Aktualne promocje NE

  • 57 Odpowiedzi
  • 82445 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline nocnyMarek

  • *****
  • 9913
  • Sprzęt: Palmax, viliv X70
Aktualne promocje NE
« dnia: Kwiecień 11, 2008, 19:35:23 »
http://www.naviexpert.pl/o-firmie/aktualnosci.html#c423

Polecam, zwłaszcza tym co mają GPS na BT, odpowiedni telefon i trochę 'ciekawości świata'.
Choćby tylko po to, żeby się przekonać 'czym to się je'
albo ile prawdy, a ile marketingu zawartego jest w postach w tym dziale.
Albo żeby docenić (lub przekląć ;-) ) program którego używacie.

Trasy muszą być krótkie (do 30km), więc na dłuższych trzeba porobić sobie 'etapy' i przełączać cele po drodze.
Po wprowadzeniu celów pośrednich przed podróżą, da się je w miarę prosto wybierać już w drodze.

Dla tych co mają komórki w Erze, a nie mają wykupionego pakietu danych
polecam darmowy przez pierwszy miesiąc pakiet 5MB w OmnixMax -powinien wystarczyć na kilka dni testów.
AM3/4/5/6, DPN/D6, AP, N2/9, OM-free

*

Offline nocnyMarek

  • *****
  • 9913
  • Sprzęt: Palmax, viliv X70
Odp: Do końca kwietnia można przetestować NE bez opłat ...
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 21, 2008, 21:13:34 »
Cóż, widzę że wątki dotyczące NaviExperta nie cieszą się wzięciem,
a szkoda, bo to całkiem oryginalna nawigacja ... nie wierzycie?
To może mały dowód rzeczowy :wink:
Kilka lat już jeżdżę z rożnymi nawigacjami, ale jeszcze żeden inny
nie poprowadził mnie tak oryginalnie w lewo przez rondo jak NE! :E :banan: :party:
AM3/4/5/6, DPN/D6, AP, N2/9, OM-free

*

Offline radoskur

  • *****
  • 1921
    • http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=414522
Odp: Do końca kwietnia można przetestować NE bez opłat ...
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 23, 2008, 17:50:07 »
Marek  :mrgreen:

Wszyscy wiemy, że kochasz Automapę więc nikt się nie chce w ogóle tutaj wypowiadać o tym sofcie  :E

Poczekajmy na TomTom 8, iGO 8 - to Automapa będzie miała godnego siebie przeciwnika. Wtedy tez będzie można podyskutować o różnych za i przeciw. NE to niestety 2 liga - więc nie powinno się go porównywać do AM

*

Offline nocnyMarek

  • *****
  • 9913
  • Sprzęt: Palmax, viliv X70
Odp: Do końca kwietnia można przetestować NE bez opłat ...
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 23, 2008, 17:57:54 »
Ależ ja go wcale do AM nie porównuję, wręcz przeciwnie, namawiam na wypróbowanie :)
Ale przy takiej pięknej nawigacji przez rondo nie mogłem sobie odmówić, żeby nie wkleić zdjęcia.
Specjalnie pojechałem drugi raz tą trasą z aparatem fotograficznym, żeby 'toto' uwiecznić  :mrgreen:
AM3/4/5/6, DPN/D6, AP, N2/9, OM-free

*

Offline radoskur

  • *****
  • 1921
    • http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=414522
Odp: Do końca kwietnia można przetestować NE bez opłat ...
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 24, 2008, 12:37:33 »
hehe nie no jasna sprawa - routing intelgentny inaczej  :ok:

*

Offline Borg

  • ****
  • 582
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Sensation,SE P1i
Odp: Do końca kwietnia można przetestować NE bez opłat ...
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 25, 2008, 08:26:20 »
Ależ ja go wcale do AM nie porównuję, wręcz przeciwnie, namawiam na wypróbowanie :)
Ale przy takiej pięknej nawigacji przez rondo nie mogłem sobie odmówić, żeby nie wkleić zdjęcia.
Specjalnie pojechałem drugi raz tą trasą z aparatem fotograficznym, żeby 'toto' uwiecznić  :mrgreen:

