Selector na NR 560 - nie dziala poprawnie ?

  • 3 Odpowiedzi
  • 1861 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Selector na NR 560 - nie dziala poprawnie ?
« dnia: Wrzesień 20, 2009, 20:34:08 »
Mam taki problem - zainstalowalem sobie na moim NR560 Selectora ze strony Navroad ( tak samo jak wczesniej instalowalem Selectrora na NR460) i zainstalowalem. Skonfigurowalem skroty, i jest taki problem.

Po kliknieciu w przycisk Nawigacja ( w menu glownym ), zamiast otwierac sie nastepny ekran z wyborem pomiedzy dwoma nawigacjami - ekran sie nie zmienia. Ale sam selektor dziala, i kiedy klika sie w miejsca w ktorych powinny pojawic sie obie ikony programow do nawigacji odpowiedni program startuje, niestety trzeba klikac w ciemno poniewaz ten ekran sie nie wyswietla :(

Probowalem kilka razy, na NR460 dziala mi to bez problemu a na NR560 nie chce ni jak ...

Macie podobny problem ?

A moze ktos komu dziala poprawnie Selector i wyswietla sie mu na NR560 poprawnie ekran z wyborem pomiedzy dwoma programami do nawigacji moglby spakowac folder Selectror z karty microSD i wyslac mi lub udostepnic gdzies w sieci ?? Bylbym bardzo wdzieczny.


Pozdrowienia

Grzech

*

Offline AdamMie

  • *****
  • 1033
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Asus 636N, NavRoad Q1, AM 6.10 _PL
Odp: Selector na NR 560 - nie dziala poprawnie ?
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 20, 2009, 20:49:00 »
Instalowałeś poprawkę serwisową przeznaczoną dla NR460 czy 560?

*

Offline Maciej Loret

  • ****
  • 613
  • Płeć: Mężczyzna
    • Biuro Rachunkowe Małgorzata Loret
  • Sprzęt: Wizard, Eten X650 (R.I.P), NR560+AM, N52+Ovi
Odp: Selector na NR 560 - nie dziala poprawnie ?
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 21, 2009, 08:02:23 »
Po kliknieciu w przycisk Nawigacja ( w menu glownym ), zamiast otwierac sie nastepny ekran z wyborem pomiedzy dwoma nawigacjami - ekran sie nie zmienia. Ale sam selektor dziala, i kiedy klika sie w miejsca w ktorych powinny pojawic sie obie ikony programow do nawigacji odpowiedni program startuje, niestety trzeba klikac w ciemno poniewaz ten ekran sie nie wyswietla :(

Probowalem kilka razy, na NR460 dziala mi to bez problemu a na NR560 nie chce ni jak ...

Nie używam. Zapytaj może w Navroad'zie?
Mają dosyć sprawną obsługę - dosyć szybko odpowiadają na email...
Pozdrawiam, Maciej Loret
Biuro Rachunkowe Małgorzata Loret
http://www.loret.bydgoszcz.pl

Odp: Selector na NR 560 - nie dziala poprawnie ?
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 01, 2009, 23:04:32 »
ok zadzialalo, po calkowitym resecie i chyba 3 zainstalowaniu selektora ekraniki przelaczaja sie prawidlowo.

Grzech