MPX200 po instalacji WM2005 brak oznak życia:(((

  • 4 Odpowiedzi
  • 17112 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MPX200 po instalacji WM2005 brak oznak życia:(((
« dnia: Sierpień 22, 2006, 11:54:35 »
Instalowalem WM2005 z jakiegoś ruskiego serwera. Pierwszy obraz wszedl szybko, ale drugiego nie ma szans zainstalowac. Komputer nie rozpoznaje telefonu. Co gorsza telefon nie reaguje.Nie można go w żaden sposób włączyć. Brak jakiegokolwiek kontaktu na wyjętą baterię a nawet MASTER RESET(niebieski+power)-jest cały czas wyłączony-czarny ekran. Czy istnieje możliwość na przywrócenie ustawień fabrycznych??? Jakieś wyjęcie małej baterii, zetknięcie styków, czy cokolwiek innego!!!???Czy ten telefon to już złom????Aha.. przez nieuwagę zapomniałem wrzucić karty SD do instalacji. System powinien zainstalować się właśnie na niej. No, ale nie zmienia to faktu, że głównym problemem jest brak oznak życia telefonu:(((

MPX200 po instalacji WM2005 brak oznak życia:(((
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 18, 2006, 12:34:16 »
Juz jest ok. Odpowiedz znalazlem na forum czeskim. Jakby ktos mial ten sam problem, to(nie chcialo mi sie tlumaczyc):

1. Remove the battery
2. Press the "Left Key" and hold it while doing the next steps
3. Plug in the USB cable
4. Insert the battery (still pressing the left key)
5. The Phone should be recognizes by Windows
6. Flash 2nd and 3rd image...
7. MASTER RESET

Po fakcie odechcialo mi sie eksperymentow z WM05 i wrocilem do wczesniejszego stanu.

MPX200 po instalacji WM2005 brak oznak życia:(((
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 11, 2006, 08:31:06 »
za czwartym podejsciem zrobilem taki sam blad jak ty wgralem rom 2003

chociaz dalej mam smaki na 2005

a i przy okazji przetlumaczylem instrukcje

1.Wyjmij Baterie
2.Wloz kabel usb i trzyma lewy navikey
3.Wloz baterie i podczas wkladanie baterii trzymaj lewy navikey
4.Telefo powinien zostac wykryty
5.Wybierz rom jaki chcesz wgrac (zalecam wgrac 2003)

Sposób sprawdzony

*

Offline elmo0104

  • 24
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: MPX200 po instalacji WM2005 brak oznak życia:(((
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 16, 2008, 11:53:52 »
gdzie mogę znalezc jakikolwiek rom działający??:( pokazuje mi w pc-cie jak zaznaczam pierwszy obraz i klikam dalej... ze "przykro nam instalacja nie powiodła sie , proszę sprobuj ponownie bądź skontaktuj się z serwisem":|. jak to naprawić??




21.10.2008
 Już wiem co było nie tak. jeśli z niewiadomych powodów wyskakuje Ci w/w błąd to skopiuj pliki obrazu bezpośrednio na dysk lokalny i spróbuj ponownie. U mnie poszło!!
« Ostatnia zmiana: Październik 21, 2008, 10:17:38 wysłana przez elmo0104 »

*

Offline tranzystor

  • ****
  • 500
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Blackberry 9000, PlayBook 16GB OS2
Odp: MPX200 po instalacji WM2005 brak oznak życia:(((
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 20, 2009, 20:35:33 »
heja 



Nniektorych mpx-ach   nie da sie  zainstalowac  WM5, 6, 6.1  z powodu  innego adresowania  kosci pamieci  bylo juz to poruszane  - niestety wyglada na to ze ty jestes  jednym z uzytkownikow  nielicznej grupy ktora ma inne kosci pamieci  :P\


Co do bledu flashowania :
staraj sie plik umieszczac na glownym dysku  omijajac foldery  i podfoldery  , niektore  aplikacje tego nie lubia - szczegolnie Motorola software upgrade ,  sprawdz jeszcze sterowniki oraz wersje programu 


pozdro