Jeszcze nie tak dawno AM prowadziła pod prąd w Łowiczu i kilku innych miastach więc czym tu się podniecać ? Wg. mnie to jest bardziej niebezpieczne .
Palm m105->m130->Motorola mpx200->mpx220->SE P1i->HTC HD->HTC Desire->HTC Sensation

*

Offline nocnyMarek

  • *****
  • 9913
  • Sprzęt: Palmax, viliv X70
Odp: Do końca kwietnia można przetestować NE bez opłat ...
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 25, 2008, 09:40:07 »
Widzisz, pod prąd to potrafi poprowadzić każda jedna nawigacja, NE również,
i nie ma w tym nic nadzwyczajnego, tylko to nie kwestia programu, a dokładności i aktualności map.
Przypadek będzie interesujący dopiero wtedy, kiedy mapa będzie zawierać informację
o kierunkowości ulicy, a program to zignoruje.
A propos aktualności map, może mi wyjaśnisz dlaczego NE korzystająć z
"najbardziej aktualnej i na bieżąco aktualizowanej mapy"
wciąż prowadzi przez Rondo Mogilskie w Krakowie, wg stanu sprzez jego przebudowy z 2006r.?  :ohreally:
AM3/4/5/6, DPN/D6, AP, N2/9, OM-free

*

Offline bikekowal

  • ******
  • 13104
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Do końca kwietnia można przetestować NE bez opłat ...
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 25, 2008, 14:06:32 »
Widzisz, pod prąd to potrafi poprowadzić każda jedna nawigacja, NE również,
i nie ma w tym nic nadzwyczajnego, tylko to nie kwestia programu, a dokładności i aktualności map.
Przypadek będzie interesujący dopiero wtedy, kiedy mapa będzie zawierać informację
o kierunkowości ulicy, a program to zignoruje.
A propos aktualności map, może mi wyjaśnisz dlaczego NE korzystająć z
"najbardziej aktualnej i na bieżąco aktualizowanej mapy"
wciąż prowadzi przez Rondo Mogilskie w Krakowie, wg stanu sprzez jego przebudowy z 2006r.?  :ohreally:

dlaczego? bo hasła marketingowe a rzeczywistość to dwie różne rzeczy.
Bądźcie realistami, żądajcie niemożliwego...

*

Offline Borg

  • ****
  • 582
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Sensation,SE P1i
Odp: Do końca kwietnia można przetestować NE bez opłat ...
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 05, 2008, 11:57:40 »
Widzisz, pod prąd to potrafi poprowadzić każda jedna nawigacja, NE również,
i nie ma w tym nic nadzwyczajnego, tylko to nie kwestia programu, a dokładności i aktualności map.
Przypadek będzie interesujący dopiero wtedy, kiedy mapa będzie zawierać informację
o kierunkowości ulicy, a program to zignoruje.
A propos aktualności map, może mi wyjaśnisz dlaczego NE korzystająć z
"najbardziej aktualnej i na bieżąco aktualizowanej mapy"
wciąż prowadzi przez Rondo Mogilskie w Krakowie, wg stanu sprzez jego przebudowy z 2006r.?  :ohreally:

Co do kierunkowości to sorry ale lider rynku tak wychwalany przez Ciebie i pod prąd prowadzi, może zamiast wprowadzania pierdół typku 3d budynki niech pracują nad mapami.

Jeżeli chodzi o NE to skąd mam wiedzieć czemu piszą - pewnie marketing jak ktoś wyżej wspomniał.
Generalnie to staram się podchodzić obiektywnie do każdej nawigacji w przeciwieństwie  do kolegi który chyba już na czole ma "AM uber alles" :grin:. Wracając do NE to ostatnio mniej używałam bo mam możliwość zabawy Garminem Nuvi i TT One, zabawa Nuvi z Gmapą uświadomiła mi że wiele zarzutów kierowanych pod NE powinno być kierowane bezpośrednio do Imagis które "kładzie" swoimi mapami nie tylko NE ale i Garmina.
 
