MapFactor Navigator (beta) (Darmowa)

  • 5 Odpowiedzi
  • 28165 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline krissos

  • ****
  • 635
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy II +32GB
MapFactor Navigator (beta) (Darmowa)
« dnia: Maj 12, 2012, 21:02:11 »
Dość ciekawa nawigacja i to za darmo z mapami w trybie offline do pobrania po zainstalowaniu programu
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mapfactor.navigator
Nie mów mi jak mam żyć bo nie ty za mnie będziesz umierać

*

Offline lola

  • *****
  • 1240
  • Sprzęt: S7, Axim x51v
Odp: MapFactor Navigator (beta) (Darmowa)
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 03, 2013, 23:08:13 »
Odgrzeję kotleta sprzed roku z pytaniem, czy ktoś z Was używał tej aplikacji? Jakieś wrażenia z używania?


Pozdrawiam,
Ł.O.

*

Offline krissos

  • ****
  • 635
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung Galaxy II +32GB
Odp: MapFactor Navigator (beta) (Darmowa)
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 04, 2013, 11:52:45 »
Najnowszej wersji nie sprawdzałem, ale wcześniejsze przetestowałem i jak dla mnie nie nadaje się żeby na niej polegać.
Nie mów mi jak mam żyć bo nie ty za mnie będziesz umierać

*

Offline julekjulek

  • *
  • 81
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LG G3
Odp: MapFactor Navigator (beta) (Darmowa)
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 05, 2013, 15:51:20 »
Jedna z lepszych nawigacji samochodowych posługująca się mapami OpenStreetMap.
Bez problemu wyznacza długie trasy.

Pozdrawiam,
julek

*

Offline kocureq

  • *****
  • 1216
  • Płeć: Mężczyzna
    • Yet Another Tech Blog
  • Sprzęt: Samsung Galaxy Note, Galaxy S4
Odp: MapFactor Navigator (beta) (Darmowa)
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 27, 2013, 13:40:42 »
Przez tydzień jeździłem na niej po Gruzji, jest dobra i można na niej polegać. Czasami jej obsługa jest trochę dziwna, ale mamy program i mapy offline za darmo :)

Niestety, dla Tomtoma Gruzja nie leży w Europie, więc musiałem zassać coś innego - a Google Maps nie pozwala tu nawigować, tylko wyznaczać trasy i je oglądać. MapFactor się świetnie sprawdził.
Palm m505 -> Treo 650 -> Eten M700 -> HTC Touch Pro -> HTC HD2 -> Samsung Galaxy Note -> Samsung Galaxy S4

Odp: MapFactor Navigator (beta) (Darmowa)
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 10, 2018, 16:57:55 »
Ja znowu mam negatywne wrażenia z użytkowanie nawigacji MapFactor Navigator Free i to w Polsce. Mapy to i może są aktualne. Co chwila przychodzą mi informacje o nowych uaktualnieniach. Ale algorytm wyznaczania, aktualizacji trasy program ma fatalny. Wygląda mi na to że jak raz wybierze się trasę z punktu A do B to zmiana trasy / inna koncepcja drogi sprowadza się na ponowne przekierowania na "starą" trasę. Choćby to się wiązało nadłożeniem, a nawet zawróceniem.

A to co spotkało mnie wczoraj to już szczyt. Zaprogramowałem sobie spotkanie z kolegą na stacji Orlenu w Prudniku. Ale do tego Prudnika jechałem bez nawigacji (wyłaczona). Wjechałem do Prudnika i na poboczu odpaliłem nawigację. Nawigacja kazała mi się cofnąć 17 km - wyjechać z miasta. Zasiagnęłem języka gdzie jest ta stacja. Była kilka ulic dalej. Ruszyłem. Nawigacja z uporem maniaka kazała mi zawracać, ale po jakimś czasie, kilkaset metrów przed celem, zdedydowała się "współpracować" i dalej pokazywała dobrze.

Miałem z nią już kilka takich lub podobnych przypadków. Nie polecam bo nie ja nie mogę na niej polegać.