Navigon do SPV E650

  • 2 Odpowiedzi
  • 16413 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Navigon do SPV E650
« dnia: Marzec 11, 2010, 12:25:00 »
Witam wszystkich jestem tutaj nowy mam telefon SPV E650 z Windows Mobile 6 Standart wgrałem mobile Navigon 7 zainstalowało się i w meni start w telefonie pojawiła się ikonka programu jak otwieram to nic się nie dzieje muszę wejść w kartę pamięci i tam uruchomić program i się uruchamia ale następny problem się pojawia po uruchomieniu programu jest okno z wyborem języka i kursorem wybieram polski i środkowym przyciskiem zatwierdzam i dalej nic się nie dzieje już żaden przycisk nie działa jak to zrobić żeby wszystko grało jak należy Czy ktoś mógłby mi pomóc był bym bardzo wdzięczny z góry bardzo dziękuje. 

*

Dżeju

Odp: Navigon do SPV E650
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 11, 2010, 16:26:38 »
Próbowałeś instalować na czystą sformatowaną kartę ? Instalowałem MN7 na dwóch różnych sprzętach i nie zauważyłem takiej dolegliwości.

Odp: Navigon do SPV E650
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 11, 2010, 16:32:42 »
Próbowałeś instalować na czystą sformatowaną kartę ? Instalowałem MN7 na dwóch różnych sprzętach i nie zauważyłem takiej dolegliwości.


Koleszko nie formarowałem karty ale program chodzi i się odpala tylko w telefonie nie działają przyciski ściągnełem program FACKE CURSOR czy jakoś tak i nie moge nic zrobić nie działa u  mnie ten program albo ja coś żle robie prosze o dokładne instrukcje i linki jak mam to odpalić i żeby można było dobrze śmigać po mapie z góry dziękuje