Nawigacja GPS > NaviExpert

Opinie zadowolonych użytkowników NE - tak wygląda szeptany marketing w sieci

<< < (2/15) > >>

marcinl:

--- Cytuj ---Dowiedziałem się po jakimś czasie że mój kolega był głównym koordynatorem Ministerstwa Komunikacji ds korków samochodowych w Polsce
--- Koniec cytatu ---
:E no ten tekst też zasługuje na wyróżnenie  :D
Ministerstwo Komunikacji  :E

bobas007:

--- Cytat: Moi (Adam Kubicki) w Marzec 08, 2009, 11:57:37 ---And the winners are... "biedne niedźwiadki". Bezapelacyjne i jednogłośnie.
--- Koniec cytatu ---

Składam protest! Moim zdaniem absolutne zwycięstwo należy się "głównemu koordynatorowi Ministerstwa Komunikacji ds korków samochodowych"!
Suspensik, dialogi... Wszystko, co najlepsze!   :grin:

bikekowal:
ja myśle, że NE powinien zostać zwycięzcą za całokształt :P

Moi (Adam Kubicki):

--- Cytat: bobas007 w Marzec 08, 2009, 13:57:55 ---Składam protest! Moim zdaniem absolutne zwycięstwo należy się "głównemu koordynatorowi Ministerstwa Komunikacji ds korków samochodowych"!
Suspensik, dialogi... Wszystko, co najlepsze!   :grin:

--- Koniec cytatu ---

--- Cytat: marcinl w Marzec 08, 2009, 13:56:09 ---
--- Cytuj ---Dowiedziałem się po jakimś czasie że mój kolega był głównym koordynatorem Ministerstwa Komunikacji ds korków samochodowych w Polsce
--- Koniec cytatu ---
:E no ten tekst też zasługuje na wyróżnienie  :D
Ministerstwo Komunikacji  :E

--- Koniec cytatu ---

Faktycznie, niezłe. Umknął mi ten tekst.  :ok:
Nie przypuszczałem nawet, że komuniści prowadzili jakieś skoordynowane działania w spr. korków (Min. Komunikacji zlikwidowano w roku 1987, przekształcając je w Ministerstwo Transportu, Żeglugi i Łączności).  :O
A może chodziło o Min. Komunikacji istniejące w latach 1926-1939? To rzeczony "kolega" miałby teraz ze sto lat! Pełny szacun!  :E

Ech, dają chłopaki czadu...  :grin:

bikekowal:
no to jak na ponad 100 letniego gostka łapie się jeszcze w obecnej technologii :D

nieźla :D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej