Naroad 470 problem z instalacją exe i cab

  • 2 Odpowiedzi
  • 2663 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Naroad 470 problem z instalacją exe i cab
« dnia: Listopad 29, 2011, 02:50:27 »
Witam, tak jak w temacie mam problem z instalacji plików cab i exe na  navroad 470 z windowsem ce 6.0
wgrywam dany plik na kartę SDHC, klikam dwukrotnie i dostaje komunikat o instalowaniu,
jednak po chwili otrzymuje komunikat "instalation unsuccesfull", i że nie dało się zainstalować pliku

dodam jeszcze że programem który cchciałem zainstalować był adobe reader dla systemu ce

instalowane pliki są na pewno pod tą wersję systemu, przeglądając internet znalazłem coś że trzeba mieć odpowiednie DLL dla urządzenia żeby to działało, ktoś może pomóc?
« Ostatnia zmiana: Listopad 29, 2011, 02:57:51 wysłana przez shadow11 »

*

Offline angler22

  • Redaktor
  • *****
  • 4803
  • Sprzęt: Blow 50YBT, Goclever 5010, Wayteq X960, AM XL
Odp: Naroad 470 problem z instalacją exe i cab
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 29, 2011, 10:39:05 »
Większość instalatorów w formie CAB, nie radzi sobie z systemami CE, a nawet jeśli sobie poradzi, to i tak zazwyczaj wrzuca pliki do folderów, które się czyszczą po każdym resecie. Dlatego najlepiej rozpakować instalator jeszcze na PC (np. darmowym MSCEinf), ewentualnie można używać wprost na PNA programu cabinstall, pozwalającego objeść ograniczenia plików CAB i instalować wszystkie pliki do wybranych folderów.

Odp: Naroad 470 problem z instalacją exe i cab
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 29, 2011, 17:54:24 »
wielkie dzięki za odpowiedź, wgrałem sobie manualnie program pocketXpdf,
no i wszystko fajnie działa wyświetla pdf, płynnie to chodzi,
jedyny mankament to wyszukiwanie tekstu w pdf
trwa to prawie 3 min, rozumiem że to 600mhz, ale może jest jakiś bardziej zoptymalizowany wyświetlacz pdfów?