Połączenie NavRoad 460BT z Internetem przez ActiveSync

  • 1 Odpowiedzi
  • 2408 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Tomek666

  • 30
  • Sprzęt: NavRoad 460BT
Połączenie NavRoad 460BT z Internetem przez ActiveSync
« dnia: Wrzesień 21, 2010, 16:59:44 »
Witam,

W moim NavRoad 460BT z nie można było się połączyć z internetem przez ActiveSync (USB). Połączenie AS się zestawiało,
dostęp do urządzenia był OK (kopiowanie plików, dostep do do rejestru), natomiast dostępu do internetu nie można było w żaden sposób uzyskać.
Wszelkie porady znalezione w internecie nie pomagały. Po długich bojach znalazłem jednak rozwiązanie, dzięki pakietowi MioPacket.
Po jego instalacji, nagle uzyskałem dostęp do internetu! Po dalszych poszukiwaniach znalazłem wpisy w rejestrze odpowiedzialne za problem. Chodzi o klucz

[HKEY_LOCAL_MACHINE\Windows CE Services\Synchronization]


Gałąź ta jest w NaVRoad pusta. Po jej uzupełnieniu, wyświetla okno "Set Up a Partnership". Niezależnie od tego czy zestawimy połączenie czy anulujemy, pojawia się dostęp do internetu :). W załączeniu plik rejestru z niezbędnymi wpisami.

Powodzenia.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 21, 2010, 23:30:30 wysłana przez Tomek666 »

*

Offline luckynyc

  • **
  • 236
  • Sprzęt: Asus A696, Navroad NR560BF
Odp: Połączenie NavRoad 460BT z Internetem przez ActiveSync
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 28, 2010, 23:39:15 »
Tomek666 dzięki za rozwiązanie problemu. Też miałem problem z połączeniem z internetem przez ActiveSync-a. Przez Viste i W7 problemów nie było. Dodanie wpisów do rejestru rozwiązało problem.


Dodam tylko, że zmiany należy wprowadzać w rejestrze Navroada a nie w rejestrze komputera. Bez instalacji dodatkowych programów można użyć jednoplikowego i bezpłatnego programu regedit tylko rozszerzenie pliku trzeba zmienić z cereg na reg.