton antyków. Albo i dwa.
Odp: Syncoronizacja Blaupunkt Lucaa a komputer
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 04, 2008, 14:54:50 »
Po pierwsze netykieta - pogrubionym się nie pisze.
Po drugie - zły dział

edytuję i przenoszę...