NavRoad Enovo S6

  • 1 Odpowiedzi
  • 16421 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline ltleszcz

  • *
  • 52
  • Sprzęt: NavRoad Enovo S6 , Asus 639
NavRoad Enovo S6
« dnia: Czerwiec 24, 2014, 23:20:59 »
Hej

Dziś zakupiłem to urządzonko Enovo S6 . Sprzedawca odrazu przesłał mi instrukcję za pomocą której można bez problemu uruchomić jak zapewnia Automapę .
Są to : plik img aby zaktualizować system oraz plik AM wceAM.exe 

i instrukcja :
1.                    Upewnić się, że klient korzysta z AutoMapy 6.16 BETA lub 6.16 RC. Jeżeli nie – należy taką wersję zainstalować. Dostępne są one na www.automapa.pl.

2.                    Wejść do katalogu „AutoMapa EU” na karcie pamięci i usunąć znajdujący się tam plik „wceAm.exe”.

3.                    Pobrać plik www.navroad.com/TEMP/wceAm.zip, a po jego pobraniu wypakować z archiwum plik „wceAm.exe” i skopiować go do katalogu „AutoMapa EU” na karcie pamięci.

Miejmy nadzieję że będzie działać  ok :)  :mrgreen:


*

Offline iwi

  • **
  • 240
    • http://www.inmo.com.pl/gps
Odp: NavRoad Enovo S6
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 16, 2014, 11:10:58 »
Witaj.

Jak Ci się sprawuje ta nawigacja. Kupiłem ją (miała mieć 2 systemy GPS + Glonass) i ciągle mam z nią problemy.
Pojechała do serwisu - przetrzymali 7 tygodni i oddali w takim samym stanie jak im wysłałem. Nawigacja ciągle ma problemy z zalogowaniem się do satelitów a jeżeli już widzi jakieś satelity to tylko z oznaczeniem GPS.

Czy jest jakiś program (tak jak w Etrexie Garmina) który pokaże status satelit Glonass? Domyślny program nie rozróżnia satelit a po numerze ciężko to sprawdzić.