Palm m105->m130->Motorola mpx200->mpx220->SE P1i->HTC HD->HTC Desire->HTC Sensation

*

Offline bikekowal

  • ******
  • 13104
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Do końca kwietnia można przetestować NE bez opłat ...
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 05, 2008, 13:47:48 »
każdemu programowi zdarza się prowadzić pod prąd lub na zakazie. Najczęściej jest to kwestia danych. Nie twierdze, że należy bagatelizować takie przypadki, ale robienie z tego przedstawienia nie ma sensu - takie przypadki są w każdym programie - z tą różnicą, że w jednym jest ich więcej w innym mniej.
Bądźcie realistami, żądajcie niemożliwego...

*

Offline Borg

  • ****
  • 582
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Sensation,SE P1i
Odp: Do końca kwietnia można przetestować NE bez opłat ...
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 05, 2008, 14:27:03 »
każdemu programowi zdarza się prowadzić pod prąd lub na zakazie. Najczęściej jest to kwestia danych. Nie twierdze, że należy bagatelizować takie przypadki, ale robienie z tego przedstawienia nie ma sensu - takie przypadki są w każdym programie - z tą różnicą, że w jednym jest ich więcej w innym mniej.

oczywiście ale tak samo można potraktować przykład  nocnyegoMareka - jako zdarzyła się wpadka   :P być może tu też zawiniła kwestia danych, mapy a może i błąd nawigacji - kolega Marek jest specem niech ustali czy jest to przypadek sporadyczny czy nie.
« Ostatnia zmiana: Maj 05, 2008, 14:29:47 wysłana przez Borg »
Palm m105->m130->Motorola mpx200->mpx220->SE P1i->HTC HD->HTC Desire->HTC Sensation

*

Offline nocnyMarek

  • *****
  • 9913
  • Sprzęt: Palmax, viliv X70
Odp: Do końca kwietnia można przetestować NE bez opłat ...
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 05, 2008, 17:49:02 »
Gdybym nie ustalił, że to jest błąd programu, to bym zdjęcia nie zamieszczał.
Trasa ustawiona na sucho jest poprawna (zwyczajnie skręca w lewo na rondzie).
Błąd występuje podczas rekalkulacji trasy krótkiej i jest powtarzalny.
Tę trasę w lewo NE prowadzi wcześniej 'na skróty': ślepa uliczka-chodnik-ślepa uliczka,
po zignorowaniu propozycji skrętu w ślepą uliczkę następuje rekalkulacja z efektem jak na zdjęciu.

Potraktowanie chodnika za ulicę to na 99% zwykły błąd mapy, taki sam jak prowadzenie pod prąd,
gdy mapa nie zawiera informacji o restrykcjach, więc o tym w ogóle nie wspominałem.
Przejechałem z NE ponad setkę kilometrów po mieście (nie licząc tych na trasie)
i do tego samego namawiałem innych, żeby sami spróbowali.
Mogłem pisać, że lektor gada jak najęty nawet 7 razy informując o tym samym skręcie,
że w momencie gdy NE zauważa, że zjechałem z trasy AM ma już zrekalkulowaną trasę na nowo,
mogłem jeszcze sporo, chocby o omijaniu urojonych korków (tak, płatnej opcji też spróbowałem) ...
tylko po co?  Żeby mnie obsiadła zgraja NEcerberów?  :E
Ograniczyłem się do tego jednego rodzynka, bo wyjątkowo dorodny  :P

Była okazja, żeby inni poczuli różnicę na własnej skórze,
bo to lepsze niż czytanie iluś tam cudzych opinii.
Kto skorzystał, ten swoje już wie...
AM3/4/5/6, DPN/D6, AP, N2/9, OM-free

*

Offline Borg

  • ****
  • 582
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Sensation,SE P1i
Odp: Do końca kwietnia można przetestować NE bez opłat ...
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 05, 2008, 22:32:00 »
Powtarzam po raz kolejny NE nie jest idealny ale za 2 zł na 24 h (mając odpowiedni telefon np. N95 który szczytem techniki już nie jest) trudno znaleźć coś lepszego - co do gadania mogłeś wyłączyć opcję częstych komunikatów. Co do przeliczania wszystko zależy od telefonu a co do korków to się nie wypowiadam bo nie używam tego i raczej nie będę.

ps. Jeżeli ktoś ma więcej pieniążków oczywistym dla mnie rozwiązaniem jest zakup dedykowanej nawigacji ale są to o wiele większe koszty.

