TomTom dla Android

  • 11 Odpowiedzi
  • 21699 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

TomTom dla Android
« dnia: Listopad 04, 2012, 08:42:34 »
Czy ktos moze sie podzielic uwagami o dzialaniu TomTom dla Androida?

Wersja dostepna jest do kupienia tutaj:
https://play.google.com/store/apps/developer?id=TomTom+International+BV

Najbardziej ciekawi mnie sprawa map offline.
Do tej pory Google nie udostepnilo dla terenu Polski mozliwosci zapisywania interesujacych fragmentow - chociaz w poprzednich wersjach Maps to bylo testowo dostepne.

Cena nie jest zaporowa i gwarancja map dozywotnich tez robi z tego ciekawe rozwiazanie. Tylko czy dozywotniosc wiaze sie z jednym smartfonem, czy bede mogl za rok czy dwa po wymianie telefonu (albo jego utracie) ponownie pobrac zakupiona aplikacje i mapy?

Dzisiaj sie tego nie dowiem, ale zadzwonie do nich jutro.
Ale moze ktos to juz wie i sie podzieli informacja.
 

--
Pozdrowienia

*

Offline Darkph

  • ***
  • 493
Odp: TomTom dla Android
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 04, 2012, 09:19:18 »
Program będzie działał równocześnie na 5 urządzeniach skojarzonych z kontem Google na którym został zakupiony.
Zarówno teraz , jak i w przyszłości.
Mapy są przyzwoite.
Co do czasu życia aplikacji - nie wiem , ale mam nadzieję ż długo ...
Pozdrawiam

*

Offline andrus75

  • ****
  • 729
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Moto Z2 Play
Odp: TomTom dla Android
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 04, 2012, 09:56:01 »
Program będzie działał równocześnie na 5 urządzeniach skojarzonych z kontem Google na którym został zakupiony.
Zarówno teraz , jak i w przyszłości.
Mapy są przyzwoite.
Co do czasu życia aplikacji - nie wiem , ale mam nadzieję ż długo ...
Pozdrawiam
Dokładnie tak odpowiedzieli mi w pomocy technicznej. Czy 5 czy 6 urządzeń to nie pamiętam ale coś koło tego. Oczywiście powiązane z kontem. Co do aktualizacji aplikacji to jak to pan z tomtom powiedział "tak długo jak długo będzie wspierana platforma systemu android". Ja skusiłem się. Co do działania to całkiem ok. Nie jest rozwiązana sprawa map na karcie pamięci (instaluje się w urządzeniu). Przynajmniej w samsungu. Powiedzieli że nawiązali rozmowy z samsungiem w tej sprawie. Jak dla mnie przyzwoita nawigacja zwłaszcza jak na pierwszą wersję. Szata graficzna jak to w tt. Żadnych wodotrysków. Ja osobiście właśnie to w nim lubię. Prostota i szybkość wytyczania. Używam na większe wyjazdy osobnego urządzenia tomtom, ale mam nadzieję że wersja na andka będzie się rozwijała. Pzdr

*

Offline vogar

  • *
  • 76
    • http://vogar.com.pl
Odp: TomTom dla Android
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 05, 2012, 15:50:51 »
Nie działa na Samsung GalaxyS3 (komunikat - brak połaczenia z serwerem Tomtom), natomiast na Nexusie tak. Czy to problem rozdzielczości ekranu.
Instalacja z tego samego konta.

*

Offline Bankier

  • ****
  • 763
  • Sprzęt: TomTom 1015
Odp: TomTom dla Android
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 03, 2012, 08:42:03 »
Nie działa na Samsung GalaxyS3

Nie działa też na Samsung Ace 2 - i8160, pomimo, że sklep pokazuje że zgodne urządzenie.
Aplikacja działa, ale nie nawiguje. Jakiś problem z gps.

*

Offline vogar

  • *
  • 76
    • http://vogar.com.pl
Odp: TomTom dla Android
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 03, 2012, 09:30:34 »
Uruchomiłem na S3 ale działa tylko gdy mapy są w pamięci telefonu a nie na zewnętrznej karcie.

*

Offline teleatlas

  • ***
  • 266
  • Sprzęt: TT GO5200, iPh SE
Odp: TomTom dla Android
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 15, 2012, 21:26:25 »
Od jakiegoś czasu dostępna jest wersja 1.1 TT na Andka, zgodna z nowszymi urządzeniami (np. SGS3) - ściągnął ktoś, jakieś wrażenia?

*

Offline andrus75

  • ****
  • 729
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Moto Z2 Play
Odp: TomTom dla Android
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 22, 2012, 09:15:11 »
Ja po brałem ale jeszcze nie zdążyłem pojeździć. Ale jest poprawa.  zainstalowana się na karcie pamięci a nie w urządzeniu.  jak pojeżdżę  to napisze jakie wrażenia.  pzdr

*

Offline kocureq

  • *****
  • 1216
  • Płeć: Mężczyzna
    • Yet Another Tech Blog
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note, Galaxy S4
Odp: TomTom dla Android
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 24, 2012, 21:56:00 »
Mi się ściągnął update, ale map nie mogę pobrać - trudno znaleźć czas żeby zassać te 3 giga po wifi w domu :)
Palm m505 -> Treo 650 -> Eten M700 -> HTC Touch Pro -> HTC HD2 -> Samsung Galaxy Note -> Samsung Galaxy S4

*

Offline msz1959

  • ****
  • 569
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch HD/AM6.15 EU, iP4/iAM5.0, NavigonEU+TL
Odp: TomTom dla Android
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 02, 2013, 19:38:04 »
Czy działa HD Traffic? Na wszystkich stronach (np. [url src=http://www.tomtom.com/pl_pl/products/mobile-navigation/tomtom-navigation-app-for-android/#tab:services]tu[/url] dodatkowy link do "dostępności" (różnie to się nazywa na różnych stronach) wyświetla ... kraje, w których działa usługa Fotoradary TomTom, co chyba nie jest tym samym, co HD Traffic.

*

Offline WWoytek

  • ***
  • 329
  • TomTom Go Mobile Android
  • Sprzęt: Xiaomi Redmi Note 4X
Odp: TomTom dla Android
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 16, 2013, 06:45:17 »
Dla Tych co mają kłopot z zakupem HD Traffic i Radary - MOŻNA KUPIĆ HD Traffic i Radary - wystarczy zmienić w systemie Android język Polski na Angielski, uruchomić TomTom i już w sklepie są dostępne usługi. Po zakupie zamykamy TomTom, zmieniamy język Angielski na Polski w systemie Android i już wszystko jest i działa rewelacyjnie:-)
->>>----TomTom-Go-Mobile---->

*

Offline andrus75

  • ****
  • 729
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Moto Z2 Play
Odp: TomTom dla Android
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 16, 2013, 21:22:51 »
Faktycznie. Dzięki kolego. Czyli problem podobny jak w co najmniej jednej grze gameloft-u. Nie działa. Zmieniasz język działa. A potem nawet przy polskim działa. Dzięki i pozdrawiam