Android - przegląd programów do nawigacji

  • 110 Odpowiedzi
  • 135702 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Wonito

  • **
  • 221
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Galaxy S3
Odp: Android - przegląd programów do nawigacji
« Odpowiedź #30 dnia: Październik 18, 2010, 09:17:24 »
A ja mam pytanie dotyczące punktów POI , czy np. Sygic ma bazę radarów stacjonarnych, przenośnych i ewentualnie samochodów patrolujących okolice ?
Jak wygląda ten temat ?

*

Offline marcinl

  • DWBKH
  • ******
  • 24436
  • Płeć: Mężczyzna
  • pw to nie helpdesk
    • mój syn Mateuszek
  • Sprzęt: SGS2 z powrotem :)
Odp: Android - przegląd programów do nawigacji
« Odpowiedź #31 dnia: Październik 18, 2010, 09:25:49 »
czy ma nie wiem
Sygic z tego co wiem ma .upi więc możesz pobrać POI z naszej bazy:
http://pdaclub.pl/index.php?option=com_poi&view=frontpage&Itemid=107

*

Offline Kozak

  • ****
  • 517
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire HD
Odp: Android - przegląd programów do nawigacji
« Odpowiedź #32 dnia: Październik 18, 2010, 17:46:24 »
Chyba andnav2 ma taką możliwość, ale nie jestem pewien.
Hermes -> BB 8310 + N810 -> i780 + N810 -> i5700 -> HD2 -> DHD @ Android Revolution HD 5.1.11 & no-Sense 0.15

*

Offline pablo

  • **
  • 216
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Acer N311, Samsung I5700
Odp: Android - przegląd programów do nawigacji
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 17, 2010, 10:15:32 »
Właśnie weszła nowa aktualizacja google maps do 5.0 oczywiście bez nawigacji w Polsce. Czy wiadomo kiedy będzie u nas dostępna? Obecnie działa w bardzo ograniczonym zakresie bez głosu i automatycznego obracania mapy ale przynajmniej z automatycznym jej przesuwaniem.

*

Offline rafal66

  • *
  • 96
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Sensation Z710e + Acer Iconia Tab A500 (16)
Odp: Android - przegląd programów do nawigacji
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 26, 2010, 19:56:50 »
Wracam do tematu navi na androida. Od pewnego czasu udało mi się przenieść z Topaza z WM i Automapą na Desire HD.
Przeprowadziłem na własne potrzeby subiektywne testy aplikacji, poświęciłem się i zakupiłem zarówno Aurę od Sygic jak i CoPilota.
Dodatkowo miałem dostęp do urządzenia którego właściciel zakupił Navigona (w tej ostatniej promocji).

Napiszę Wam co zauważyłem i jakie są moje subiektywne odczucia jako wieloletniego użytkownika AutoMapy.

Testowałem tylko krajowe trasy i od razu zaznaczam, że nie chce tu porównywać samych map, a aplikację. Jednak z góry informuje obawiających się, że problemem może być kategoryzacja dróg itp. ale nie ilość danych - te są w miarę pełne jeśli chodzi o np. ślad drogi. Śmiało można jeździć.
Jedyne co chciałbym dodać o mapach, to że chyba najszybciej aktualizuje CoPilot bo w ostatniej wersji nawet jest już północna obwodnica W-wy czyli S8 której jeszcze nie oddano ;)

A teraz o samych programach. Patrzyłem z punktu widzenia osoby które do tej pory miała AM i jest do niej przyzwyczajona. AM ma swoje specyficzne cechy jak choćby dostęp do rozbudowanego menu czy bardzo dokładne przedstawianie map (chodzi o to, że widać większość ulic i jest to czytelne, nie upraszcza i nie ukrywa jak niektóre navi nawet w dokładnej skali).

Sprawdzałem to co mnie interesuje, np. wyszukiwanie adresów, wyznaczanie trasy , ostrzeganie, czytelność interfejsu itp. Brałem pod uwagę trasy które wcześniej miałem przyjemność przejechać z AM w wersjach których nie skakała w bok na przydrożne parkingi tylko prowadziła wręcz idealnie.