ps1. nocnyMarku - nie wiem czego oczekiwałeś, że NE będzie lepsze od AM pod względem komfortu i możliwości ? Bez sensu - ale jak widzę w innych działach to normalne dla Ciebie - AM uber alles - podejrzewam że masz coś wspólnego zawodowo z AM bo jakoś trudno Ci rozmawiać o wadach AM za to potrafisz tworzyć eseje o wadach TT, Garminia czy teraz NE .
« Ostatnia zmiana: Maj 05, 2008, 22:36:02 wysłana przez Borg »
Palm m105->m130->Motorola mpx200->mpx220->SE P1i->HTC HD->HTC Desire->HTC Sensation

*

Offline bikekowal

  • ******
  • 13104
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Do końca kwietnia można przetestować NE bez opłat ...
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 05, 2008, 23:36:10 »
Powtarzam po raz kolejny NE nie jest idealny ale za 2 zł na 24 h (mając odpowiedni telefon np. N95 który szczytem techniki już nie jest) trudno znaleźć coś lepszego - co do gadania mogłeś wyłączyć opcję częstych komunikatów.

2PLN/dzień - trochę drogo - licząc, że nawigacji używam praktycznie codziennie, to po roku mam prawie 700 PLN + koszt zakupu programu.

Cytuj
Co do przeliczania wszystko zależy od telefonu

zależy od telefonu? jaki w tym sens?

Cytuj
ps. Jeżeli ktoś ma więcej pieniążków oczywistym dla mnie rozwiązaniem jest zakup dedykowanej nawigacji ale są to o wiele większe koszty.

jeśli ma to kosztować 2PLN/24h to raczej nie jest to taniej niż zakup nawigacji dedykowanej...wszystko zależy ile kto korzysta z nawigacji, ale jeśli chodzi o mnie, przeszedłbym na drobne

Bądźcie realistami, żądajcie niemożliwego...

*

Offline Borg

  • ****
  • 582
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Sensation,SE P1i
Odp: Do końca kwietnia można przetestować NE bez opłat ...
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 05, 2008, 23:55:52 »

2PLN/dzień - trochę drogo - licząc, że nawigacji używam praktycznie codziennie, to po roku mam prawie 700 PLN + koszt zakupu programu.


jakie koszty zakupu programu  :O ?

pisałem już w innym wątku w którym kolega się też udzielał ale napiszę jeszcze raz - im telefon ma lepsze parametry (procesor, pamięć, system operacyjny) tym NE będzie szybciej działa, tak samo jeżeli jesteśmy w zasięgu 3G a nasz telefon ma zaimplementowaną obsługę wiadomo że dane dla NE będą pobierane o wiele szybciej.

Pisałem już kiedyś i piszę to jeszcze raz NE jest do użytku okazjonalnego - jak ktoś chce na codziennie używać nawigacji niech wyda 800-900 zł na dedykowaną, ale jeżeli ktoś chce 2-3 razy w roku przejechać na urlop a ma średniej klasy telefon z gps może się zastanowić nad NE za 2 zł na 24 h.
Palm m105->m130->Motorola mpx200->mpx220->SE P1i->HTC HD->HTC Desire->HTC Sensation

*

Offline bikekowal

  • ******
  • 13104
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Do końca kwietnia można przetestować NE bez opłat ...
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 06, 2008, 00:12:13 »

pisałem już w innym wątku w którym kolega się też udzielał ale napiszę jeszcze raz - im telefon ma lepsze parametry (procesor, pamięć, system operacyjny) tym NE będzie szybciej działa, tak samo jeżeli jesteśmy w zasięgu 3G a nasz telefon ma zaimplementowaną obsługę wiadomo że dane dla NE będą pobierane o wiele szybciej.

to jest oczywiste - zrozumiałem Twoją wypowiedź, że od telefonu zależy sposób wyznaczania trasy...

Cytuj
Pisałem już kiedyś i piszę to jeszcze raz NE jest do użytku okazjonalnego - jak ktoś chce na codziennie używać nawigacji niech wyda 800-900 zł na dedykowaną, ale jeżeli ktoś chce 2-3 razy w roku przejechać na urlop a ma średniej klasy telefon z gps może się zastanowić nad NE za 2 zł na 24 h.

problem jest taki, że odsetek średniej klasy telefonów - załóżmy, że przedział telefonów klasy średniej to cena w granicach 1000PLN - posiadających wbudowany odbiornik jest znikomo mały...
Bądźcie realistami, żądajcie niemożliwego...

