[NEWS] Aktualizacja NAVIGON MobileNavigator - teraz także na iPadzie

  • 37 Odpowiedzi
  • 34732 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Darkph

  • ***
  • 493
Odp: [NEWS] Aktualizacja NAVIGON MobileNavigator - teraz także na iPadzie
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 15, 2011, 18:18:12 »
Witam serdecznie a jak wygląda Navigon w porównaniu do Sygic Mobile Maps , albo Sygic Aura ?
Zauważyłem że na to też spadła cena.
Chciałbym kupić nawigację obejmującą Europę - ale nie wiem co wybrać.... :-)
Gównie chodzi mi o nawigację do celów spacerowo - turystycznych z dużą ilością POI ...
W samochodzie mam PNA - ale może iPhone jest w stanie to zastąpić ?


*

Offline slawrumia

  • ******
  • 3932
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best Game UT3
    • filmiki
  • Sprzęt: Galaxy s4 96GB
Odp: [NEWS] Aktualizacja NAVIGON MobileNavigator - teraz także na iPadzie
« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 15, 2011, 18:34:10 »
navigon jest swietny lepszy od sygic aura , ma mase poi plus wyszukiwarka w google
Mda II --> Mda Pro --> Toshiba G910 --> HTC Diamond --> SE Xperia X1 --> Asus P565 --> OmniaHD i8910 24GB --> IPhone 3G  --> Nokia N810 --> i780 --> Galaxy s --> IPhone 4 32GB --> Galaxy Note 80GB exFAT -- Galaxy s4 96GB

*

Offline Pieka

  • *****
  • 1024
  • Płeć: Mężczyzna
  • Fusionowy Anihilator
    • Polski Oficjalny Support PHP-Fusion
  • Sprzęt: iPhone 4S
Odp: [NEWS] Aktualizacja NAVIGON MobileNavigator - teraz także na iPadzie
« Odpowiedź #32 dnia: Kwiecień 28, 2011, 00:15:35 »
Po ostatniej aktualizacji Navigon po kazdym uruchomieniu zyczy sobie dane do App Store. Czytajac MyApple widze, ze wiecej osob ma z tym problem niekoniecznie majac wykupione dodatkowe uslugi, a przy tym rozne wersje systemu wiec wychodzi na to, ze to blad tego wydania.

Zauwazyliscie takie dzialanie u siebie?
Jestem jaki jestem :)

*

Offline blues55

  • ***
  • 272
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: iP 4S, Galaxy Nexus
Odp: [NEWS] Aktualizacja NAVIGON MobileNavigator - teraz także na iPadzie
« Odpowiedź #33 dnia: Kwiecień 28, 2011, 20:53:18 »
Navigon wyslal poprawiona wersje do Apple. Informacja z twittera.

*

Offline Pieka

  • *****
  • 1024
  • Płeć: Mężczyzna
  • Fusionowy Anihilator
    • Polski Oficjalny Support PHP-Fusion
  • Sprzęt: iPhone 4S
Odp: [NEWS] Aktualizacja NAVIGON MobileNavigator - teraz także na iPadzie
« Odpowiedź #34 dnia: Kwiecień 28, 2011, 21:23:53 »
Navigon wyslal poprawiona wersje do Apple. Informacja z twittera.
Co prawda nie jest to jakos szczegolnie uciazliwe, ale sam fakt szybkiej reakcji swiadczy o klasie tej nawigacji :ok:
Jestem jaki jestem :)

*

Offline Pieka

  • *****
  • 1024
  • Płeć: Mężczyzna
  • Fusionowy Anihilator
    • Polski Oficjalny Support PHP-Fusion
  • Sprzęt: iPhone 4S
Odp: [NEWS] Aktualizacja NAVIGON MobileNavigator - teraz także na iPadzie
« Odpowiedź #35 dnia: Maj 06, 2011, 16:07:57 »
Wspomniana wczesniej aktualizacja jest juz dostepna od wczesnych godzin porannych lub, jak kto woli od poznych godzin nocnych ;) Poprawiono oczywiscie blad, o ktorym mowa w postach wyzej oraz kilka innych rzeczy. Sprawdzone, wszystko jest OK :ok:
Jestem jaki jestem :)

*

Offline Pieka

  • *****
  • 1024
  • Płeć: Mężczyzna
  • Fusionowy Anihilator
    • Polski Oficjalny Support PHP-Fusion
  • Sprzęt: iPhone 4S
Odp: [NEWS] Aktualizacja NAVIGON MobileNavigator - teraz także na iPadzie
« Odpowiedź #36 dnia: Maj 26, 2011, 09:31:23 »
Dostepna jest kolejna aktualizacja Navigona. Tym razem poprawiono wystepujace u czesci uzytkownikow tracenie sygnalu podczas pracy w tle.
Jestem jaki jestem :)

*

Offline msz1959

  • ****
  • 569
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch HD/AM6.15 EU, iP4/iAM5.0, NavigonEU+TL
Odp: [NEWS] Aktualizacja NAVIGON MobileNavigator - teraz także na iPadzie
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwiec 26, 2011, 21:57:40 »
Kupilem pare dni temu Navigona plus usługę Traffic Live - wbrew temu, co tu ktoś pisał, działa to (jakoś) w Polsce, nie ma nic wspólnego z TMC. Co do jakości danych - raczej rozczarowanie - pokazuje mnóstwo nieistniejących robót drogowych, nie wiem skąd oni to biorą. Do tego gdzieniegdzie fragmenty dróg z kolorową obwiednią - żółtawą, czasem czerwoną - to chyba ma oznaczać korki ale również nie miało wiele wspólnego z rzeczywistością kiedy jechałem w Boże Ciało na Mazury - no ale rozumiem, że może to były dane dla dnia powszedniego. W każdym razie z całą pewnością nie-live.
Routing miał uwzględniać dane traffic i może dlatego był raczej komiczny. Z Ciechanowa do Przasnysza kierował mnie przez Maków Maz., w Szczytnie kazał ominąc 40 metrów dojazdu (pustego) do ronda co najmniej 300-metrowym objazdem.
Dziwny rendering dróg - numerowane 3-cyfrowe wyświetla tak jak lokalne gminne dojazdówki - trudno się na takiej mapie połapać, choć pokazuje numer tej drogi (3-cyfrowy) wiec wie, że to jest droga skategoryzowana!
Największe rozczarowanie jednak to brak jakiegokolwiek manuala/help-u - w AutoMapie zżymaliśmy się kiedyś na forum, że wersja manuala nie całkiem aktualna a tu - profesjonalna (?) aplikacja, po przejściu sita AppleStore i programowo brak instrukcji obsługi. Mam w drodze przeszukiwać internetowe fora???