Naviexpert zaprasza wszystkich odważnych z AM i nie tylko do testu traffic

  • 13 Odpowiedzi
  • 5740 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline jansol

  • ****
  • 813
  • Sprzęt: TomTom GO 1005 LTM/HDT - iPh 8
witam

jak w temacie , szczegóły tu:  http://forum.naviexpert.pl/viewtopic.php?f=5&t=143&start=100   

*

Offline emisiu

  • Ekspert AutoMapa
  • *****
  • 2362
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Naviexpert zaprasza wszystkich odważnych z AM i nie tylko do testu traffic
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 07, 2009, 19:34:59 »
witam

jak w temacie , szczegóły tu:  http://forum.naviexpert.pl/viewtopic.php?f=5&t=143&start=100   

Właściwy link to raczej tu: http://forum.naviexpert.pl/viewtopic.php?f=5&t=143&sid=9044e0e8117da60f25db90ae66ec363c

a btw - to po cholerę użytkownikom AM przedłużenie licencji na NaviExperta jakby ktoś wygrał?

*

Offline jansol

  • ****
  • 813
  • Sprzęt: TomTom GO 1005 LTM/HDT - iPh 8
Odp: Naviexpert zaprasza wszystkich odważnych z AM i nie tylko do testu traffic
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 07, 2009, 19:40:48 »
witam

jak w temacie , szczegóły tu:  http://forum.naviexpert.pl/viewtopic.php?f=5&t=143&start=100   

Właściwy link to raczej tu: http://forum.naviexpert.pl/viewtopic.php?f=5&t=143&sid=9044e0e8117da60f25db90ae66ec363c

a btw - to po cholerę użytkownikom AM przedłużenie licencji na NaviExperta jakby ktoś wygrał?
co do nagród to można się dogadać Panowie z NE to otwarte chłopaki.

*

Offline Moi (Adam Kubicki)

  • ******
  • 6498
  • Płeć: Mężczyzna
    • Moje linki do stron o GPS (i nie tylko)
  • Sprzęt: SGS2, iP3GS, Lumia 800, Note 3
Odp: Naviexpert zaprasza wszystkich odważnych z AM i nie tylko do testu traffic
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 09, 2009, 20:40:23 »
A co to ma wspólnego z AutoMapą?
Przenoszę...

*

Offline jansol

  • ****
  • 813
  • Sprzęt: TomTom GO 1005 LTM/HDT - iPh 8
Odp: Naviexpert zaprasza wszystkich odważnych z AM i nie tylko do testu traffic
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 09, 2009, 21:15:57 »
A co to ma wspólnego z AutoMapą?
Przenoszę...
co ma wspólnego?  a to że wcześniejszy test został chłodno przyjęty głównie przez dział automapy, a teraz jest możliwość rewanżu tylko jak widać brakuje odważnych żeby potwierdzić swoje teorie. Wszyscy są zaproszeni nie tylko automapa, moim zdaniem to jest praktyczna zabawa tylko jak widać co po niektórych strach obleciał, czyżby bali się krytyki ?

*

Offline Moi (Adam Kubicki)

  • ******
  • 6498
  • Płeć: Mężczyzna
    • Moje linki do stron o GPS (i nie tylko)
  • Sprzęt: SGS2, iP3GS, Lumia 800, Note 3
Odp: Naviexpert zaprasza wszystkich odważnych z AM i nie tylko do testu traffic
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 09, 2009, 21:39:20 »
Nie strach, a śmiech.
Jak będę mógł wreszcie bez problemów uruchomić na posiadanych przeze mnie telefonach dwie swoje licencje NE, które opłaciłem na rok i dwa lata z góry w pełnych wersjach, dopiero wtedy zacznę myśleć o tej aplikacji. Na razie jestem tylko wkurzony sam na siebie, że wyprzedzająco zaufałem NE.

I nie mów mi o jakimś strachu, bo chodzi ponownie o zwykły partyzancki marketing. Co wejdę na forum NE, to jestem w trójce zarejestrowanych tam użytkowników - ja, Yahoo Bot i jeszcze jakiś inny wyszukiwarkowy spajder, nazwy nie pamiętam.
To nie mnie strach obleciał, tylko Ty jedziesz z offtopikiem, usiłując zdyskontować wysoką oglądalność forum AM, jednocześnie łamiąc Regulamin Forum.

Będzie ten test w Warszawie? Jeśli tak, to chętnie obejrzę na żywo.

*

Offline jansol

  • ****
  • 813
  • Sprzęt: TomTom GO 1005 LTM/HDT - iPh 8
Odp: Naviexpert zaprasza wszystkich odważnych z AM i nie tylko do testu traffic
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 09, 2009, 22:09:39 »
podobno ma być w Warszawie. Z  chęcią sam bym wziął  udział ale jak na razie w grę wchodzą największe miasta, jak będzie w Białymstoku to na pewno wezmę udział choćby ze swoim offtopikiem  :D . A wracając co do twoich opłaconych usług i niedziałających na twoich telefonach , składałeś reklamacje ?
« Ostatnia zmiana: Październik 09, 2009, 22:11:10 wysłana przez jansol »

*

Offline bikekowal

  • ******
  • 13104
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Naviexpert zaprasza wszystkich odważnych z AM i nie tylko do testu traffic
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 10, 2009, 03:19:25 »
Jansol, uczestniczysz na forum, w wątkach o NE i nie widziałeś nigdy tematu, w którym Moi opisywał przejścia z NE?  :ohreally:
Bądźcie realistami, żądajcie niemożliwego...