Pierwszy poszedł na testy Sygic Aura. Po przesiadce z AM w Aurze urzeka grafika i jej prędkość (przewijanie w trybie 3D na DHD to normalnie bajka). Rozkład interfejsu jest idealnie rozplanowany, bardzo ładny. Co prawda ukrywa niektóre szczegóły które w podobnej skali w AM są domyślnie widoczne, ale nie odebrałem tego jako utrudnienia.
Konfiguracja dość łatwa, bardzo ładnie podaje ograniczenia prędkości, asystenta pasa ruchu oceniam na 50% (są błędy, ale i wiele dobrze opisanych odcinków), sygnalizacja radarów jest naprawdę dyskretna (nie budzi dzikiem wrzaskiem śpiących pasażerów)  i zawiera dobrą bazę.
Wyznaczanie trasy w skali 10 punktowej oceniam na 9. Trasa jest prawie idealna, jednak czasami trzeba dodać punkt "przez" bo raz chciał przeciągnąć mnie przez miejscowość mającą obwodnicę.
Generalnie dla mnie nr 1, bo choć cały czas to nie jest AM (ze względu na jakość map) to po przesiadce na pewno nikt nie będzie zawiedziony - szczególnie pod względem płynności działania i przemyślanego interfejsu. No i nie skacze nigdzie na bok :)

Drugiego przetestowałem CoPilota. Co odrazu rzuciło mi się w oczy to rozbudowane menu umożliwiające dostosowanie wszystkiego, prawe jak w AM.  Niestety multitouch nie działa w trybie 3D (Aura ma zawsze działający, dlatego tu dla CoPilota minus) ale w 2D jak najbardziej. Łatwo też przeedytować trasę po jej wprowadzeniu i można zobaczyć spis manewrów. Samo wyznaczanie trasy było idealne - bez punktów dodatkowych 100% tego jak wyznaczała dobra AM.
Aplikacja ma jeszcze jedną ciekawą cechę - jest cicha. Praktycznie nie przypomina o swoim działaniu żadnym przeliczaniem trasy w trakcie jazdy czy niespodziewanym komunikatem "prosto". Można zapomnieć że jest na pokładzie, jednocześnie na pewno nie zaskoczy nas niespodziewanym "teraz w lewo" bo ładnie stopniuje komunikaty.
Baza fotoradarów i ograniczeń prędkości jest taka sobie, szczególnie jeśli chodzi stacjonarne fotoradary. Miłym akcentem jest pokazywanie w komunikacie o fotoradarze jakiej prędkości dotyczy.
Dla osób które się przesiądą z AM, CoPilot na pewno będzie najczytelniejszy jeśli chodzi o przedstawianie map. Są one prezentowane w podobny sposób, szczególnie w 2D wszystko ładnie widać, nie ma zbędnych uproszczeń jak w np. w Sygic.
W sumie byłby to numer 1, jednak zauważyłem wady które sprawiły że Aurę lepiej oceniam. Po pierwsze trochę się tnie, nie jest tak płynny jak aura. Dotyczy to trybu także 2D. Nie podczas samej nawigacji, ale podczas przeglądania mapy jak najbardziej. Aż się przypomina WM na słabszych urządzeniach.
Druga sprawa znacznie gorsza. Zjechałem z trasy, a dokładnie pojechałem pod prąd (znaczy się ja jechałem prawidłowo bo zmieniona została organizacja ruchu, tylko na mapie tego nie uwzględniono i dla urządzenia było pod prąd).
CoPilot zafundował komunikat, że nie może wyznaczyć trasy do punktu docelowego. Potem się motał i kiedy wreszcie wróciłem na drogę zamarł! Dopiero przejście na pulpit i ponowne wywołanie CoPilota (bez ubijania) sprawiło, że nawigacja była kontynuowana. Biorąc pod uwagę, że musiałem majstrować przy urządzeniu podczas jazdy - to duży minus. I jeszcze jedna wada - nie przeszedł w tryb nocny pomimo, że było już naprawdę ciemno. Musiałem wymusić na nim to przyciskiem.

Podsumowując - jeśli szukacie navi po przejściu z WM na Androida spróbujcie Aurę, trzeba się przyzwyczaić ale naprawdę warto. Jeśli jednak jej dość cukierkowy interfejs nie będzie Wam odpowiadał lub będziecie bardzo tęsknić za przestawianiem map jak w AM - bierzcie CoPilota. Miejmy nadzieje, że się uporają w wymienionymi wadami, bo wtedy ma szansę u mnie na nr 1.

