skórki IceNeon

  • 129 Odpowiedzi
  • 43814 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline iceneon

  • ****
  • 995
  • Płeć: Mężczyzna
skórki IceNeon
« dnia: Maj 26, 2011, 23:05:07 »
Zgodnie z obietnicą publikuję skórkę, której aktualnie używam. Jest to modyfikacja mocno zbliżona wyglądem do Sygica.
Działa poprawnie tylko na rozdzielczości 480x272. Aby wyglądała tak jak na zrzucie należy koniecznie przekopiować plik ariblk.ttf do katalogu Windows w urządzeniu. Jeśli się tego nie zrobi czcionka będzie wyglądać tak samo kiepsko jak w skórkach oryginalnych qvga. W niektórych urządzeniach po resecie plik czcionki potrafi zniknąć z katalogu Windows, dlatego zrobiłem mały skrypt, który przed uruchomieniem AM sam przekopiowuje czcionkę, trzeba jednak zwrócić uwagę na to jak u kogo nazywa się karta pamięci. Skrypt jest pisany dla SDMMC, jednak można go łatwo edytować notatnikiem (plik automapa.mscr) i zmienić nazwę na odpowiednią dla swojego urządzenia (np. Storage Card, Resident Flash - gdy AM jest zainstalowana na urządzeniu itd.). Jeśli korzystamy ze skryptu, to AutoMapę uruchamiamy plikiem automapa.exe
Zawartość obydwu paczek wrzucamy do katalogu AutoMapa EU. Można to rozpakować programem 7-zip, lub jednym z nowszych winrarów.
Krótki opis skórki:
- menu to pole najbliższego manewru, gdy pilot jest wyłączony kliknięcie w ten obszar oczywiście uruchamia menu
- suwak skali pojawia się po przesunięciu mapy
- wszystkie pozostałe przyciski są usunięte
- komputer pokładowy i wysokość npm są tak samo umiejscowione jak w moich ostatnich skórkach

Skórkę testowałem dość długo i bardzo się sprawdziła w słoneczne dni. Mam nadzieję, że przypadnie Wam do gustu.

Przyjemnego korzystania  ;)

[edit]
Zmieniłem tytuł wątku, bo zamierzam odświeżyć skórki 16 do AM 6.8.1
Czekam na AM7
[edit2]
Pliki usunięte z postu, dostępne pod adresem http://iceneon.dl.pl (przekierowanie na chomika - pobieranie bez konieczności posiadania konta na chomiku)
 
« Ostatnia zmiana: Lipiec 11, 2011, 12:38:21 wysłana przez iceneon »

*

Offline emisiu

  • Ekspert AutoMapa
  • *****
  • 2362
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: skórka IceNeon Sygic
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 26, 2011, 23:34:17 »
Idealna, jak tylko w AM doczekamy się drogowskazów.  :ok:

Połączone: Maj 27, 2011, 19:12:55
Jestem po testach Twojej skórki i mam następujące uwagi:

+  doskonała czytelność nawigacji
+  prostota obsługi

-  brak możliwości wyłączenia tryby wyświetlania budynków w 3D (nie chce ich a nie mogę tego wyłączyć)
-  niestety bardzo brakuje mi podglądu  najbliższego fragmentu trasy (czyli tego co mamy w oryginalnej skórce po kliknięciu na najbliższy manewr)

- na Goclever 5040 mimo zastosowania skryptu nie następuje podmiana czcionki (przynajmniej u mnie na dolnej belce literki są bardzo cieniutkie)
« Ostatnia zmiana: Maj 27, 2011, 19:12:55 wysłana przez emisiu »

Odp: skórka IceNeon Sygic
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 28, 2011, 10:57:37 »
Czy możesz zamieścic jeszcze skórkę poprzednią CARBON 16,4

*

Konrad4x

Odp: skórka IceNeon Sygic
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 28, 2011, 11:15:26 »
Idealna, jak tylko w AM doczekamy się drogowskazów.  :ok:
Nie doczekamy się. Pytałem o to support i uzyskałem odpowiedź, że nie planują takiego rozwiązania. Widocznie uznali, że inni producenci się mylą dając taki mało praktyczny dodatek.

*

Offline emisiu

  • Ekspert AutoMapa
  • *****
  • 2362
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: skórka IceNeon Sygic
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 28, 2011, 11:56:10 »
Nie będzie drogowskazów no to trudno,  skórka bardzo by mi odpowiadała gdyby nie drobne zastrzeżenia o których napisałem ciut wyżej. A w szczególności tego co mamy teraz w oryginalnej skórce po kliknięciu na ikonkę najbliższego manewru.

*

Offline JR.Nysa

  • ****
  • 807
  • Płeć: Mężczyzna
  • AM 6.17 PL , TomTom Android 1.4
  • Sprzęt: BLOW50YBT , Samsung Galaxy S 4 - i9505 5.0.1
Odp: skórka IceNeon Sygic
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 28, 2011, 19:38:35 »
Moje uwagi:
-brak ikonki zmiany widoku 2d/3d
-brak ikonki wyciszenia(głośność)
-brak możliwosci zmiany skali mapy
-brak ikonki traffic i zapisu śladu gps

Ładna i przejrzysta grafika!



*

Offline emisiu

  • Ekspert AutoMapa
  • *****
  • 2362
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: skórka IceNeon Sygic
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 28, 2011, 20:02:29 »
Myślę że w tej skórce pole "następnego manewru" jest na tyle duże że mogło by pełnić rolę podwójną. Np. lewa strona uruchamiałaby Menu a prawa realizowała tę funkcję co w pierwotnej skórce.
Z kolei przytrzymanie obszaru Menu mogłoby przełączać w tryb wyświetlania reszty przycisków ekranowych - czyli podobnie jak to jest w skórce DarkaFoto.
Wtedy skórka byłaby jak dla mnie idealna.

*

Offline iceneon

  • ****
  • 995
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: skórki IceNeon
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 29, 2011, 09:55:49 »
Czy możesz zamieścic jeszcze skórkę poprzednią CARBON 16,4
Myślę że w tej skórce pole "następnego manewru" jest na tyle duże że mogło by pełnić rolę podwójną. Np. lewa strona uruchamiałaby Menu a prawa realizowała tę funkcję co w pierwotnej skórce.
Z kolei przytrzymanie obszaru Menu mogłoby przełączać w tryb wyświetlania reszty przycisków ekranowych - czyli podobnie jak to jest w skórce DarkaFoto.
Wtedy skórka byłaby jak dla mnie idealna.
Da się to wszystko zrobić, jak znajdę trochę czasu to dziś wieczorem będzie gotowe.
Wrzucę wszystko na swojego gryzonia, co by nie zaśmiecać forum.
Na forum będą jedynie zrzuty.

Połączone: [time]Maj 29, 2011, 10:16:53[/time]

Moje uwagi:
-brak ikonki zmiany widoku 2d/3d
-brak ikonki wyciszenia(głośność)
-brak możliwosci zmiany skali mapy
-brak ikonki traffic i zapisu śladu gps
Skala mapy uaktywnia się po przesunięciu mapy, pisałem o tym w pierwszym poście. Reszta będzie zrobiona wieczorem. Skalę też zrobię na stałe. Tymczasem miłej niedzieli życzę  ;)
« Ostatnia zmiana: Maj 29, 2011, 10:17:37 wysłana przez iceneon »

*

Offline emisiu

  • Ekspert AutoMapa
  • *****
  • 2362
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: skórki IceNeon
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 29, 2011, 13:43:11 »
O super, czekamy więc z niecierpliwością.   :ok:

*

Offline jetsf

  • ***
  • 365
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Omnia 2,WM6.5, AM6.12.EU, BT-Q1000XT, GS2 ws 4.0.4
Odp: skórki IceNeon
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 29, 2011, 20:20:21 »
Czy Twoje skórki 800x480 obiecane na pierwszy tydzień kwietnia br mają jeszcze szanse się ukazać ?

