NavRoad 430BT

  • 1 Odpowiedzi
  • 2460 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline qset

  • 45
NavRoad 430BT
« dnia: Sierpień 15, 2007, 19:06:47 »
Witam
Mam wielki problem i jesli jest osoba ktora by mi pomogla bym byl wdzieczny otoz posiadam ten sprzecik i zachcialo mi sie kombinowac zeby wgrac automape wgrac wgralem ale nie chce wczytac map ale to nic potem uzylem tego programiku do odblokowania  Windows CE 5.0 ze stronki

http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=60557.0

i teraz moj navroad nie dziala wlącza sie ale system nie startuje tylko jest niebieska tapetka i globusik z napisem navroad
sprzet jest nowy i na gwarancji ale wolalbym tego uniknac bo mysle ze bede musial za to zaplacic wiec moze jest jakis sposob na to ?
pozdr...

Prosze moderatorow o usuniecie tego postu ,przenioslem go do innego odpowiedniego dzialu
« Ostatnia zmiana: Sierpień 15, 2007, 19:33:36 wysłana przez qset »

Odp: NavRoad 430BT
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 20, 2007, 17:00:17 »
Czesc
Tylko update flashki cie ratuje. Mialem to samo , o czym zreszta pisalem na forum. Navroad nie udostepnia ( jeszcze , ale niedlugo sie to zmieni ) obrazu romu na stronach. Mnie osobiscie zaskoczyli pare chwil temu i tu nalezy sie duzy plus za profesjonalizm, i podeslali obraz systemu. Zdaje sie ze nawet dziala :) Napisz lub zadzwon do nich powinni pomoc. Jesli bedziesz mial problemy , pisz do mnie

J.