Na wstępie napisałem, że testowałem jeszcze Navigona. Oczywiście może tak być, że po prostu nie potrafiłem go obsługiwać. Jednak poświęciłem wszystkim trzem programom tyle samo czasu i tylko w przypadku tej aplikacji poległem.
Co wg mnie dysklasyfikuje go jako aplikację dla przechodzących na Androida:
- brak możliwości wyznaczenia trasy bez sygnału GPS. Do końca nie wierzę, że to nie możliwe ale musiałem się poddać. Nie ma szansy na wyznaczenie punktu start?!
- wyznaczanie trasy (gdy już mamy sygnał) - pomimo tego, że wyznacza od razu także alternatywne trasy to są one dziwnie dłuższe o 50-60km niż te z Aury, CoPilota czy AM. Chciał mnie przeciągnąć przez jedno z województw w zachodniej Polsce robiąc 80km okrąg. Pomyślałem, że może źle jest ustawiona trasa i unika dróg o niższych kategoriach. Wybrałem wcześniej szybką. Zmieniłem kolejno na krótką i optymalną. To samo. Dopiero wyznaczenie punktu "przez" pomogło. Niby w Sygicu też musiałem podać taki punkt, ale tam chodziło o różnicę 1,5km, a nie okrążenia dwóch miast….
- brak możliwości edycji trasy. Jeśli ktoś wie jak to zrobić proszę o info. Ja poległem, jak dodałem punkt "przez" to usunąć go mogłem tylko poprzez wywalenie całej trasy i ponowne dodawanie punktu (oczywiście bez startowego, bo tego nie wiem do tej pory).
Dlatego Navigon'a nie przetestowałem i go nie polecam. O wiele lepiej zainwestować w Sygic lub CoPilot.
Test nazwałem "subiektywnym" dlatego że może być krzywdzący dla Navigona z powodu mojej niewiedzy jak go obsługiwać. Ale z drugiej strony skoro w tym samym czasie dałem sobie radę z Sygic i CoPilotem to może jednak coś jest nie tak z tą aplikacją - w końcu jest dla zwykłego użytkownika.

Mam nadzieje, że powyższe pomoże osobom które przesiadły się na Androida i szukają czegoś co zastąpi AM (do czasu aż jej producent zdecyduje się wypuścić wersję na robota).

*

Offline zigrin

  • 42
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung i9000
Odp: Android - przegląd programów do nawigacji
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 27, 2010, 11:19:57 »
Dla zainteresowanych dodam jeszcze, że do końca grudnia Aura jest w promocji za 50€  :)

*

Offline margielm_

  • *
  • 52
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Motorola Milestone
Odp: Android - przegląd programów do nawigacji
« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 28, 2010, 14:38:48 »
a w internecie można również znaleźć kody które dodatkowo dają 25% upustu na Aure. (sprawdzone, sam kupiłem. Cała Europa wyszła za 150 zł)

*

Offline zigrin

  • 42
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung i9000
Odp: Android - przegląd programów do nawigacji
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 30, 2010, 09:28:08 »
a w internecie można również znaleźć kody które dodatkowo dają 25% upustu na Aure. (sprawdzone, sam kupiłem. Cała Europa wyszła za 150 zł)
Dobrze prawisz :)
Jeśli ktoś chce dodatkowy rabat zapraszam na PW :)

*

Offline Slavo_S2k

  • **
  • 134
    • www.slawex.net.pl
  • Sprzęt: HTC One X
Odp: Android - przegląd programów do nawigacji
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 03, 2011, 22:23:11 »
A jest w jakieś mapie możliwość ustawienia wyświetlania nr domów na mapie? To w AM było dla mnie bardzo przydatne...

*

Offline rafal66

  • *
  • 96
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Sensation Z710e + Acer Iconia Tab A500 (16)
Odp: Android - przegląd programów do nawigacji
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 04, 2011, 21:46:11 »
Niestety nie, w Aura choć są dokładne (np. w W-wie) obrysy budynków 3D, to nie ma na nich numeracji, czy to w 3D czy w 2D. Podobnie w Copilot i Navigon.
A szkoda, bo to bardzo przydatna funkcja.

*

Offline Slavo_S2k

  • **
  • 134
    • www.slawex.net.pl
  • Sprzęt: HTC One X
Odp: Android - przegląd programów do nawigacji
« Odpowiedź #40 dnia: Styczeń 05, 2011, 07:23:00 »
Gdzieś czytałem, że jest taki dodatek do iGo ale w wersji na na WinCe,  więc może na dla nas też się pojawi ...

