Zawieszanie -navroad nr430 bt z automapą

  • 5 Odpowiedzi
  • 4795 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline scotimw

  • 5
  • Płeć: Kobieta
Zawieszanie -navroad nr430 bt z automapą
« dnia: Październik 06, 2007, 19:15:30 »
Zakupiłam nawigację navroad nr 430bt z wgraną automapą 4.0 i cigle mi się to urządzenie zawiesza w momencie włączania , tzn pokazuje się ekran nawigacji z małym kóleczkiem na srodku które ukazuje wczytywanie i przed zniknięciem ostatniej cwiartki w tym kółeczku po prostu wszystko staje i pozostaje bezczynne, próbowała resetować przez otor znajdujący się w nawigacji z tyłu obudowy , ale bez zmian. Czy ktoś zna jakiś sposób na to :(

*

Offline Gufer-posepny

  • **
  • 195
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Zawieszanie -navroad nr430 bt z automapą
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 07, 2007, 17:42:23 »
Sprawdź czy urządzenie pracuje stabilnie przy innych programach . Puść jakieś mp3 na pół godziny . Myślę że powinna pomóc reinstalacja Automapy . Masz licencję to na jej podstawie ze strony www.automapa.com.pl w dziale download pobierz najnowszą wersję ( zwróć uwagę czy to PL czy EU ) . Licencję masz przypisaną do karty także pod czas instalacji zaznacz to (będzie okienko z podaniem NR licencji ) . Jak nie chcesz ściągać AM to masz DVD lub CD z instalką . Kartę dobrze jest wetknąć do czytnika kart , instalacja będzie trwała 3 minuty a nie pół godziny .
Navroad 350

*

Offline scotimw

  • 5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zawieszanie -navroad nr430 bt z automapą
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 07, 2007, 18:44:47 »
Sprawdź czy urządzenie pracuje stabilnie przy innych programach . Puść jakieś mp3 na pół godziny . Myślę że powinna pomóc reinstalacja Automapy . Masz licencję to na jej podstawie ze strony www.automapa.com.pl w dziale download pobierz najnowszą wersję ( zwróć uwagę czy to PL czy EU ) . Licencję masz przypisaną do karty także pod czas instalacji zaznacz to (będzie okienko z podaniem NR licencji ) . Jak nie chcesz ściągać AM to masz DVD lub CD z instalką . Kartę dobrze jest wetknąć do czytnika kart , instalacja będzie trwała 3 minuty a nie pół godziny .
. z
Z tym włsnie jest mały prblemik, bo licencja jest na Firmę navroad bo ona instalowała program, dali co prawda mi płytkę i kartę z numerem licencji ale wyświetla mi sie komunikat ze licencja już gdzieś była użyta < chyba nie fachowo to robie, ale spróbuję i oczywiscie sprawdzę mp3

*

Offline Gufer-posepny

  • **
  • 195
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Zawieszanie -navroad nr430 bt z automapą
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 07, 2007, 20:18:44 »
Ten komunikat pojawia się także mi , po prostu nie zaznaczyłaś opcji : Licencja przypisana do karty SD na etapie podawania numeru licencji . Masz okno gdzie podajesz u góry numer licencji z tej plastikowej karty a tak w połowie jest to pole do zaznaczenia . Chyba że .... licencję przypisali do urządzenia . Spróbuj i tak i bez tej opcji . W polu Nazwisko i Imię możesz wpisać Siebie . W polu email wpisz navroad@navroad.com i tyle .
Navroad 350

*

Offline scotimw

  • 5
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zawieszanie -navroad nr430 bt z automapą
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 12, 2007, 00:10:39 »
 :ok:Dziękuję bardzo , udało się , teraz wszystko działa poprawnie i mapka się nie zawiesza :E

*

Offline Gufer-posepny

  • **
  • 195
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Zawieszanie -navroad nr430 bt z automapą
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 13, 2007, 19:23:18 »
No to cieszę się :) .
Navroad 350