ICS dla RAZR wreszcie dostępny przez OTA

  • 9 Odpowiedzi
  • 15596 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline analista

  • 15
  • Sprzęt: c160,startac,cd920, t720,v500,U8210,ks20,MM,RAZR
ICS dla RAZR wreszcie dostępny przez OTA
« dnia: Wrzesień 12, 2012, 17:15:32 »
Jak w tytule. Od niecalej godziny mozna pobrac wreszcie ICS dla naszych brzytewek , polecam prezentuje sie na razie bardzo pozytywnie ! :ok:

*

don.kamillo

Odp: ICS dla RAZR wreszcie dostępny przez OTA
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 12, 2012, 17:56:41 »
Właśnie miałem zakładac stosowny wątek informacyjny :)
Fajnie, że wreszcie udostępnili dla Polski ICSa. Czymś się różni od wycieków? Masz power widget w belce notyfikacji?

*

Offline analista

  • 15
  • Sprzęt: c160,startac,cd920, t720,v500,U8210,ks20,MM,RAZR
Odp: ICS dla RAZR wreszcie dostępny przez OTA
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 13, 2012, 17:59:11 »
Wycieku nie instalowałem,powera niestety nie moge wsadzic na góre-mam go na jednej ze stron pulpitu.
Z fajnych rzeczy podoba mi się menager danych z ustawianymi limitami transferu chociaż dlaczego przesylanie danych jest w nim tak głęboko schowane ???

*

don.kamillo

Odp: ICS dla RAZR wreszcie dostępny przez OTA
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 14, 2012, 07:23:13 »
To akurat jest "ficzer" dostępny w każdym ICSie.
Miałem nadzieję, że będzie t ow standardzie, ten power widget. Panaceum jest zainstalowanie Notification Toggle, albo Widgetsoid.
Generalnie całość działa bez ścinki, chociaż początki na razorze były trudne. Jeszcze ten bootloader...

*

Offline analista

  • 15
  • Sprzęt: c160,startac,cd920, t720,v500,U8210,ks20,MM,RAZR
Odp: ICS dla RAZR wreszcie dostępny przez OTA
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 14, 2012, 17:03:36 »
Bootloader możesz sobie odblokować,o ile pamietam jest nawet program dostępny od miesiąca na stronce motoroli.
Ja mam razra od 6 miesięcy i nie miałem z nią problemów "wieku dzieciecego"- tylko raz mi się zawiesiła.System , przegladarka , szybki internet ,niezla muza i rewelacyjne odtwarzanie filmów ( jeszcze nigdy mi nie odmowila) to wszystko na plus motki, tylko wi -fi mogło by być czulsze.
RAZR jest godna polecenia choć gdy go brałem cena ciut odstraszała (ponad 2k pln) ale jak widac po sygnaturce nie ona pierwsza i pewnie nie ostatnia ! :ok:

*

Offline Makubo

  • ****
  • 939
  • Płeć: Mężczyzna
  • System: Android 8.0
  • Sprzęt: LG G7 ThinQ
Odp: ICS dla RAZR wreszcie dostępny przez OTA
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 06, 2012, 10:23:37 »
To akurat jest "ficzer" dostępny w każdym ICSie.
Miałem nadzieję, że będzie t ow standardzie, ten power widget. Panaceum jest zainstalowanie Notification Toggle, albo Widgetsoid.

Gorąco polecam Widgetsoid, generalnie dziwi mnie polityka Motoroli (no chyba że to sprawka Google), że nie ma tego w standardzie. Co bądź Widgetsoid jest na pewno lepiej konfigurowalny niż by standardowo i nie konfigurowalnie dała to Motorola.
"We are the Borg, resistance is futile!"

*

don.kamillo

Odp: ICS dla RAZR wreszcie dostępny przez OTA
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 11, 2012, 09:26:20 »
Ależ wiem, znam, uzywam, polecam ;)
To raczej kwestia Motoroli, często ma zupełnie inne spojrzenie na rzeczywistość, niż Google.
Przykładem może być spór o lapdocka. Motorola zapowiedziała koniec wsparcia, a Google naciska na kontynuowanie serii i nie uśmiercanie tej maszynki.

*

Offline analista

  • 15
  • Sprzęt: c160,startac,cd920, t720,v500,U8210,ks20,MM,RAZR
Odp: ICS dla RAZR wreszcie dostępny przez OTA
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 12, 2012, 19:19:49 »
Tak,programik o wielkich mozliwosciach,na pewno większych od standardowego widgetu motoroli.
Ma niestety dwie poważne wady: bardzo czesto znika i trzeba jeszcze raz go "wyciągać" no i co najgorsze potrafi się zawiesić bez widocznej przyczyny.
Reasumując: ja poczekam do czasu poprawienia tych błędów,choć pewnie nie każdy ma takie objawy i są osoby go zachwalające.

Odp: ICS dla RAZR wreszcie dostępny przez OTA
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 18, 2012, 14:11:05 »
Fakt jest i po zainstalowaniu,  zdecydowana różnica na plus.
No dobra, czy ktoś wie, kiedy kolejna odsłona Antka. Ponoć na RAZR już jest wersja 4.1
Pozdro

*

don.kamillo

Odp: ICS dla RAZR wreszcie dostępny przez OTA
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 19, 2012, 08:11:58 »
Tak, jest, ale na RAZR M. Nie wiadomo kiedy i czy w ogóle dostaniemy aktualizację do JB, a co dopiero na nawsze wersje.