*

Offline Moi (Adam Kubicki)

  • ******
  • 6498
  • Płeć: Mężczyzna
    • Moje linki do stron o GPS (i nie tylko)
  • Sprzęt: SGS2, iP3GS, Lumia 800, Note 3
Odp: Do końca kwietnia można przetestować NE bez opłat ...
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 06, 2008, 15:05:56 »
ps1. nocnyMarku (...) - ale jak widzę w innych działach to normalne dla Ciebie - AM uber alles
Przyganiał kocioł garnkowi...

- podejrzewam że masz coś wspólnego zawodowo z AM bo jakoś trudno Ci rozmawiać o wadach AM za to potrafisz tworzyć eseje o wadach TT, Garminia czy teraz NE .
Nieprawda.
Zaś zawodowo nocnyMarek tyle samo wspólnego z AutoMapą, co GPS Maniak z Garminem. Jest namiętnym użytkownikiem. I tyle.
Stosujesz kiwki erystyczne na poziomie smarkaterii neostradowej.

*

Offline Borg

  • ****
  • 582
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Sensation,SE P1i
Odp: Do końca kwietnia można przetestować NE bez opłat ...
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 06, 2008, 20:41:08 »
zrozumiałem Twoją wypowiedź, że od telefonu zależy sposób wyznaczania trasy...

Moja wypowiedź na temat szybkości tyczyła się tego fragmentu
że w momencie gdy NE zauważa, że zjechałem z trasy AM ma już zrekalkulowaną trasę na nowo,
nocnyMarek nawet nie podzielił się na jakiej konfiguracji testował :)


problem jest taki, że odsetek średniej klasy telefonów - załóżmy, że przedział telefonów klasy średniej to cena w granicach 1000PLN - posiadających wbudowany odbiornik jest znikomo mały...
Obecnie klasa średnia to N95, N6110 czy P1i w wersji z modułem GPS w zestawie, do tego spadające ceny odbiorników na BT powodują że taki sprzęt jest bardziej dostępny dla zwykłego Kowalskiego. Z drugiej strony masz rację - spadek cen dedykowanych urządzeń do nawigacji plus niedoróbki oprogramowania na telefony (nie mówię tylko o NE ale o TT czy Garminie Mobile XT) może już niedługo spowodować że taki NE nie będzie miał racji bytu.




ps. Moi już wiem że jesteś adwokatem nocnegoMarka, jego rycerzem w lśniącej zbroi - gratulacje nie ma co błysnąłeś tylko powiedz chłopie co to ma do tematu  :grin:.
Palm m105->m130->Motorola mpx200->mpx220->SE P1i->HTC HD->HTC Desire->HTC Sensation

*

Offline Moi (Adam Kubicki)

  • ******
  • 6498
  • Płeć: Mężczyzna
    • Moje linki do stron o GPS (i nie tylko)
  • Sprzęt: SGS2, iP3GS, Lumia 800, Note 3
Odp: Do końca kwietnia można przetestować NE bez opłat ...
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 06, 2008, 21:25:29 »
ps. Moi już wiem że jesteś adwokatem nocnegoMarka, jego rycerzem w lśniącej zbroi - gratulacje nie ma co błysnąłeś tylko powiedz chłopie co to ma do tematu  :grin:.
Unikaj takich marnych chwytów, nie będzie offtopiców - najpierw Twoich, potem dopiero cudzych.

*

Offline bikekowal

  • ******
  • 13104
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Do końca kwietnia można przetestować NE bez opłat ...
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 06, 2008, 21:34:48 »
ps. Moi już wiem że jesteś adwokatem nocnegoMarka, jego rycerzem w lśniącej zbroi - gratulacje nie ma co błysnąłeś tylko powiedz chłopie co to ma do tematu  :grin:.

Człowieku, lepiej poczytaj sobie te forum, sprawdź jaką wiedzę mają ludzie których tak szybko oceniasz i później zastanów się co piszesz. Na razie tutaj jesteś świeżakiem, który próbuje zachwalić jakiś tam program i nie zgadzasz się z prostą argumentacją. Wykaż się wiedzą, to Twoja opinia będzie miała większe podbicie, lub zacznij używać bardziej konkretnych argumentów. Koniec OT.
Bądźcie realistami, żądajcie niemożliwego...

