Aktualizacja soft i uszkodzona nav

  • 6 Odpowiedzi
  • 2652 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Aktualizacja soft i uszkodzona nav
« dnia: Październik 23, 2010, 13:29:05 »
Witam
Zrobiłem coś chyba głupiego.
Próbowałem wgrać soft od 750 ale zrobiłem to bardzo nieudolnie i chyba uszkodziłem  sprzęt. Według instr. powinienem  zgrać na karte pliki do aktualizacji i umieścić karte w navrodzie i nastepnie trzymać włącznik ekranu i włączyć urządzenie nie puszczając włącznika ekranu. Niestety pusciłem i dupa już mi się  sprzęcik nie włącza. jest czarny ekran. czy wiecie jak to naprawic?? czy tylko serwis zostaje??

*

Offline luckynyc

  • **
  • 236
  • Sprzęt: Asus A696, Navroad NR560BF
Odp: Aktualizacja soft i uszkodzona nav
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 23, 2010, 22:44:20 »
najważniejsze to podłącz do zasilania a później próbuj do skutku, czasami nie zawsze zaskakuje
jak za szybko puściłeś to prawdopodobnie nie zdązyło skasować systemu więc powinna aktualizacja Ci ruszyć

Odp: Aktualizacja soft i uszkodzona nav
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 24, 2010, 11:17:06 »
Próbowałem i nic, a nie mam starego firmware do navigacji i nie wiem czy można gdzieś znaleźć.

*

Offline angler22

  • Redaktor
  • *****
  • 4803
  • Sprzęt: Blow 50YBT, Goclever 5010, Wayteq X960, AM XL
Odp: Aktualizacja soft i uszkodzona nav
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 24, 2010, 12:31:07 »
Bardzo dziwne. Wyjątkowo by to było głupie zachowanie sprzętu, żeby czyszczenie flasha przeprowadzał, a wgrywania nowych plików już nie (bez jakiegoś tam trzymania). Prędzej może Ci bateria padła po prostu? Wtedy może być problem.

Odp: Aktualizacja soft i uszkodzona nav
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 24, 2010, 14:58:10 »
Kolego ten model nie ma baterii tylko działa pod zaislaniem. i niestety nie podnosi sie

*

Offline angler22

  • Redaktor
  • *****
  • 4803
  • Sprzęt: Blow 50YBT, Goclever 5010, Wayteq X960, AM XL
Odp: Aktualizacja soft i uszkodzona nav
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 24, 2010, 16:37:32 »
Ale jakiejś awarii zasilania podczas próby flashowania nie zauważyłeś? Bo to chyba jedyny sensowny powód, dla którego nawigacja mogła by się uszkodzić. Przy tej próbie migęło coś chociaż na ekranie?

Odp: Aktualizacja soft i uszkodzona nav
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 24, 2010, 21:05:39 »
tak pokazał mi się ekran startowy z jakimś tekstem o bootowaniu i wtedy wyłączyłem navi i już było po sprawie.