Traffic Online - skończył się okres testowy

  • 4 Odpowiedzi
  • 11324 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Janeo

  • *
  • 50
  • Płeć: Mężczyzna
Traffic Online - skończył się okres testowy
« dnia: Marzec 24, 2010, 07:21:08 »
23.03.10
Oficjalna premiera Community Traffic online
Dzisiaj NaviExpert, lider rynku i kluczowy dostawca mobilnej nawigacji GPS na polskim rynku, oficjalnie zaprezentował rozwiązanie Community Traffic Online podczas konferencji prasowej w Warszawie.
Tym samym sukcesem kończy się okres testowy tej technologii, która generuje w czasie rzeczywistym dane dotyczące prędkości poruszających się pojazdów. Dodatkowo serwer zasilany jest danymi pochodzącymi z monitoringu kilkudziesięciu tysięcy pojazdów w systemie Autoguard. To sprawia, że dynamiczne mapy prędkości aktualizowane w czasie rzeczywistym są jeszcze dokładniejsze.
(źródło http://www.naviexpert.pl/o-firmie/aktualnosci/czytaj/artykul/oficjalna-premiera-community-traffic-online.html)

"Poszliśmy o krok dalej niż nasza konkurencja. Jako pierwsi oferujemy dane o ruchu ulicznym zbierane w czasie rzeczywistym oraz bogatą i stale aktualizowaną bazę POI." (http://www.telix.pl/artykul/naviexpert-zaprezentowal-technologie-community-traffic-online--3,33485.html)


Jeszcze 5 mies. temu marzyły mi się zawiłe objazdy drogami II i III kat. żeby omijać korki - i stało się. W dużej większości działa.
A jak to jest z AutoMapą?
Pozdr. - Janeo

*

Offline Tomko

  • ***
  • 330
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: XdaExec, Omnia, BB Bold.
Odp: Traffic Online - skończył się okres testowy
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 24, 2010, 12:20:01 »
Hmmm, AM na Omni (i900) mi działa , a Navi Expert nawet nie daje się wgrać  :S - i dla mnie jest to podstawowa różnica  :]
Broń - To prawo wolnego człowieka, nie przywilej nadany przez urzędnika.

Odp: Traffic Online - skończył się okres testowy
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 24, 2010, 18:56:36 »
A jak to jest z AutoMapą?
Już to od pewnego czasu ma.

*

Offline kiloff

  • **
  • 116
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: NE @ K800i+LD3W oraz 520XL+ML145
Odp: Traffic Online - skończył się okres testowy
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 24, 2010, 19:36:10 »
Już to od pewnego czasu ma.
To że AM ma to wiemy, ale jak się sprawuje?
Sam jestem ciekaw opinii jakiegoś użytkownika, bo znalezienie jakiejś w dziale AM to szukanie igły w stogu siana.

*

Offline Janeo

  • *
  • 50
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Traffic Online - skończył się okres testowy
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 25, 2010, 07:18:58 »
To że AM ma to wiemy, ale jak się sprawuje?
Sam jestem ciekaw opinii jakiegoś użytkownika, bo znalezienie jakiejś w dziale AM to szukanie igły w stogu siana.
Zgadza się, na forum PDAclub o AM w tej sprawie nic nie ma. Bo na forum NE mnóstwo szczegółowych opinii o sposobach omijania korków czyli jak NE się zachowuje - w większości użytkowników zadowolonych i b.zadowolonych (poza 1 malkontentem na literę M  :D)
Pozdr. - Janeo