*

Offline Borg

  • ****
  • 582
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Sensation,SE P1i
Odp: Do końca kwietnia można przetestować NE bez opłat ...
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 07, 2008, 06:50:47 »
Człowieku, lepiej poczytaj sobie te forum, sprawdź jaką wiedzę mają ludzie których tak szybko oceniasz i później zastanów się co piszesz. Na razie tutaj jesteś świeżakiem, który próbuje zachwalić jakiś tam program i nie zgadzasz się z prostą argumentacją. Wykaż się wiedzą, to Twoja opinia będzie miała większe podbicie, lub zacznij używać bardziej konkretnych argumentów. Koniec OT.

Widzisz problem w tym że ja nie zachwalam NE tylko staram się obiektywnie podchodzić. Co do świeżaka - rzeczywiście po dacie rejestracji widzę że jestem świeżakiem LOL - jak rozumiem nabijanie licznika postów jest dla Ciebie wykładnią wiedzy  :O.

Wracając do tematu nocnyMarek  spec od nawigacji - trochę dziwi że tyle setek kilometrów zrobił z NE i nie wpadł na to żeby wyłączyć opcję częstych komunikatów, poza tym jeżeli na tyle km znalazł jeden przypadek którym się pochwalił nam tu na forum to chyba nieźle jak na takiego typu program na komórkę ? Jak dla mnie to raczej wystawił pozytywną opinię jeżeli na tyle km zarzuty są takiego kalibru :). Powtarzam nie chwalę NE, powiem szczerze że sam ostatnio co raz mniej używam. Abonament premium i omijanie korków to jakaś pomyłka twórców NE ale zachowajmy obiektywizm i nie starajmy się porównywać NE na komórkę z AM bo to nie ma sensu - porównujmy z innymi programami  nawigacyjnymi na telefony.
« Ostatnia zmiana: Maj 07, 2008, 08:58:20 wysłana przez Borg »
Palm m105->m130->Motorola mpx200->mpx220->SE P1i->HTC HD->HTC Desire->HTC Sensation

*

Offline nocnyMarek

  • *****
  • 9913
  • Sprzęt: Palmax, viliv X70
Odp: Do końca kwietnia można przetestować NE bez opłat ...
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 08, 2008, 20:01:41 »
Cytat: Borg
nocnyMarek nawet nie podzielił się na jakiej konfiguracji testował :)

Bo to nieistotne, telefon radził sobie bez problemów, poza rekalkulacją która i tak nie odbywa się w telefonie
nie było innych opóżnień. Nokia 6300+iBlue747 jeśli koniecznie chcesz wiedzieć.

Cytat: Borg
nocnyMarek  spec od nawigacji - trochę dziwi że tyle setek kilometrów zrobił z NE i nie wpadł na to żeby wyłączyć opcję częstych komunikatów


Po pierwsze napisałem wyraźnie 'ponad setkę' więc nie sil się na złośliwości, bo wyjdzie na to
że do 2 nie potrafisz zliczyć  :P
po drugie mam tą opcję wyłaczoną, choć nie pamiętam już kiedy ją wyłączyłem.
Tak czy inaczej 7 komunikatów przed jednym manewrem, to MZ nawet dla wersji częste jest lekką przesadą.

Cytat: Borg
poza tym jeżeli na tyle km znalazł jeden przypadek którym się pochwalił nam tu na forum to chyba nieźle jak na takiego typu program na komórkę?

A kto powiedział że jeden? Ten był wyjątkowo urodziwy, na tyle że specjalnie przejechałem trasę jeszcze raz
żeby się przekonać czy się powtórzy i jeśli tak, to go uwiecznić.

Cytat: Borg
... ale zachowajmy obiektywizm i nie starajmy się porównywać NE na komórkę z AM bo to nie ma sensu

No więc może zacznij od siebie, bo to Ty ciągle o AM nawijasz, ja wspomniałem o niej zaledwie raz,
w którymś z kolejnych postów, a Ty prawie w każdym ją obszczekujesz, odkąd się w tym wątku pojawiłeś,
a Twoje hasło o "AM uber alles" na moim czole padło zanim cokolwiek o niej wspomniałem.
Wybacz, nie będę wnikał czy to jakaś fobia, traumatyczne przeżycia, czy tylko ciasne horyzonty ...