*

Offline iceneon

  • ****
  • 995
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: skórki IceNeon
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 29, 2011, 23:03:37 »
Rozdzielczości VGA być może skończę na urlopie, na który wybieram się za tydzień. Zaraz się biorę do roboty, bo dopiero położyłem spać swoje dzieciaczki  :) Skórkę Sygic na pewno zrobię dziś, bo nie jest z tym za dużo roboty, a 16 zrobię jak nie padnę na pysk  :E

Połączone: [time]Maj 30, 2011, 00:48:46[/time]

Zaczekam z publikacją skórki do jutra (właściwie to dziś :) ), bo interesuje mnie Wasza opinia, czy przyciski zrobić tradycyjnie (zrzut1), czy według patentu Darka Foto (zrzut2)? Szczerze mówiąc, to z przyciskami DF wygląd to lepiej, ale te po prawej są niezbyt praktyczne bo będą odrobinę włazić na pola pilota (obszar klikania). Ikonki traffic i rec widzę jedynie po lewej stronie pilota.

Połączone: [time]Maj 30, 2011, 10:57:16[/time]

Zostaję jednak przy pierwszym wariancie bo przyciski DF jakoś mi tu nie pasują.
Krótki manual:
- przycisk menu to odległość do najbliższego manewru
- wł./wył. przycisków ekranowych to długie przytrzymanie menu czyli odległości do najbliższego manewru
- mapka poglądowa to przyciśnięcie symbolu najbliższego manewru
- przełącznik skali to kliknięcie w prędkościomierz
- suwak skali ukazuje się przy wyłączonym GPS lub po przesunięciu mapy
- ikonki traffic i rec wcisnąłem u góry, bo w lewym dolnym rogu jest bateria

16.4 na razie nie aktualizuję z braku czasu. Siądę przy tym na spokojnie na urlopie.

Skórka jest do pobrania na moim gryzoniu. Można też wejść przez adres www.iceneon.dl.pl , który przekierowuje na mojego gryzonia.
« Ostatnia zmiana: Maj 30, 2011, 11:00:20 wysłana przez iceneon »

*

Offline JR.Nysa

  • ****
  • 807
  • Płeć: Mężczyzna
  • AM 6.17 PL , TomTom Android 1.4
  • Sprzęt: BLOW50YBT , Samsung Galaxy S 4 - i9505 5.0.1
Odp: skórki IceNeon
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 30, 2011, 16:14:11 »
Zamieszczam screen.

Czego moim zdaniem brakuje:

1. Możliwości wywołania mojego menu
2. Powiększonego obszaru dla kliknięcia w ikonkę Traffic( aktualnie jest to prawie niemożliwe)
3. Ikonka na ekranie głównym - telefon - graficznie nie pasuje do reszty!
4. Brak mini statusu GPS i info o szukaniu sygnału

I jeszcze jedna prośba- pytanie ,za żadne skarby nie mogę poradzić sobie z czcionką - ariblk.ttf.

Skrypt kopiuje do Windowsa jednak w progrmie efektu brak!  Czy to tylko mój problem?
« Ostatnia zmiana: Maj 30, 2011, 16:20:14 wysłana przez JR.Nysa »

*

Offline emisiu

  • Ekspert AutoMapa
  • *****
  • 2362
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: skórki IceNeon
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 30, 2011, 21:14:55 »
- przycisk menu to odległość do najbliższego manewru
- wł./wył. przycisków ekranowych to długie przytrzymanie menu czyli odległości do najbliższego manewru
- mapka poglądowa to przyciśnięcie symbolu najbliższego manewru
- przełącznik skali to kliknięcie w prędkościomierz
- suwak skali ukazuje się przy wyłączonym GPS lub po przesunięciu mapy
- ikonki traffic i rec wcisnąłem u góry, bo w lewym dolnym rogu jest bateria

Iceneon:
Przejechałem na nowej skórce dziś 440 km i jest tak że:

