Znikające ustawienia zegraka w MPX220 po wyjęciu baterii

  • 4 Odpowiedzi
  • 15982 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

DawidMisiak

Znikające ustawienia zegraka w MPX220 po wyjęciu baterii
« dnia: Sierpień 23, 2006, 07:42:29 »
Gdy wyciagne baterie z mojego mpx'a 220 i wlaze ja ponownie zegar nie wskazuje juz wlasciwej godziny. Wyglada na to, ze nie jest podtrzymywany, gdy nie ma baterii w telefonie. Troche to dziwne, bo w moim starym mpx200 nigdy tak sie nie dzialo. Czy tez spotkaliscie sie z tym problemem?

Znikające ustawienia zegraka w MPX220 po wyjęciu baterii
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 25, 2006, 17:56:11 »
Masz chyba rozladowana Baterie BackUp
sproboj zostavic telefon pare dni na ladowarce ... jesli niepomoze to Serwis

*

Offline MaciejK

  • ****
  • 706
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HD2, Iphone 3gs 32gb
Znikające ustawienia zegraka w MPX220 po wyjęciu baterii
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 28, 2006, 16:39:54 »
Moze byc do wymiany Bateria Backup :D a ladowanie przez pare dni Jest bez sensu. Jezeli potrafisz to wymien sam te baterie albo naladuj osobno

Warsztat 4x4 Modyfikacje Aut Ternowych Na Wyprawy i Przeprawy, Wyciągatki Zderzaki, Halogeny, Lifty Zawieszeń itp!
Za Pół roku w Polsce bedzie tak jak w Stanach Uwieżcie...

Odp: Znikające ustawienia zegraka w MPX220 po wyjęciu baterii
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 14, 2007, 22:43:21 »
A moje pytanie jest takie gdzie można taką "baterie backup" zdobyć, bo niestety również posiadam ten sam problem. . .

Odp: Znikające ustawienia zegraka w MPX220 po wyjęciu baterii
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 16, 2007, 19:36:31 »
A moje pytanie jest takie gdzie można taką "baterie backup" zdobyć, bo niestety również posiadam ten sam problem. . .
Bateria mieści się na płycie głównej telefonu (tej dolnej czyli tam gdzie wkładasz baterię). Teoretycznie taką baterię powinieneś dostać u zegarmistrza (koniecznie zabrać na wzór tą wyciągnięta z telefonu). Instrukcję jak rozebrać telefon masz tutaj Tutaj (uwaga! jeżeli nie robiłeś tego wcześniej idź do serwisu)