am traffic w Auro 2 s

  • 2 Odpowiedzi
  • 3744 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

am traffic w Auro 2 s
« dnia: Październik 12, 2013, 12:19:21 »
Cześć
Posiadam telefon Lenovo p780. Wykorzystujac hotspota lacze sie z nawigacja Navroad auro 2s korzystając dzieki telefonowi z am traffic w automapie. Do tego mam podlaczony do telefonu zestaw glosnomowiacy Jabra Cruiser 2. I tutaj tkwi problem gdyz korzystajac z am traffic nie moge rozmawiac jednoczesnie przez ten zestaw glosnomowiacy. Zestaw jest podlaczony, ale nie slysze rozmowcy przez ten zestaw. Jezdze duzo samochodem i te 2 funkcje sa mi potrzebne w tej samej chwili. Prosze napiszcie czy jest jakas aplikacja lub inne rozwiazanie tego problemu. Z gory dzieki!!

*

Offline maryszek

  • ***
  • 326
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: S. GALAXY S5 Neo+aAMPL
Odp: am traffic w Auro 2 s
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 13, 2013, 09:54:18 »
Jedno i drugie korzysta z Bluetooth. Więc obydwa urządzenie nie mogą korzystać jednocześnie z połączenia bezprzewodowego. Musisz zdecydować się na jedno urządzenie.
Tak mi się wydaje.
Pozdrawiam
Leszek

*

Offline daro.s

  • ***
  • 278
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: NavRoad Auro S     z LD
Odp: am traffic w Auro 2 s
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 23, 2013, 07:38:14 »
Niekoniecznie,
W samochodzie mam zestaw Nokia CK-100 oraz Auro S, obydwa urządzenia są połączone przez BT z Nokią C5. Działa poprawnie. Gdy ktoś do mnie dzwoni dane nawigacja ma wymieniane co dwie minuty (niebieska znacznik), gdy ja zadzwonię to potrafi się pojawić czerwony znacznik ale po zakończeniu rozmowy w ciągu 2 minut mam ponownie niebieski. Niestety, czasami Auro potrafi rozłączyć połączenie BT.
« Ostatnia zmiana: Listopad 23, 2013, 07:40:26 wysłana przez daro.s »
Było: Cruser Sigma B50; Cruser Sigma A50; Westin G501; Mio 169 
Od: AM 3.9.3 XL mapy 3r -> AM 6.24