- przyciśnięcie symbolu najbliższego manewru nie powoduje u mnie pojawienia się mapki  poglądowej (słychać kliknięcie i nic poza tym się nie dzieje), dłuższe przytrzymanie też nie powoduje niczego
- przełącznik 2D/3D nie pozwala wybrać trybu bez budynków (są tylko dwa stany 2D i 3D z budynkami, a brak 3D bez budynków)

Całą pozostała funkcjonalność była dla mnie ok, wszystko co mnie wystarcza do nawigacji było dostępne, czytelność i ergonomia doskonała.  :ok:

Połączone: Maj 30, 2011, 21:17:44
Skrypt kopiuje do Windowsa jednak w progrmie efektu brak!  Czy to tylko mój problem?

U mnie dokładnie jest tak samo.
« Ostatnia zmiana: Maj 30, 2011, 21:17:44 wysłana przez emisiu »

*

Offline izaw

  • *****
  • 1165
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: skórki IceNeon
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 30, 2011, 21:45:55 »
Nie korzystam z tego skryptu, ale mam podobny. Plik czcionki ariblk.ttf musi być w folderze AutoMapa EU na karcie. I powinno działać. Ja mam taki wpis w skrypcie ustawiającym jasność ekranu w zależności od kolorów skórki. I działa.

Aha, uruchamia się go raz po twardym resecie, choć następne użycie nic nie szkodzi.

*

Offline iceneon

  • ****
  • 995
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: skórki IceNeon
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 31, 2011, 08:00:29 »
Postaram się dziś usunąć wszystkie problemy. Przepraszam, ale wczoraj już nie miałem siły siadać przy kompie.

*

Offline JR.Nysa

  • ****
  • 807
  • Płeć: Mężczyzna
  • AM 6.17 PL , TomTom Android 1.4
  • Sprzęt: BLOW50YBT , Samsung Galaxy S 4 - i9505 5.0.1
Odp: skórki IceNeon
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 31, 2011, 09:09:28 »
Jeszcze jeden znaleziony błąd.

Info o synchronizacji z Miplo!

Odp: skórki IceNeon
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 31, 2011, 12:43:41 »
Co do czcionek

Dlaczego kopiujecie do windowsa ? - Czy wszystkiego tzn. obu paczek nie powinno sie po rozpakowaniu skopiowac do katalogu Automapy?

*

Offline JR.Nysa

  • ****
  • 807
  • Płeć: Mężczyzna
  • AM 6.17 PL , TomTom Android 1.4
  • Sprzęt: BLOW50YBT , Samsung Galaxy S 4 - i9505 5.0.1
Odp: skórki IceNeon
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 31, 2011, 13:36:01 »
Przeczytaj dokładnie odpowiedź nr 1

Odp: skórki IceNeon
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 31, 2011, 14:07:04 »
Cytuj
Przeczytaj dokładnie odpowiedź nr 1

Masz racje - sorki za zamieszanie -  :angel:

Odp: skórki IceNeon
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 31, 2011, 19:41:09 »
 :) Co do tej czcionki  to mam rozdzielczość  480x272  i   to tak jak napisałeś  na samej górze   tzn   
Działa poprawnie tylko na rozdzielczości 480x272. Aby wyglądała tak jak na zrzucie należy koniecznie przekopiować plik ariblk.ttf do katalogu Windows w urządzeniu. i  dodatkowo  mam przegrane na karcie pamięci    w głównym  katalogu   Auto MApy  tą czcionkę   no i nie działa   a  moje urządzenie to  BLOW  50YBT   z  windows CE NET 5,0   i  nie wiem  co może być powodem że  nie gra   , może ktoś  już wie co jest grane  i podzieli się informacją   co i jak   pozdr   :)



*

Offline iceneon

  • ****
  • 995
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: skórki IceNeon
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 31, 2011, 22:24:05 »
Sam kiedyś miałem z tym problem  :-|
http://pdaclub.pl/forum/modyfikacje-am/inna-czcionka-niz-tahoma-na-pna-z-windows-ce-5-0-w-am/
W związku z powyższym zgłaszam do supportu, może coś zaradzą. W końcu w innych programach nawigacyjnych można używać różnych czcionek, a w AM niestety nie na wszystkich urządzeniach.