AM3/4/5/6, DPN/D6, AP, N2/9, OM-free

*

Offline bikekowal

  • ******
  • 13104
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Do końca kwietnia można przetestować NE bez opłat ...
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 08, 2008, 21:47:02 »
Obecnie klasa średnia to N95, N6110 czy P1i w wersji z modułem GPS w zestawie, do tego spadające ceny odbiorników na BT powodują że taki sprzęt jest bardziej dostępny dla zwykłego Kowalskiego. Z drugiej strony masz rację - spadek cen dedykowanych urządzeń do nawigacji plus niedoróbki oprogramowania na telefony (nie mówię tylko o NE ale o TT czy Garminie Mobile XT) może już niedługo spowodować że taki NE nie będzie miał racji bytu.

to nie jest klasa średnia. Klasa średnia nie kosztuje 2k PLN. To tak jakbym powiedział że HTC Kaiser to klasa średnia.
Bądźcie realistami, żądajcie niemożliwego...

*

Offline nocnyMarek

  • *****
  • 9913
  • Sprzęt: Palmax, viliv X70
NE na miesiąc za 3.90 ...
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 18, 2008, 21:55:13 »
 ...  +koszty eksploatacyjne GPRS
http://www.naviexpert.pl/tg
Niestety nie wspominają o tym, czy w gratisowym okresie będzie można korzystać z tras 'premium',
czyli tych omijających korki. A to jest zasadniczy powód do ewentualnego zainteresowania się tym programem.

[skasowany niedziałający obrazek, nM.]
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 13, 2012, 17:43:50 wysłana przez nocnyMarek »
AM3/4/5/6, DPN/D6, AP, N2/9, OM-free

*

Offline Moi (Adam Kubicki)

  • ******
  • 6498
  • Płeć: Mężczyzna
    • Moje linki do stron o GPS (i nie tylko)
  • Sprzęt: SGS2, iP3GS, Lumia 800, Note 3
Odp: NE na miesiąc za 3.90 ...
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 18, 2008, 22:02:00 »
+ cena TopGear (cokolwiek by to nie było)

*

Offline nocnyMarek

  • *****
  • 9913
  • Sprzęt: Palmax, viliv X70
Odp: NE na miesiąc za 3.90 ...
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 18, 2008, 22:26:12 »
No przecie napisałem że za 3.90 :) ... tyle ten magazyn kosztuje.
AM3/4/5/6, DPN/D6, AP, N2/9, OM-free

*

Offline Utoplec

  • 1
  • Asus 730W + SE 750i
Odp: NE na miesiąc za 3.90 ...
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 18, 2008, 22:48:18 »
Te 3,90 to właśnie cena TopGear.

*

Offline mieszk3

  • 23
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: NE na miesiąc za 3.90 ...
« Odpowiedź #27 dnia: Październik 17, 2008, 12:50:14 »
z tego co wiem obsluguje wszystkie trasy. premiumy tez :)
wiec nawet nawet, poczytac mozna, pojezdzic bez korkow :D

*

Offline nocnyMarek

  • *****
  • 9913
  • Sprzęt: Palmax, viliv X70
Odp: NE na miesiąc za 3.90 ...
« Odpowiedź #28 dnia: Październik 17, 2008, 16:14:03 »
Zgadza się, tym razem są dostepne wszystkie rodzaje tras, więc można* tanim kosztem
wyrobić sobie to co bezcenne - własne zdanie o tym programie.

*a raczej można było -bo dziś mija ostatni dzień, w którym można uruchomić miesiąc darmowego testowania.
AM3/4/5/6, DPN/D6, AP, N2/9, OM-free

NaviExpert rozkodowany na długi weekend majowy
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 17, 2009, 14:33:37 »
W weekend majowy będzie można  przetestować NE bez wykupywania abonamentu

http://www.naviexpert.pl/o-firmie/aktualnosci/czytaj/artykul/naviexpert-rozkodowany-na-dlugi-weekend-majowy.html