*

Offline jansol

  • ****
  • 813
  • Sprzęt: TomTom GO 1005 LTM/HDT - iPh 8
Odp: Naviexpert zaprasza wszystkich odważnych z AM i nie tylko do testu traffic
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 10, 2009, 13:39:29 »
Bikekowal już niema znaczenia, zakładając ten wątek miałem nadzieje że ktoś być może hobbysta alba miłośnik GPS będzie miał ochotę na chwilę spraktykowania, przy okazji miło spędzić czas.I nieważne który system wygra chodzi o dobrą zabawe, sam bym wziął udział w takim teście żeby był w Białymstoku już to wcześniej pisałem. Ale jak widać pomysł niewypalił niema chętnych bynajmniej na tym forum, ale znając życie potem do komentowania wyników się nieopędzi, sami praktycy i fachowcy  :evil:  A test naprawdę zapowiada się ciekawie będzie można na żywo śledzić zmagania być może będzie jakieś video , no ale cóż może innym razem  :mysli: 

*

Offline Moi (Adam Kubicki)

  • ******
  • 6498
  • Płeć: Mężczyzna
    • Moje linki do stron o GPS (i nie tylko)
  • Sprzęt: SGS2, iP3GS, Lumia 800, Note 3
Odp: Naviexpert zaprasza wszystkich odważnych z AM i nie tylko do testu traffic
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 10, 2009, 15:35:48 »
A kto ma mieć czas w dniu powszednim do południa? Przecież po południu korki też są, tyle, że... większe.

Jak zabezpieczono się przed ułożeniem tras "pod NE"? Ja nie widzę takiej opcji w dyskusji na forum NE. Powinno być losowanie z kilkudziesięciu tras, które niezależni użytkownicy przyniosą ze sobą (rozpisane) w dniu testu. Trasy, spełniające jakieś ustalone warunki (min-max długość, ilość manewrów, etc.).

Jak zabezpieczono się przed popełnieniem tego błędu, który był mocno krytykowany w słynnym "wielkim teście"? Czyli, różnicy pomiędzy wydolnością poszczególnych samochodów biorących udział w teście oraz dynamiką/charakterem poszczególnych kierowców? Znów mamy mieć idealnie tę samą trasę, po której NE poprowadzi o 30% szybciej, niż inne nawigacje pod butem fajtłapy?

NaviExpert mówi, że nie chce w teście taksówkarzy, ani tras doskonale znanych osobom, które mają pokonywać trasę testową. Bo tu nigdy nie wygra. To, co chce udowodnić? Że poprowadzi szybciej, niż osoba kompletnie nie znająca drogi? To oczywiste. Taka osoba nie ruszy nawet z miejsca. Bo, niby w którą stronę, skoro nie wie, nie ma o tym pojęcia?

Jeden test został już solidnie zmanipulowany. Dziwisz się, że brak hurraentuzjazmu na zapowiedź kolejnego?

*

Offline jansol

  • ****
  • 813
  • Sprzęt: TomTom GO 1005 LTM/HDT - iPh 8
Odp: Naviexpert zaprasza wszystkich odważnych z AM i nie tylko do testu traffic
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 10, 2009, 17:02:15 »
Moi a kto nie manipuluje ? co do czasu to jak ktoś chce to zawsze czas znajdzie, tylko trzeba chcieć. ale jak ktoś niechce....

*

Offline bikekowal

  • ******
  • 13104
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Naviexpert zaprasza wszystkich odważnych z AM i nie tylko do testu traffic
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 12, 2009, 02:53:15 »
Moi a kto nie manipuluje ?

No i o czym tutaj rozmowa? Z takim podejściem to bez sensu robić ten test...

Cytuj
co do czasu to jak ktoś chce to zawsze czas znajdzie, tylko trzeba chcieć. ale jak ktoś niechce....

sorry, w godzinach do południowych to ja siedzę w pracy. Pewnie jak większość z nas. I nie ma czy ktoś chce czy nie. Oczywiście, możesz wziąć urlop, ale, jak napisałem powyżej... czy w tym przypadku ma to sens? Szczerze w to wątpię...
Bądźcie realistami, żądajcie niemożliwego...

*

Offline jansol

  • ****
  • 813
  • Sprzęt: TomTom GO 1005 LTM/HDT - iPh 8
Odp: Naviexpert zaprasza wszystkich odważnych z AM i nie tylko do testu traffic
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 14, 2009, 15:19:32 »
patrzę że zamiast testu robi się wykład moralności  :D

*

Offline bikekowal

  • ******
  • 13104
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Naviexpert zaprasza wszystkich odważnych z AM i nie tylko do testu traffic
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 15, 2009, 03:02:14 »
najwidoczniej jest to konieczne...
Bądźcie realistami, żądajcie niemożliwego...