Polaczenie DUN - Navroad 560 BT + Galaxy S Plus

  • 6 Odpowiedzi
  • 5202 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Polaczenie DUN - Navroad 560 BT + Galaxy S Plus
« dnia: Luty 05, 2012, 21:48:29 »
Witam,

Zwracam sie do Was z prosba o pomoc w uzyskaniu polaczenia DUN w urzadzeniu Navroad 560 BT + Galaxy S Plus.
Dotychczas nie mialem tego problemu i uzytkowalem telefony Nokia. Od kilku tygodni jestem posiadaczem Samsunga Galaxy S Plus i pomimo zainstalowania PDANet i KIES 2.1 nie moge powiazac urzadzen na tym polaczeniu. Urzadzenia sa polaczone i Navroad dziala jako zestaw "glosnomowiacy" w polaczeniu z telefonem ale to koniec mozliwosci ktore udalo mi sie uzyskac.

Bede wdzieczny za pomoc, bo pokonuje autem osobowym ok 7000 km/miesiecznie :)

Pozdrawiam

*

pliers

Odp: Polaczenie DUN - Navroad 560 BT + Galaxy S Plus
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 05, 2012, 22:02:35 »
spróbuj najpierw podłączyć słuchawki do telefonu potem włączyc BT żeby się połączył z NR560 i wtedy kliknij połączenie DUN, jak "wynalazłem" jedynie takie rozwiązanie żeby połączyło mi się w DUN z 6700c.

pozatym chyba nie ten dział ;-)

*

Offline akubit

  • Ekspert GPS
  • ******
  • 4001
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Navroad Vivo Plus, Huawei Honor 6
Odp: Polaczenie DUN - Navroad 560 BT + Galaxy S Plus
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 05, 2012, 22:02:54 »
A Galaxy S Plus ma w ogóle DUN? Bo jeżeli nie, to...

Odp: Polaczenie DUN - Navroad 560 BT + Galaxy S Plus
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 05, 2012, 22:20:53 »
Dziekuje za pierwsze wskazowki, jutro sprawdze opcje ze sluchawkami:)

Czy Android wspolpracuje z Automapa na polaczeniu DUN? W kilku miejscach w necie jest info ze GS Plus ma polaczenie DUN.

Prosze o info jezeli macie doswiadczenia lub inne pomysly jak uzyskac polaczenie.

*

Offline JD-MM

  • *****
  • 1145
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SGS6 SM-G920F
Odp: Polaczenie DUN - Navroad 560 BT + Galaxy S Plus
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 06, 2012, 08:46:10 »
Nic z tego nie będzie posłużę się cytatem Kol. Pawła, "Wszystkie telefony na Androidzie, albo na WM 6 i wyższych, są pozbawione profilu DUN po BT, a tym samym nie mogą działać z nawigacjami PNA jako źródło danych dla AM...
Istnieje wprawdzie programik na Androida, który emuluje DUN (PDA-net), ale działa on raczej marnie."

PDA-net możesz sobie odpuścić.

*

Offline elektro69

  • 11
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Modecom Freeway mx2
Odp: Polaczenie DUN - Navroad 560 BT + Galaxy S Plus
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 06, 2012, 10:09:20 »
Jest taki program CobaltBlue2 , działa bez problemu  przy pierwszym połączeniu , po utracie łączności nie mogę ich ponownie połączyć . Pomaga usunięcie telefonu z nawigacji i ponowne sparowanie . Ale trafic działa na AM i Miplo też można zassać. Spróbuj może u Ciebie będzie lepiej. :ok:

*

Offline JD-MM

  • *****
  • 1145
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: SGS6 SM-G920F
Odp: Polaczenie DUN - Navroad 560 BT + Galaxy S Plus
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 06, 2012, 12:35:46 »
PDA-net działa tak samo, jeden raz da się uruchomić, praktycznie nie da się tego używać.