Navroad NR560 i dwie mapy (flashdisk i karta SD)

  • 4 Odpowiedzi
  • 16391 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Navroad NR560 i dwie mapy (flashdisk i karta SD)
« dnia: Marzec 14, 2015, 20:02:00 »
Witam

Sporo jeżdzę i często korzystam z navi. Raz zdarzyło mi się uszkodzenie karty SD. Na stałem mam skrót Nawigacja przypisany do AU na karcie SD. Korzystam z niej, gdyż nowa AU pełna wersja nie mieści się w pamięci nawigacji.
Teraz wgrałem sobie do pamięcy nawi samą Polskę aby mieć w razie awarii przynajmniej to.

Teraz mam pytanie jak zrobić aby zamiast uruchamiania się Muzyki (ikona w ulubionych obok Nawigacji) startowała AU z pamięci wew. NR560?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam
Seba

*

Offline angler22

  • Redaktor
  • *****
  • 4803
  • Sprzęt: Blow 50YBT, Goclever 5010, Wayteq X960, AM XL
Odp: Navroad NR560 i dwie mapy (flashdisk i karta SD)
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 14, 2015, 21:28:14 »
To nie takie proste - musiał byś się dostać na ukrytą partycję z menu i wgrać odpowiedni skrypt. Znacznie łatwiej zrobić, albo ściągnąć gotowe, najprostsze menu z wyborem map (są takie 3 - 4 ikonowe, zbudowane na sysinfo) i to menu następnie podstawić pod przycisk nawigacji NR.

Odp: Navroad NR560 i dwie mapy (flashdisk i karta SD)
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 15, 2015, 11:38:07 »
Dzięki za odpowiedź.
Wiesz może gdzie znajdę takie przydładowe menu. Szukałem na forum i google, ale nie udało mi się znaleźć.

*

Offline angler22

  • Redaktor
  • *****
  • 4803
  • Sprzęt: Blow 50YBT, Goclever 5010, Wayteq X960, AM XL
Odp: Navroad NR560 i dwie mapy (flashdisk i karta SD)
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 15, 2015, 13:01:30 »
A nie wystarczy po prostu wrzucić plik navroadmap.lnk, ze ścieżką do AM na pamięci flash, a następnie w samym programie AM przełączać sobie mapy z EU na PL? Wtedy zawsze korzystasz z tej samej "aplikacji" AutoMapa, a zmieniasz tylko mapy. Jeśli w obu licencje przypisane są do urządzenia, to nie powinno być żadnych problemów ze zmianą.

Odp: Navroad NR560 i dwie mapy (flashdisk i karta SD)
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 16, 2015, 06:55:57 »
no popatrz. o tym nie pomyślałem. Spróbuję.
Dzięki za pomoc!