Uchwyt TomTom Car Kit dla iPhone

  • 10 Odpowiedzi
  • 24782 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Dżeju

Uchwyt TomTom Car Kit dla iPhone
« dnia: Lipiec 05, 2011, 13:17:17 »

Zapytam tu, gdyż szukajka nic nie znalazła.
Testował ktoś na iPhone 4 ? Jakieś wrażenia ?

Połączone: Lipiec 05, 2011, 22:12:16
Nikt nie korzysta z tego uchwytu ? A jaki polecacie w tym układzie ?
« Ostatnia zmiana: Lipiec 05, 2011, 22:13:00 wysłana przez Dżeju »

*

Offline DarekWa

  • **
  • 149
  • Sprzęt: iPhone 6S, Galaxy S8
Odp: Uchwyt TomTom Car Kit dla iPhone
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 05, 2011, 22:39:37 »
Ja używam Puro Dashboard bo szybę w aucie mam strasznie daleko. Jestem b. zadowolony.
Jest też odmiana Windscreen & Dashboard.

*

Offline slawrumia

  • ******
  • 3932
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best Game UT3
    • filmiki
  • Sprzęt: Galaxy s4 96GB
Odp: Uchwyt TomTom Car Kit dla iPhone
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 05, 2011, 23:02:49 »
kazdy uchwyt jest dobry aby byl do ip4. długie wysięgniki sie bujają ale to chyba jedyne sensowne rozwiązanie
fajne są na kratkę ale ma minus taki ze jak upał to kratke z klimy przykrywają i słabo dmucha,
krótki wysięgnik słabo widać ,
 
Mda II --> Mda Pro --> Toshiba G910 --> HTC Diamond --> SE Xperia X1 --> Asus P565 --> OmniaHD i8910 24GB --> IPhone 3G  --> Nokia N810 --> i780 --> Galaxy s --> IPhone 4 32GB --> Galaxy Note 80GB exFAT -- Galaxy s4 96GB

*

Dżeju

Odp: Uchwyt TomTom Car Kit dla iPhone
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 06, 2011, 08:48:34 »
Dzięki za odpowiedzi. iPhona traktuję jako telefon (nawigacja, tylko sporadycznie, jak wysiądzie systemowa w autku, co sie raczej nie zdarza). Szukam uchwytu do zamocowania gdzieś w kokpicie, który ma złącze ładowania i w którym iPhone siedzi mocno. Takie założenia spełniają uchwyty od TomToma i Michelin-a, ten Puro też byłby elegancki, gdyby miał złącze ładowania. Uchwyty Brando odpadają ze względów estetycznych. Jeszcze poszukam głębiej w sieci.

*

Offline slawrumia

  • ******
  • 3932
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best Game UT3
    • filmiki
  • Sprzęt: Galaxy s4 96GB
Odp: Uchwyt TomTom Car Kit dla iPhone
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 06, 2011, 09:13:07 »
ja uzywam niemieckiej firmy HR mam uchwyty i wymieniam tylko głowice jak zmieniam telefon
http://allegro.pl/oryginalna-glowica-trzymak-podstawka-hr-iphone-4g-i1695710634.html
Mda II --> Mda Pro --> Toshiba G910 --> HTC Diamond --> SE Xperia X1 --> Asus P565 --> OmniaHD i8910 24GB --> IPhone 3G  --> Nokia N810 --> i780 --> Galaxy s --> IPhone 4 32GB --> Galaxy Note 80GB exFAT -- Galaxy s4 96GB

*

Offline DarekWa

  • **
  • 149
  • Sprzęt: iPhone 6S, Galaxy S8
Odp: Uchwyt TomTom Car Kit dla iPhone
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 06, 2011, 22:14:30 »
Dzięki za odpowiedzi. iPhona traktuję jako telefon (nawigacja, tylko sporadycznie, jak wysiądzie systemowa w autku, co sie raczej nie zdarza). Szukam uchwytu do zamocowania gdzieś w kokpicie, który ma złącze ładowania i w którym iPhone siedzi mocno. Takie założenia spełniają uchwyty od TomToma i Michelin-a, ten Puro też byłby elegancki, gdyby miał złącze ładowania. Uchwyty Brando odpadają ze względów estetycznych. Jeszcze poszukam głębiej w sieci.

tego na zdjęciach nie widać ale w Puro od spodu jest wycięcie gdzie się normalnie podpina kabel USB do ładowania
« Ostatnia zmiana: Lipiec 07, 2011, 18:16:43 wysłana przez DarekWa »

