Problem z instalacją AM 5.5.2 na NR560

  • 4 Odpowiedzi
  • 2628 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline antes55

  • 29
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: NAVROAD Vivo S6
Problem z instalacją AM 5.5.2 na NR560
« dnia: Wrzesień 17, 2009, 21:42:11 »
Witam wszystkich czytających - od kilku godzin jestem posiadaczem Navroada 560.Zakupiony został bez map jako że jestem posiadaczem Automapy 5.5.2 z aktualna licencją. Poprzednio uzywałem FS Looxa 560 i wielokrotne reinstalacje na tym sprzęcie Automapy nie sprawiały żadnego problemu. Teraz pojawił sie problem z instalacją na Navroadzie 560 (z kartą 2GB).Program się ładnie instaluje a potem na samym już końcu wyskakuje komunikat że nie może wydobyć nr-u identyfikacyjnego urzadzenia . Kilkukrotne powtarzanie tej samej czynnosci i z tym związane każdorazowo wpisywanie nr-u licencji nie dało żadnego efektu. Ciągle wyskakuje po około 3 minutach ten sam komunikat : "błąd przy uzyskiwaniu numeru identyfikacyjnego urządzenia". Próba przypisania licencji do karty SD, która jest w urządzeniu i na której instalowałem AM kończy się takim samym komunikatem jak wyżej. Ostatnio odblokowywałem AM też z powodu zmiany hardwaer-u w grudniu 2006 - a więc już dośc dawno i chyba licencja powinna być automatycznie odblokowana.
Czy ktoś coś może podpowiedzieć co się dzieje i gdzie robię błąd ?.

*

Offline Maciej Loret

  • ****
  • 613
  • Płeć: Mężczyzna
    • Biuro Rachunkowe Małgorzata Loret
  • Sprzęt: Wizard, Eten X650 (R.I.P), NR560+AM, N52+Ovi
Odp: Problem z instalacją AM 5.5.2 na NR560
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 17, 2009, 22:03:39 »
Witam wszystkich czytających - od kilku godzin jestem posiadaczem Navroada 560.Zakupiony został bez map jako że jestem posiadaczem Automapy 5.5.2 z aktualna licencją.

Pisz do AM i uaktualnij program...
Pozdrawiam, Maciej Loret
Biuro Rachunkowe Małgorzata Loret
http://www.loret.bydgoszcz.pl

*

Offline antes55

  • 29
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: NAVROAD Vivo S6
Odp: Problem z instalacją AM 5.5.2 na NR560
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 17, 2009, 22:13:34 »
No chyba trzeba bedzie pisać do supportu Automapy bo jezeli chodzi o oprogramowanie wlasne Navroada to je bezproblemowo uaktualniłem do najnowszej wersji jaką aktualnie mozna pobrać ze ich strony.

*

Offline antes55

  • 29
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: NAVROAD Vivo S6
Odp: Problem z instalacją AM 5.5.2 na NR560
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 18, 2009, 19:33:07 »
Napisałem do supportu AM  ... i w odpowiedzi otrzymałem opis dość nietypowej procedury implementacji AM na Navroada 560. W sumie po zastosowaniu tej procedury wszystko poszło gładko ... tyle tylko, że musiałem prosić o odblokowanie licencji. Jeżeli dla kogoś to jest interesujące - chętnie mailem przekażę instrukcje typu "krok po kroku". Teraz z kolei sa problemy z zamontowaniem na moim NR560 Miplosynca  :kill:

*

Offline AdamMie

  • *****
  • 1033
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Asus 636N, NavRoad Q1, AM 6.10 _PL
Odp: Problem z instalacją AM 5.5.2 na NR560
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 18, 2009, 19:51:09 »
"Teraz z kolei sa problemy z zamontowaniem na moim NR560 Miplosynca", nie zainstalujesz. Patrz tu: http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=139849.60.