*

Offline rafal66

  • *
  • 96
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Sensation Z710e + Acer Iconia Tab A500 (16)
Odp: Android - przegląd programów do nawigacji
« Odpowiedź #41 dnia: Styczeń 06, 2011, 18:35:10 »
W sumie dane pewnie są zaszyte w mapie, tylko trzeba by je wyświetlić. No chyba ze numery są przypisane do miejsc na ulicy, a nie do budynków. Wtedy lipa.

*

Offline ElectricMan

  • 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SE X10i
Odp: Android - przegląd programów do nawigacji
« Odpowiedź #42 dnia: Styczeń 08, 2011, 23:15:20 »
Dla chetnego podsylam znizkowy kupon (-25%) na zakupy w Sygic, na dowolne mapy / uslugi.

SHOP11575573

Wazny 7 dni od 6.01.
Philips Diga > Nokia 3210 > SE K700i > SE W850i + jakieś pda HP> SE P1 > ERA G1 > HTC Hero > SE X10i

*

Offline Slavo_S2k

  • **
  • 134
    • www.slawex.net.pl
  • Sprzęt: HTC One X
Odp: Android - przegląd programów do nawigacji
« Odpowiedź #43 dnia: Styczeń 09, 2011, 12:50:32 »
W sumie dane pewnie są zaszyte w mapie, tylko trzeba by je wyświetlić. No chyba ze numery są przypisane do miejsc na ulicy, a nie do budynków. Wtedy lipa.

Poszukam tego dodatku na WinCe i spróbuje na mojej navi, w sumie jesli to tylko dodatek, to pewnie nr są naniesione na mapie, a mapy raczej będą te same.

*

Offline Teodoryk

  • **
  • 173
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: A696, Samsung I9070, Acer 811 3G
Odp: Android - przegląd programów do nawigacji
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 09, 2011, 12:56:50 »
Proszę pomóżcie bo nie mogę znaleść odpowiedzi na stronie Sygica:

Jak długo ważny jest zakupiony kod , załóżmy że zakupiłem go dziś ale nie chcę aktywować map teraz a np za parę miesięcy.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2011, 22:57:13 wysłana przez Teodoryk »

*

Offline justynd

  • *
  • 79
    • http://berenika.wordpress.com
  • Sprzęt: Galaxy S
Odp: Android - przegląd programów do nawigacji
« Odpowiedź #45 dnia: Styczeń 13, 2011, 18:44:39 »
Niedawno "  przesiadlem " sie z  zestawu SE 902 z zainstalowanym Navi Expertem oraz niezaleznie HP214 + BT QStarz Solar Traveler + AM. Nowy nabytek to  Galaxy S.
1. GPS w Galaxy bardzo dobry, błyskawiczny fix w każdej aplikacji wykorzystującej GPS.
2. Brakowalo/brakuje  mi AM,
3. Z koniecznosci uzywam Navi Experta 6.1  i nie mam specjalnych zastrzezen. Uzywalem wczesniej czasem w SE i bylo ok.
4. Sygic Aura :
a) w miare szybko wyznacza trasę
b) natretne "skrec w lewo"  gdy jest rondo/skrzyzowanie  a ja jade prosto. Lub skrecam w prawo.
c) po zakonczeniu aplikacji trzyma w pamieci wczesniejsza trase i trzeba ja "anulowac" w opcjach. Taka mala zlosliwosc
d) ladna garfika, szybkie obracanie mapy,plynne przesuwanie.
e) szybkie przeliczanie trasy po zmianie

5. Auto Mapa na Android .
Dla milosnikow AM kilka cytatow z korespondencji
I nie są to radosne wieści.  :
"Niestety jestesmy dopiero na etapie badania rynku. AutoMapa to gigantyczna aplikacja (jak na program nawigacyjny) i napisanie jej na nowy system to ogromne przedsiewziecie, ktore musi sie oplacic. Dlatego wlasnie podchodzimy do tego z duza doza ostrożności."
"No coz, niestety do 3 miesiecy wersja na Androida raczej sie nie pojawi. Moze w dalszej perspektywie (rok, dwa), ale nie mozemy absolutnie nic obiecywac w tej kwestii.Zreszta, np. w przypadku mapy na iPhone, nie ma mozliwosci przeniesienia licencji z platformy Windows i nie mozemy dac gwarancji ze taka mozliwosc bedzie jezeli wejdziemy w inne systemy."
"Uważnie śledzimy rynek i prowadzimy równoległe prace nad AutoMapą na alternatywne w stosunku do Windows systemy operacyjne. Nie możemy w tej chwili udzielać dokładniejszych informacji czy i kiedy AutoMapa zostanie opublikowana na tę lub inną konkretną platformę sprzętową."
"Tylko jest jeden problem: AutoMapa nie dziala na systemie Android.Liste kompatybilnych urzadzen i systemow znajdzie Pan tu:
 http://www.automapa.pl/?PEI=10241&lng=PL".
___________
Howgh








