NavRoad NR450BV vs NavRoad NR430BT ;D

  • 4 Odpowiedzi
  • 2840 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

NavRoad NR450BV vs NavRoad NR430BT ;D
« dnia: Kwiecień 27, 2008, 09:29:37 »
Witam,

Mam pytanie stare jak świat :D co sią bardziej opłaca zakupić....? 

Od dłuższego czasu noszę się z zamiarem zakupu PDA ale jakoś tak się układało że były ważniejsze sprawy(wydatki), tak więc gdy znalazły się wolne środki zapadła ta wiekopomna decyzja o zakupie :D

Od jakiegoś czasu faworytem moim był NavRoad NR430BT.  Sprawdzam na str producenta a tam prawdziwy wysyp sprzętu.... i nowość odpowiadająca parametrami 430-tce-  NavRoad NR450BV.
Ceny są zbliżone do siebie ...... możliwości też......

CZY KTOŚ miał możliwość użytkowania NavRoad NR450BV? I podzieliłby się  wrażeniami/opinią?

Z góry dziękuję i pozdrawiam :D




*

Offline RiQ

  • 7
Odp: NavRoad NR450BV vs NavRoad NR430BT ;D
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 27, 2008, 13:36:05 »
oto moja opinia

http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=96377.0

Wolę przyciski/joystick niż rysać po ekranie :-P

Odp: NavRoad NR450BV vs NavRoad NR430BT ;D
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 29, 2008, 16:43:49 »
Witam,

Mam pytanie stare jak świat :D co sią bardziej opłaca zakupić....? 

Od dłuższego czasu noszę się z zamiarem zakupu PDA ale jakoś tak się układało że były ważniejsze sprawy(wydatki), tak więc gdy znalazły się wolne środki zapadła ta wiekopomna decyzja o zakupie :D

Od jakiegoś czasu faworytem moim był NavRoad NR430BT.  Sprawdzam na str producenta a tam prawdziwy wysyp sprzętu.... i nowość odpowiadająca parametrami 430-tce-  NavRoad NR450BV.
Ceny są zbliżone do siebie ...... możliwości też......

CZY KTOŚ miał możliwość użytkowania NavRoad NR450BV? I podzieliłby się  wrażeniami/opinią?

Z góry dziękuję i pozdrawiam :D

Mogę Ci odpsprzedać mało używany 430BT



Odp: NavRoad NR450BV vs NavRoad NR430BT ;D
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 21, 2008, 13:58:45 »
A napiszcie mi proszę z jakim pakietem bardziej opłaca się kupić, czy z najnowszą Automapą czy NV-MAP7 która podobno ma także 99% pokrycia Polski. Zaznaczam że zależy mi głównie na Polsce.

Odp: NavRoad NR450BV vs NavRoad NR430BT ;D
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 21, 2008, 19:51:21 »
Testowałem ostatnio Sygic (czyli navroadmap) w mojej okolicy...
Program bardzo fajny, mapki w mojej okolicy dobre, wytyczanie tras szybkie i poprawne.
W programie jest kalkulator, czas na świecie i inne dodatki (jak dla mnie użyteczne).
Głos nawigacji miły (testowałem żeński), ale denerwowało mnie ciągłe powtarzanie manewrów, typu:
Za 600 m skręć w prawo, potem w lewo...
Za 300 m skręć w prawo, potem w lewo...
Za 100 m skręć w prawo, potem w lewo...
Jedź 2 km...
Jedź 1 km...
Jazda prosto przez ok. 10 km była "przerywana" kilkoma "niepotrzebnymi" komunikatami.
Przed każdym manewrem spokojnie można by zrezygnować z jednego komunikatu.

Odpowiada mi brak "niepotrzebnych " komunikatów w Automapie 5.x  i dlatego jej używam.