*

Offline emisiu

  • Ekspert AutoMapa
  • *****
  • 2362
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: skórki IceNeon
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 31, 2011, 22:36:35 »
Kiedy planujesz poprawioną wersję swojej skórki?

*

Offline iceneon

  • ****
  • 995
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: skórki IceNeon
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 31, 2011, 22:42:37 »
Dopiero się za to biorę, więc jak nie lubisz spać to czekaj, a jak lubisz to sprawdź z rana  ;)

*

Offline Karski

  • *
  • 66
  • Płeć: Mężczyzna
    • Skórki i inne dodatki spoza standardu do AutoMapy
  • Sprzęt: Call me Iggy
Odp: skórki IceNeon
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 31, 2011, 22:48:07 »
W końcu w innych programach nawigacyjnych można używać różnych czcionek, a w AM niestety nie na wszystkich urządzeniach.
Sprawdziłem u siebie (Lark 50.2), co prawda nie na Twoim skrypcie, ale można skorzystać z preinstalowanej w Windowsach czcionki Arial Bold. Jest to plik arialbld.ttf w katalogu głównym Windowsów. I u mnie działa bez żadnych innych sztuczek. Po prostu definiuję sobie np.:
ArialBold20=Arial Bold:20
I to działa.

Może niech spróbują tego ci, którzy ten plik znajdą u siebie w nawigacji?
Pozdrawiam i zapraszam

*

Offline iceneon

  • ****
  • 995
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: skórki IceNeon
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 31, 2011, 22:51:54 »
Dzięki  :ok: Właśnie się biorę za poprawki, więc od razu to dorzucę z definicjami włącznie.

Połączone: [time]Maj 31, 2011, 22:53:26[/time]
Czcionkę wrzucasz do Windows, czy wystarczy w AutoMapa EU ?

Połączone: [time]Maj 31, 2011, 23:02:44[/time]
Właśnie sprawdziłem to u siebie i po pierwsze pliczek trzeba wrzucić do Windows, a po drugie trochę odbiega wyglądem od Arial Black, więc daruję sobie. Przyda się jedynie do NPI.
« Ostatnia zmiana: Maj 31, 2011, 23:06:29 wysłana przez iceneon »

*

Offline Karski

  • *
  • 66
  • Płeć: Mężczyzna
    • Skórki i inne dodatki spoza standardu do AutoMapy
  • Sprzęt: Call me Iggy
Odp: skórki IceNeon
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 31, 2011, 23:17:18 »
No różni się od Arial Black, ale i tak jest daleko lepszy wygląd, niż przy Tahomie  :cheesy:
Pozdrawiam i zapraszam

*

Offline iceneon

  • ****
  • 995
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: skórki IceNeon
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 01, 2011, 01:06:36 »
- przyciśnięcie symbolu najbliższego manewru nie powoduje u mnie pojawienia się mapki  poglądowej (słychać kliknięcie i nic poza tym się nie dzieje), dłuższe przytrzymanie też nie powoduje niczego
- przełącznik 2D/3D nie pozwala wybrać trybu bez budynków (są tylko dwa stany 2D i 3D z budynkami, a brak 3D bez budynków)
1. Poprawione
2. Od którejś tam wersji AM jest (nie wiadomo po co) pompowanie/zmniejszanie budynków suwaczkiem, wywołujesz go poprzez długie przytrzymanie 3D/2D. Zjedziesz suwakiem na sam dół i budynki znikną.



Zamieszczam screen.

Czego moim zdaniem brakuje:

1. Możliwości wywołania mojego menu
2. Powiększonego obszaru dla kliknięcia w ikonkę Traffic( aktualnie jest to prawie niemożliwe)
3. Ikonka na ekranie głównym - telefon - graficznie nie pasuje do reszty!
4. Brak mini statusu GPS i info o szukaniu sygnału

I jeszcze jedna prośba- pytanie ,za żadne skarby nie mogę poradzić sobie z czcionką - ariblk.ttf.

