Aktualizacja firmware dla NavRoad NR450BV

  • 16 Odpowiedzi
  • 7471 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline WWoytek

  • ***
  • 329
  • TomTom Go Mobile Android
  • Sprzęt: Xiaomi Redmi Note 4X
Aktualizacja firmware dla NavRoad NR450BV
« dnia: Sierpień 22, 2008, 16:10:59 »
Aktualizacja firmware dla NavRoad NR450BV - 22.08.2008 r. już na polskiej stronie NavRoad http://www.navroad.pl/download_a1.php?device_type=NR450BV
->>>----TomTom-Go-Mobile---->

Odp: Aktualizacja firmware dla NavRoad NR450BV
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 26, 2008, 16:46:51 »
Czy ktoś już aktualizował NR450BV?

Odp: Aktualizacja firmware dla NavRoad NR450BV
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 27, 2008, 13:01:00 »
Jestem od 2 miesięcy użytkownikiem tego modelu nawigacji. Jest ok. Rozmawiałem z Działem Pomocy Technicznej i nowe oprogramowanie nie wnosi żadnych widocznych zmian użytkowych. Jest, jak wyraził się mój rozmówca wersją rozwojową na bazie której będą mogły być tworzone kolejne wersje oprogramowania które będą wprowadzały nowe możliwości użytkowe. Więc jeżeli zmieniać to bez oczekiwań, raczej z myślą o przyszłości.
Pozdrawiam

*

Offline EMWU

  • 32
  • Sprzęt: NavRoad DUXO, Navroad NR450BV + AM Europe
Odp: Aktualizacja firmware dla NavRoad NR450BV
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 27, 2008, 22:33:39 »
witam,

posiadam Navroad'a NR450BV i przedwczoraj dokonałem aktualizacji firmware i wszystko poszło jak należy. w działaniu urządzenia nie zauważyłem żadnej zmiany  :proud: :ok:

Odp: Aktualizacja firmware dla NavRoad NR450BV
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 31, 2008, 21:38:55 »
Możecie wybrać język po aktualizacji????? Ja po kliknięciu ikonki Language nie widzę listy języków - jest ona "przezroczysta"

*

Offline EMWU

  • 32
  • Sprzęt: NavRoad DUXO, Navroad NR450BV + AM Europe
Odp: Aktualizacja firmware dla NavRoad NR450BV
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 31, 2008, 23:02:25 »
Możecie wybrać język po aktualizacji????? Ja po kliknięciu ikonki Language nie widzę listy języków - jest ona "przezroczysta"

u mnie bez problemów zmieniam języki na jaki sobie tylko chce... :)

Odp: Aktualizacja firmware dla NavRoad NR450BV
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 01, 2008, 08:50:10 »
I kolejny błąd:
Próba otwarcia video lub audio player'a kónczy się komunikatem o niezgodności wersji player'a i codeców.

Też to macie?

Jak dla mnie nowy firmware póki co to nieporozumienie a nie upgrade, bardzo żałuję, że dokonałem aktualizacji
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 01, 2008, 10:13:51 wysłana przez gitarzysta »

*

Offline WWoytek

  • ***
  • 329
  • TomTom Go Mobile Android
  • Sprzęt: Xiaomi Redmi Note 4X
Odp: Aktualizacja firmware dla NavRoad NR450BV
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 02, 2008, 12:08:38 »
Witam ja po aktualizacji firmware miałem problem tego typu: po 3 dniach użytkowania po raz kolejny wyłączyłem urządzenie i po ponownym włączeniu zwis na pierwszy ekranie powitalnym (reset nie pomagał) dopiero kolejne wejście do bootloadera i wgranie od nowa aktualizacji pomogło, minął 2 tydzień i jest ok. Co do reszty problemów jakie wymieniają Koledzy (wybór języka OK). Sprzęt już nie ma gwarancji bo rozkręciłem (upadł mi i pękła obudowa) bateria jest bezpośrednio przyklejona do tylnej obudowy więc może napuchła (to do problemu z wypukłą obudową), ja też jeździłem w słońcu i z obudową jest ok. Fajna sprawa (można wgrać mapy iGO8 - urządzenie nie jest zablokowane duży ++++). Ogólnie jestem zadowolony (AutoMapa 5.1.1 EU)

Pozdrawiam wojtek
->>>----TomTom-Go-Mobile---->

Odp: Aktualizacja firmware dla NavRoad NR450BV
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 03, 2008, 20:11:36 »
Ja niestety jakoś nie mogę zaktualizować urządzonka. Ciągle wywala mi błąd pliku bin na karcie sd. Poprawkę ściągałem ze dwa razy i za każdym razem było to samo. Miał ktoś podobny problemik ?

