NR430BT, miplosync, AM EU i problemy...

  • 3 Odpowiedzi
  • 2499 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

NR430BT, miplosync, AM EU i problemy...
« dnia: Marzec 22, 2008, 17:50:28 »
Automapa EU zainstalowana i działa, miplosync również zainstalowany, ale nie działa :(
przy próbie synchronizacji wyrzuca błąd "Nieautoryzowane urządzenie".
Co jest nie tak?

Automapa legalna, zainstalowana licencja na karcie SD...


pozdr,
Bacownik

*

Offline XGrzesX

  • ***
  • 468
  • Sprzęt: Motorola Milestone, HTC Tytn II, Asus A636
Odp: NR430BT, miplosync, AM EU i problemy...
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 25, 2008, 10:11:13 »
Planuje zakup Navroad NR430BT i z tego co widzę na formum użytkownicy często mają problemy z synchronizacją POI w Automapie za pomocą Miplo. Proszę napiszcie jak krok po kroku wykonać taką synchronizację ?
Dla mnie możliwość ten synchronizacji jest bardzo istotna i nie chciałbym aby po zakupie tego urządzenia okazało się, że jest to niemożliwe.

Dzięki za pomoc !

*

Offline MarcinM.

  • **
  • 139
  • NavRoad NR430 BT
Odp: NR430BT, miplosync, AM EU i problemy...
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 26, 2008, 07:42:03 »
Planuje zakup Navroad NR430BT i z tego co widzę na formum użytkownicy często mają problemy z synchronizacją POI w Automapie za pomocą Miplo. Proszę napiszcie jak krok po kroku wykonać taką synchronizację ?
Dla mnie możliwość ten synchronizacji jest bardzo istotna i nie chciałbym aby po zakupie tego urządzenia okazało się, że jest to niemożliwe.

Dzięki za pomoc !

U mnie niby synchronizuje, ale wszystko na raz, potem nie potrafi przetworzyć takiej ilości POI. Próbowałem na różne sposoby, na razie nici z tego. Może następna wersja miplosync'a do pracy z AM 5.0 rozwiąże te problemy. Z resztą mam wrażenie, że w bazie danych miplo też jest straszny bałagan i nikt nad nim już nie panuje np. dublujące się kategorie pisane za pomocą polskich znaków i bez nich są na porządku dziennym. Za to samo urządzenie NR430BT jak najbardziej mogę polecić :ok:
NavRoad NR430 BT

Odp: NR430BT, miplosync, AM EU i problemy...
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 31, 2008, 18:34:32 »
Planuje zakup Navroad NR430BT i z tego co widzę na formum użytkownicy często mają problemy z synchronizacją POI w Automapie za pomocą Miplo. Proszę napiszcie jak krok po kroku wykonać taką synchronizację ?
Dla mnie możliwość ten synchronizacji jest bardzo istotna i nie chciałbym aby po zakupie tego urządzenia okazało się, że jest to niemożliwe.

Dzięki za pomoc !

Temat już rozpykany - trzeba napisać do support'u miplo (support@miplo.pl) aby odblokowali konto.
"Nieautoryzowane urządzenie" pojawia się jak wcześniej instalowałeś miplosync'a na innym urządzeniu.

Można też to ominąć, zakładając nowe konto w miplo.pl

Poza tym - synchronizuje idealnie :)

pozdr,
Bacownik