 
   
Obecnie : Galaxy S + Navi Expert. Wczesniej: SE C 902 + Navi Expert;Ipaq 214 + Qstarz Solar Traveller (MTK chip)+AutoMapa;Ipaq 6515 + Qstarz Solar Traveller + MapaMap;PND: Route 66 Europa. Calkiem przyzwoita aplikacja na Europe

*

Offline pablo

  • **
  • 216
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Acer N311, Samsung I5700
Odp: Android - przegląd programów do nawigacji
« Odpowiedź #46 dnia: Styczeń 13, 2011, 19:27:25 »
Wcześniej od AM na Andka pojawi się nawigacja od Googla.

*

Offline PopaY

  • *****
  • 1373
  • Płeć: Mężczyzna
  • Abstynent głupoty ;)
  • Sprzęt: Wystarczający by zadowolić każdą kobietę ;D
Odp: Android - przegląd programów do nawigacji
« Odpowiedź #47 dnia: Styczeń 16, 2011, 14:52:50 »
Posiadam Sygic Aura, w całości jest spolszczona - jeszcze nie próbowałem w terenie, ale z opinii wynika, że jest nie najgorsza.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 16, 2011, 15:09:24 wysłana przez PopaY »
What we do in life echoes in eternity...

Odp: Android - przegląd programów do nawigacji
« Odpowiedź #48 dnia: Styczeń 25, 2011, 07:21:27 »
też posiadam Aure i według mnie jest bardzo udana. Kupiłem ją bo przypadkwo znalazłem na forum kupon -25%. Sam też go dostałem więc się podzielę. Jest ważny jeszcze 4-5dni:

Your discount coupon:
SHOP772123314
How it works:
Go to Sygic
Choose operating system and region.
If you wish to use the discount coupon for purchase of real-time traffic, select country and click Subscribe.
If you wish to use the discount coupon for purchase of Mobile Maps for another region or phone, click “Buy now” button.
Enter the discount coupon (written in red letters above) into the specified field.
Click on “Calculate price” to apply the discount.
Enter your billing information and select payment method, then confirm your order.


W skrócie idziemy na stronę  Sygic, wybieramy, co chcemy kupić i wklejamy ten kupon, a następnie klikamy "“Calculate price” i cena będzie niższa o 25%.

Dodatkowo, pytanie do uzytkowników Aury. Czy da się ustawić, aby czytała nazwy ulic? Np. "jedziesz ulicą Marszałkowską"  zamiast "jedziesz ulicą 660"?

*

Offline PopaY

  • *****
  • 1373
  • Płeć: Mężczyzna
  • Abstynent głupoty ;)
  • Sprzęt: Wystarczający by zadowolić każdą kobietę ;D
Odp: Android - przegląd programów do nawigacji
« Odpowiedź #49 dnia: Styczeń 30, 2011, 09:54:24 »
Jedna uwaga do Sygic. Nie ma nigdzie opcji (Aura) do dodania punktów POI, ja przynajmniej tego nie widzę. No i denerwujący jest ciągły tekst spikerki "skręć w lewo" nawet gdy musimy skręcić w prawo...
What we do in life echoes in eternity...

*

Zachu

Odp: Android - przegląd programów do nawigacji
« Odpowiedź #50 dnia: Styczeń 30, 2011, 11:54:27 »
To po co są udostępniane POI dla Sygic?