Skrypt kopiuje do Windowsa jednak w progrmie efektu brak!  Czy to tylko mój problem?

1. Nie dam rady tego nigdzie wcisnąć. Ja mam moje menu zdefiniowane pod kliknięcie w mapę.
2. Zrobione (w prawym górnym rogu obszar 36x14 pikseli powinien wystarczyć)
3. Zrobione (proszę o sprawdzenie, bo u mnie ta ikonka się nie pokazuje)
4. Zrobione (był wywalony, bo wkurzał mnie napis "słaby sygnał GPS", ale niech Ci będzie  ;) )
Na czcionkę nic nie poradzę. Zgłosiłem problem do supportu i póki co przekazali do odpowiedniego działu.

Mam nadzieję, że ikonka telefonu Ci podpasuje, bo ze słuchawką pod skosem miałem mały problem z obrobieniem (obwódka brzydko wygląda).

Jeszcze jeden znaleziony błąd.

Info o synchronizacji z Miplo!
Zrobione (proszę o sprawdzenie czy działa poprawnie)


Przy okazji info dla osób korzystających z komputera pokładowego:
- klikniecie w lewy górny róg ekranu powoduje przeskoczenie pomiędzy wskazaniami ABCD
- długie przytrzymanie tego obszaru powoduje reset komputera
Jest to dokładnie obszar kompasu. Gdy jest włączony sprawa jest ułatwiona  ;)


Dorzuciłem jeszcze czcionkę Arial Bold (arialbd.ttf) dla dolnej belki.


Można się częstować  ;)

*

Offline izaw

  • *****
  • 1165
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: skórki IceNeon
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 01, 2011, 01:22:27 »
Co do czcionek, to na CE bywa różnie. Mio nie ma żadnej z rodziny Arial. Ma tylko Tahomę i Trebuchet MS.

Trzeba je przekopiować do Windows. Nieraz CE ich nie zauważa i trzeba zrobić soft reset. Ważne jest aby poprawnie podać nazwę czcionki. Najdrobniejsza zmiana i system jej nie odnajdzie i zastosuje domyślną. Także nie wszystkie czcionki mają wersje bold, italic.

Program może korzystać z czcionki z dowolnego katalogu. AM niestety tego nie potrafi (przynajmniej 6.8.1). Trochę to dziwne, kopiuje do swojego katalogu Arial i Tahomę. Cóż nie jedyne dziwactwo programu.

*

Offline JR.Nysa

  • ****
  • 807
  • Płeć: Mężczyzna
  • AM 6.17 PL , TomTom Android 1.4
  • Sprzęt: BLOW50YBT , Samsung Galaxy S 4 - i9505 5.0.1
Odp: skórki IceNeon
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 01, 2011, 07:19:17 »
Iceneon , dziękuję za uwzględnienie moich uwag do skórki.

Poniżej screen po przeróbkach.

1. Niebieskie tło ikonki "palmtopa"
2. Klikniecie w ikonkę tel. przełącza widok 2D/3D - nie uruchamia menu Phonelinka.

Nie wiem jakim cudem ale na dolnej belce czcionka jest pogrubiona - nie wiem czy to Arial czy Tahoma ale jest czytelniejsze!

Ogólne wrażenie, funkcjonalność i czytelność skórki - to jest to na co czekałem!
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 01, 2011, 07:30:36 wysłana przez JR.Nysa »

*

Offline iceneon

  • ****
  • 995
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: skórki IceNeon
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 01, 2011, 08:01:40 »
1. Niebieskie tło ikonki "palmtopa"
2. Klikniecie w ikonkę tel. przełącza widok 2D/3D - nie uruchamia menu Phonelinka.
Ups  :oops:
Poprawiłem i wrzuciłem ponownie. Przepraszam za błąd, może to przez to, że miałem już oczy na zapałkach.