ACER E310 beck up pełen

  • 5 Odpowiedzi
  • 2866 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ACER E310 beck up pełen
« dnia: Kwiecień 23, 2007, 20:15:23 »
Prosze o beck up  win ce core 5.   0 aczer e310 .   Coś pomieszałem w winie i teraz w ce core nawigacja nie wlacza sie POMOCY!!!! HMMM.  .   czy naprawde nikt niema pełnego beck upa?????????
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 24, 2007, 18:26:33 wysłana przez gregorli »

Odp: ACER E310 beck up pełen
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 10, 2009, 19:33:15 »
dołaczam sie do prosby!!!

*

Offline RybA™

  • Ekspert Dell
  • ****
  • 920
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Chosen One
    • Moje Portfolio
  • Sprzęt: Samsung S4, Dell Axim x50v & x51v, Nexus 7" 2012
Odp: ACER E310 beck up pełen
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 11, 2009, 02:23:03 »
barts89- nie dość, że odgrzebałeś zatęchły wątek sprzed 2 lat, to jeszcze jest on całkowicie nieskładny.

Jeżeli chcesz, aby ktoś Ci pomógł, to napisz to może w sposób składny i sensowny...  :ohreally:
Ten kto walczy z potworami winien uważać by nie stać się jednym z nich
Fryderyk Nietzsche.

Odp: ACER E310 beck up pełen
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 11, 2009, 12:30:43 »
barts89- nie dość, że odgrzebałeś zatęchły wątek sprzed 2 lat, to jeszcze jest on całkowicie nieskładny.

Jeżeli chcesz, aby ktoś Ci pomógł, to napisz to może w sposób składny i sensowny...  :ohreally:

1. znalezione rom-y nie stawiaja na nogi mojego acera.. caly czas zawiesza sie na niebieskim ekranie.. acer.. nie pokazuje failed to load os ani nic z tym podobnego..
2. wgralem mu aktualizacje bootloadera.. rom systemu itp.. on dalej nie wstaje.. a backup systemu bym chcial bo nie mam zadnych katalogow na karcie pamieci.. w dodatku jak wgram jakies to po ponownym wlozeniu do czytnika kart.. system vista pyta czy naprawic pliki.. bo zostaly uszkodzone.. rece opadaja nie wiem co robic.

*

Offline RybA™

  • Ekspert Dell
  • ****
  • 920
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Chosen One
    • Moje Portfolio
  • Sprzęt: Samsung S4, Dell Axim x50v & x51v, Nexus 7" 2012
Odp: ACER E310 beck up pełen
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 11, 2009, 12:40:55 »
Visty się nie słuchaj- wgrywasz ROM'y oryginalne czy fanowskie?
Ten kto walczy z potworami winien uważać by nie stać się jednym z nich
Fryderyk Nietzsche.

Odp: ACER E310 beck up pełen
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 11, 2009, 15:02:21 »
Visty się nie słuchaj- wgrywasz ROM'y oryginalne czy fanowskie?

oryginalne... innych nie moge znalezc.. Acer E300 Series V0915 podczas instalacji.. w1_BootLoader.nb0 w1_EBOOT.nb0 w1_XIP.bin..
raz po wgraniu "odpalil" ale.. Był czarny obraz.. i reagował tylko na dotyk i przyciski dzwiekiem "klick" po restarcie dalej zawiecha na niebieskim tle acer.. bez zadnego komunikatu :( nie mam juz pomyslów co robic ??
Napisane: Kwiecień 11, 2009, 14:04:34
Visty się nie słuchaj- wgrywasz ROM'y oryginalne czy fanowskie?

oryginalne... innych nie moge znalezc.. Acer E300 Series V0915 podczas instalacji.. w1_BootLoader.nb0 w1_EBOOT.nb0 w1_XIP.bin..
raz po wgraniu "odpalil" ale.. Był czarny obraz.. i reagował tylko na dotyk i przyciski dzwiekiem "klick" po restarcie dalej zawiecha na niebieskim tle acer.. bez zadnego komunikatu :( nie mam juz pomyslów co robic ??

W ciągu kolejnej zabawy zauważylem ze po wgraniu samego Eboota.. przy starcie jest taka migawka na czerwono u gory ekranu.. back to the factory default.. a gdy zawiesi sie na wgrywaniu roma systemu startuje.. ale nie windows tylko pokaz plam i kolorow na wyswietlaczu.. a gdy dojdzie do konca nie startuje..
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 11, 2009, 15:05:33 wysłana przez barts89 »