Motoactv problem z lcd

  • 1 Odpowiedzi
  • 13469 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline nataseva666

  • 39
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: XPERIA Z1, GALAXY NOTE 8.0
Motoactv problem z lcd
« dnia: Styczeń 15, 2013, 20:58:26 »
Witam,
Zamówiłem sprzęt ze stanów, dziś odpakowałem, wszystko ok, ładnie pięknie, ale po pewnym czasie zaczęły błyskać piksele, a potem robić się czarne. Jak urządzenie się bardziej nagrzeje, to w tym miejscu ekran staje się żółty, potem pomarańczowy, a następnie gasną piksele w zastraszającym tempie. już 1/5 ekranu się wypaliła.
Sprzęt bez gwarancji i opakowania. Przypuszczam, że to refurbished i założony jest jakiś chiński "oryginalny" wyświetlacz. Ma ktoś jakieś pomysły jak temu zaradzić, albo co z tym jest? Ewentualnie gdzie mogę znaleźć ekran do tego urządzenia i z jakimi kosztami się muszę liczyć?
T610i -> Nokia5510 -> K300i -> K700i -> K608 -> K800i -> LG KU990 -> C902 -> C905 -> HTC Touch HD -> HTC HD2 -> TOSHIBA G910 -> SAMSUNG GALAXY S II -> SAMSUNG GALAXY S III -> SAMSUNG GALAXY NOTE II -> SONY XPERIA Z -> LENOVO K900 -> SONY XPERIA Z1

Odp: Motoactv problem z lcd
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 28, 2013, 11:53:14 »
Odsyłaj z powrotem do Stanów, złóż reklamacje, nie ma co na siłę naprawiać. Naprawisz, zapłacisz nie wiadomo ile za to a za jakiś czas się znowu zepsuje, :sleepy: