[MPx200]sms widmo:)

  • 5 Odpowiedzi
  • 17830 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline horde

  • ******
  • 2638
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Lg 2x, SGS3
[MPx200]sms widmo:)
« dnia: Maj 06, 2005, 00:41:24 »
Konfigurowałem poczte i wszystko było ok, odbieram wiadomości,ale w trakcie pojawiło mi się, że dostalem smsa.Problem w tym, że nigdzie go nie widać, nie ma w inboxie.Wyczyszczenie wszystkich skrzynek nic nie daje.Po kazdym restarcie pojawia sie koperta i ze jest nowa wiadomosc tylko znow jej nie widac. Czy ktos mial podobny problem?Gdzie mozna znalesc, licznik smsow, gdzie sa przechowywane?

[MPx200]sms widmo:)
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 06, 2005, 03:00:29 »
nie ma licznika..ale sproboj jesli masz 2003 w task managerze masz cos takiego jak space  manager i tam masz opcje wyczysc inbox..sproboj w ten sposob wyczyscic skrzynke i zobacz czy da efekt..jak masz 2002 to masz programik space maker i tez ma taka opcje..nie wiem bo wyglada na to ze cos przeoczyles..a jesli nie to chyba reinstalka bo wyglada to wtedy na uszkodzenie systemu..niestety nie da sie tylko zdeinstalowac inboxa i zainstalowac od nowa

*

Offline horde

  • ******
  • 2638
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Lg 2x, SGS3
[MPx200]sms widmo:)
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 06, 2005, 07:30:40 »
mam 2002, zrobilem tez space makerem, ale nic to nie przynioslo.A jednak jest plik zwiazany z inboxem, jest to cemail.vol.Po jego usunieciu jest tworzony nowy przy restarcie systemu. Usuniecie tego pliku spowodowalo rozwiazanie mojego problemu.Przy okazji kasowana jest oczywiscie zawartosc wszystkich skrzynek:)Mam kolejne pytanie:)Czy jest mozliwosc usuniecia skonfigurowanej skrzynki email?

[MPx200]sms widmo:)
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 15, 2005, 22:14:11 »
mam takie małe pytanko. jak Ci się udało skasować plik cemail.vol? Ja próbuje kasować i nie mogę.

*

Luk_Kal

[MPx200]sms widmo:)
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 08, 2005, 09:44:23 »
Pewnie trochę za późno na odpowiedź ale mi to samo się zdażyło więc też opiszę jak z tym problemem się uporałem. A więć, metoda użytkownika "horde" jest jak najbardziej skuteczna z tym że faktycznie przy próbie usunięcia tego pliku jest odmowa ponieważ jest aktualnie używany, ale wystarczy zmienić mu nazwe, ja usunołem jedną literę, potem on/off telefon i wsio ! Oczywiście potem można usunąć zmieniony plik ponieważ w jego miejsce system sobie tworzy nowiutki i sprawny cemail.vol . Niestety wszystkie sesemesy giną, a struktóra folderów inbox'a wraca do ustawień fabrycznych.

*

Offline marcin_s

  • 14
  • Sprzęt: SDA Music I
Odp: [MPx200]sms widmo:)
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 06, 2008, 13:59:57 »
mam taki sam problem w sda I i nie moge nic z tym plikiem zrobić :/ nie moge go ani usunąć ani zmienić jego nazwe. dlaczego tak mam? jest jakis inny sposób żeby to usunąć?