*

Offline ninik

  • **
  • 113
    • http://www.dominik.chmaj.net
Odp: Android - przegląd programów do nawigacji
« Odpowiedź #51 dnia: Styczeń 30, 2011, 15:04:59 »
Wczoraj było ważne, dzisiaj już nie jest :) Ale... jak zerknąłem na allegro to cena za taki sam pakiet jest mniejsza niż tu z kuponem. Wybrałem dokładnie te same parametry i o ile dobrze zrozumiałem to zestawy są identyczne :)

*

Zachu

Odp: Android - przegląd programów do nawigacji
« Odpowiedź #52 dnia: Styczeń 31, 2011, 00:16:24 »

*

Offline nicrum

  • *
  • 61
  • Płeć: Mężczyzna
    • AutoMapa co-gdzie-kiedy
  • Sprzęt: Artemis,HTC Diamond,HTC Desire,EVO3D,NOTE
Odp: Android - przegląd programów do nawigacji
« Odpowiedź #53 dnia: Luty 02, 2011, 14:05:13 »
u mnie jest problem w desire z Sygic Aura  z 3D
mianowicie nie mam (nie pokazuje)  budynków
mieszkam na śląsku i domów ci tu dostatek
sygic przechodzi z 2D na 3D i jest różnica ale budynków nie mam
wszystkie ustawienia mam jak w oryginale po zainstalowaniu wszystko na 3D mimo to nie mam domków
może ma ktoś z was zwykłego desire i powie mi co i jak
zastanawiam się czy nie zrobić twardego resetu
rafal66 podpowiada mi że może być z akceleratorem problem ale nie wiem bo gry w 3D śmigają
proszę  :O~ o pomoc
SPV M650, HTC Diamond, HTC Desire, HTC EVO 3D, NOTE

*

Offline lemar123

  • ******
  • 2680
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung A5
Odp: Android - przegląd programów do nawigacji
« Odpowiedź #54 dnia: Luty 02, 2011, 17:16:25 »
budynki możesz sobie obejrzeć w centrum Warszawy - tylko tam są naniesione bryły
i właśnie dlatego plik-baza dla Polski ma tylko 180mb


*

Offline nicrum

  • *
  • 61
  • Płeć: Mężczyzna
    • AutoMapa co-gdzie-kiedy
  • Sprzęt: Artemis,HTC Diamond,HTC Desire,EVO3D,NOTE
Odp: Android - przegląd programów do nawigacji
« Odpowiedź #55 dnia: Luty 02, 2011, 22:21:39 »
czyli reszta polski to jedno wielkie pole dla projektanta tej nawigacji  :-|
SPV M650, HTC Diamond, HTC Desire, HTC EVO 3D, NOTE

*

Offline lemar123

  • ******
  • 2680
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Samsung A5
Odp: Android - przegląd programów do nawigacji
« Odpowiedź #56 dnia: Luty 02, 2011, 23:46:48 »
Google juz obrysy ma ...

*

Offline Jeremy

  • ****
  • 616
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire Z
Odp: Android - przegląd programów do nawigacji
« Odpowiedź #57 dnia: Luty 17, 2011, 21:13:15 »
Właśnie przeczytałem na Engadget o pojawieniu się w Android Market programu MapQuest korzystającego z map OpenStreetMap.
http://www.engadget.com/2011/02/17/mapquest-for-android-brings-free-turn-by-turn-navigation-openst/
Rzecz jest zupełnie darmowa, może ktoś poruszający się regularnie po kraju samochodem i innymi środkami transportu chciałby sprawdzić ten program?
Nie pytaj mnie, jak zrobić roota, jak wgrać nowy rom itd. Jeżeli nie potrafisz znaleźć tych informacji samemu lub też nie rozumiesz znajdujących się w Sieci i na tym forum instrukcji, to znaczy, że nie powinieneś się za to zabierać...

*

Offline Andr3v

  • 23
  • Sprzęt: G900/i900/GW620/Defy Moto Atrix
Odp: Android - przegląd programów do nawigacji
« Odpowiedź #58 dnia: Luty 20, 2011, 12:30:25 »
Do dzisiaj trwa promocja walentynkowana Sygic Aura. Sumuję się z kodem (dostępnym np. na forum xda-developers) dzięki czemu można kupić zestaw dla Europy Wschodniej za 15 euro.

Odp: Android - przegląd programów do nawigacji
« Odpowiedź #59 dnia: Luty 23, 2011, 11:03:03 »
Mam pytanie w kwestii iGo.

Czy jest na Androida dostępna starsza wersja programu z czarnym interfejsem (z kółkiem na górze), która była wysoce konfigurowalna w porównaniu z MyWay? Nie mogę się wcale rozeznać nawet na stronie producenta.