*

Offline Pieka

  • *****
  • 1024
  • Płeć: Mężczyzna
  • Fusionowy Anihilator
    • Polski Oficjalny Support PHP-Fusion
  • Sprzęt: iPhone 4S
Odp: Uchwyt TomTom Car Kit dla iPhone
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 08, 2011, 02:02:26 »
Temat juz istniejacy i traktujacy ogolnie o uchwytach: http://pdaclub.pl/forum/iphone/uchwyt-samochodowy-dla-iphone-4/
Ja uzywam uchytu Nokii CR-115 i jestem zadowolony :) Tani, solidnie wykonany i funkcjonalny.

Odnosnie uchwytu, o ktory pytasz w temacie, na MyApple czesc uzytkownikow twierdzi, ze odziera telefon. Jak to zwykle bywa, jedni sa za, a inni przeciw, wiec ciezko wyczuc jak jest w rzeczywistosci. Jedno pewne, jest duzo drozszy od konkurencji, ale jako jeden z nielicznych posiada wlasny GPS, co w przypadku iP 4 nie jest tak istotne, jak przy 3 G/GS.
Jestem jaki jestem :)

*

Dżeju

Odp: Uchwyt TomTom Car Kit dla iPhone
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 08, 2011, 20:13:51 »
No widzisz Pieka, a szukajka nic nie znalazła  :( 
Jeszcze raz dzięki za odpowiedzi. Uchwyt Puro oglądałem w sklepie i byłby doskonały, jakby tylko można w nim było zamocować ładowanie na stałe. Wkładam telefon z góry do uchwytu i juz się ładuje  :)  Gdyby uchwyty Brodit były tak estetyczne jak Puro, to bym się nie zastanawiał ani sekundy  :)
Kolego Pieka, mam jeszcze pytanko odnośnie obdzierania iPhona, chodzi o ten zaczep u góry ?

*

Offline Pieka

  • *****
  • 1024
  • Płeć: Mężczyzna
  • Fusionowy Anihilator
    • Polski Oficjalny Support PHP-Fusion
  • Sprzęt: iPhone 4S
Odp: Uchwyt TomTom Car Kit dla iPhone
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 09, 2011, 01:22:54 »
...Kolego Pieka, mam jeszcze pytanko odnośnie obdzierania iPhona, chodzi o ten zaczep u góry ?
O ile dobrze pamietam, to wlasnie o tym zatrzasku byla mowa.
Jestem jaki jestem :)

Odp: Uchwyt TomTom Car Kit dla iPhone
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 12, 2011, 08:12:16 »
Witam,
Dawno nie byłem na forum - wakacje ;-) jesli chodzi o uchwyt TT sam go używam od prawie pół roku. nie mam żadnych problemów z tym sprzętem, możliwe jest ustawienie telefonu prawie w każdej pozycji, dobrze trzyma a zaczep do góry ma rolke gumową która raczej nie rysuje urządzenia. wbudowany głośnik nie działa we wszystkich aplikacjach do nawigacji ale w TomTomie tak - sprawdzone korzystam z wyjścia audio podłączonego do RO w aucie przy komunikatach wycisza muzę z iphona. Jestem bardzo zadowolony z tego dość drogiego sprzętu - uważam że jednak kasa wydana z sensem.

Pozdrawiam jackmblack

*

Offline OleYek

  • [Pyrlandia] [GMzP]
  • *****
  • 18336
  • Płeć: Mężczyzna
  • Skąd: Poznań
    • http://www.oleyek.com
  • Sprzęt: iPhone 13 Pro, iPad Pro, Apple Watch
Odp: Uchwyt TomTom Car Kit dla iPhone
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 13, 2011, 09:55:15 »
Ja wlasnie dostałem do rąk uchwyt do samochodu Mio. Muszę przyznać, że jest rewelka, bo ma wbudowany zestaw głośnomówiący bo BT, komunikaty i muzyka są obsługiwane przez złącze docka, uchwyt ma wbudowany GPS który nawet w iP4 znacznie poprawia jakość sygnału szczególnie w miastach. Największą jednak jego zaletą jest to, że pasuje do niego każdy iPhone i co lepsze... może być w dowolnym etui, czy to w gumowych czy w grubych plastikowych i nie trzeba ściągać tych etui, żeby włożyć urządzenie do uchwytu.
Linux is like a wigwam. No gates, no windows and apache inside.