Konferencja GigaCon 2009

  • 6 Odpowiedzi
  • 2929 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline JaMi

  • ****
  • 563
  • Sprzęt: obecnie HTC x7500, SE X1 XPERIA, Larki 43.0 50.1
Konferencja GigaCon 2009
« dnia: Luty 27, 2009, 14:17:23 »
Witam
Chcialem pochwalic Pawła Kozlowskiego za wyklad o NawiExpercie na konferencji w Warszawie. Calkiem niezle wyszlo i wzbudzilo zainteresowanie audytorium  :ok:
Kierunki rozwoju NaviExperta i prowadzone projekty sa bardzo interesujace.
Od siebie dodam, ze z zainteresowaniem potestuje Wasza nawigacje w warszawskich korkach  :D :ok:

Szkoda tylko, ze konferencja miala tak niski poziom  :( Nawet wyklad inauguracyjny Pana Profesora wolal o pomste do nieba....

*

Offline bikekowal

  • ******
  • 13104
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Konferencja GigaCon 2009
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 27, 2009, 14:34:36 »
Nie byłem w tym roku, a to dlatego że rok wcześniej poziom był bardzo niski. Nie mówię tutaj o NE, chociaż w ich wydaniu akurat prezentacja została bardzo wyraźnie ubarwiona - w rzeczywistości nie wygląda to aż tak pięknie jak jest prezentowane.
Bądźcie realistami, żądajcie niemożliwego...

*

Offline JaMi

  • ****
  • 563
  • Sprzęt: obecnie HTC x7500, SE X1 XPERIA, Larki 43.0 50.1
Odp: Konferencja GigaCon 2009
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 27, 2009, 14:52:37 »
Nie byłem w tym roku, a to dlatego że rok wcześniej poziom był bardzo niski. Nie mówię tutaj o NE, chociaż w ich wydaniu akurat prezentacja została bardzo wyraźnie ubarwiona - w rzeczywistości nie wygląda to aż tak pięknie jak jest prezentowane.

podejrzewam, ze "sciema" to podstawa i za cos zostaje sie dyrektorem marketingu  :mrgreen:

co do poziomu "konferencji", mam nadzieje, ze w dziedzinie nawigacji i systemow lokalizacyjnych dzieje sie cokolwiek co polaczyc mozna z nauka/rozwojem/pracami badawczymi. Na podstawie konferencji mozna powiedziec, ze mizernie to wyglada....

*

Offline bikekowal

  • ******
  • 13104
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Konferencja GigaCon 2009
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 27, 2009, 19:49:37 »

co do poziomu "konferencji", mam nadzieje, ze w dziedzinie nawigacji i systemow lokalizacyjnych dzieje sie cokolwiek co polaczyc mozna z nauka/rozwojem/pracami badawczymi. Na podstawie konferencji mozna powiedziec, ze mizernie to wyglada....


uwierz mi, że nie...
Bądźcie realistami, żądajcie niemożliwego...

Odp: Konferencja GigaCon 2009
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 18, 2009, 02:09:30 »
też byłem w tym roku i rzeczywiście za ciekawie nie było - jedyny plus to kupon na 3 miesieczne testowanie NE - mze przed wakacjami jakoś sie zbiore i troche potestuje jak to w praktyce wygląda (na razie nie mam żelaza na którym by to chodziło)

*

Offline grzegorz01

  • ***
  • 298
  • Sprzęt: HTC Diamond
Odp: Konferencja GigaCon 2009
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 19, 2009, 09:54:01 »
Zanim zaczną pisać coś nowego niech poprawią błędy które powodują że aplikacja nie działa na oficjalnie wspieranych urządzeniach lub niech przynajmniej usuną urządzenia na które nie potrafią napisać działającej aplikacji z listy wspieranych urządzeń. Tyle chyba potrafią zrobić. To byłoby przynajmniej uczciwe.

*

Offline siemi1

  • ****
  • 501
  • Płeć: Mężczyzna
    • forum
  • Sprzęt: Samsung Omnia II 8GB Orange,
Odp: Konferencja GigaCon 2009
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 07, 2009, 18:00:31 »
Dziś była konferencja z udziałem NE. Zaprezentowali sie ok choć poziom konferencji nie był najlepszy. Dali płytke do przetestowania to przetestuje. Ściągnołem sobie z internetu wersje na WM dedytkowana Diamond, HD ale na moim Esmertecu nie działa bo wymagane  wersja z 06.2008 a ja mam 11.2007 wiec jak odpale to mam ekran staryow i nic więcej sie nie dzieje. Jka zaktualizuje sobie Esmerteca to przetestyje.
__________________________________
Samsung Omnia II 8GB ROM Orange