*

Offline WWoytek

  • ***
  • 329
  • TomTom Go Mobile Android
  • Sprzęt: Xiaomi Redmi Note 4X
Odp: Aktualizacja firmware dla NavRoad NR450BV
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 03, 2008, 20:31:35 »
Kolego zrób tak karta 2 gb SD nie!!! SDHC i koniecznie sformatowana  FAT nie!!! FAT32 - powinno pomóc  :ok:
Pozdrawiam woytek
->>>----TomTom-Go-Mobile---->

Odp: Aktualizacja firmware dla NavRoad NR450BV
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 03, 2008, 20:59:54 »
Kolego zrób tak karta 2 gb SD nie!!! SDHC i koniecznie sformatowana  FAT nie!!! FAT32 - powinno pomóc  :ok:
Pozdrawiam woytek

I jesli masz przypadkiem Macintosha to zrob to na komputerze z Windows -  u mnie pomoglo :)

Odp: Aktualizacja firmware dla NavRoad NR450BV
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 04, 2008, 15:20:06 »
Wszystko robiłem dokładnie tak jak opisujecie. Karta SD formatowana pod windowsem w FAT. Niestety bez pozytywnego rezultatu. Dziś spróbowałem z ( dedykowany do navroada ) mocniejszym zasilaczem sieciowym i o dziwo wszystko poszło jak należy  :ok:. Wcześniej używałem uniwersalnego. Przyczyna zatem leżała po stronie zbyt słabego zasilacza. Jeśli ktoś będzie miał podobny problem jak ja to niech spróbuje na innym zasilaczu. Dzięki za porady. Pozdro

*

Offline WWoytek

  • ***
  • 329
  • TomTom Go Mobile Android
  • Sprzęt: Xiaomi Redmi Note 4X
Odp: Aktualizacja firmware dla NavRoad NR450BV
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 04, 2008, 17:08:48 »
Witam
Ja aktualizacje zrobiłem na zasilaniu z gniazda USB komputera (płyta główna zasila gniazdo USB nawet po wyłączeniu jednostki z poziomu windows)
Napisane: Wrzesień 04, 2008, 17:07:29
Właśnie nie dopisałem zrobiłem to na wyłączonej jednostce bez "kontaktu" z systemem windows.
->>>----TomTom-Go-Mobile---->

Odp: Aktualizacja firmware dla NavRoad NR450BV
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 04, 2008, 18:54:09 »
Ja jedynie naladowalem baterie i aktualizacja poszla bez problemu (ale za drugim razem, za 1-szym jak pisalem nie poszla do konca)

Odp: Aktualizacja firmware dla NavRoad NR450BV
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 06, 2008, 22:33:42 »
To oznacza, że urzadzenie jest ładowane przez USB?

Odp: Aktualizacja firmware dla NavRoad NR450BV
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 06, 2008, 23:37:01 »
tak

*

Offline tomik82

  • 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: nr450bv
Odp: Aktualizacja firmware dla NavRoad NR450BV
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 09, 2008, 01:35:09 »
Witam wszystkich  :wink: to mój pierwszy post więc przydałoby się przywitać :smile:

Miałem problem jak wyżej (niebieski ekran powitalny;) więc postanowiłem zaktualizować soft mojego urządzenia i... niestety nie poszło wszystko jak powinno... w czasie aktualizacji zawias i aktualnie nie chce się odpalić  :(
jedyna oznaka życia to jak podepnę je do PC i wcisnę "reset" wyskakuje komunikat iż nie rozpoznano urządzenia usb..

Zna ktoś może sposób na usprawnienie navi?? Proszę o info czy mogę jeszcze coś z tym zrobić?? :S