Skórka w AM

  • 13 Odpowiedzi
  • 10670 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Eldorado9

  • **
  • 187
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2
Skórka w AM
« dnia: Kwiecień 10, 2009, 15:05:40 »
Witam,

Po instalacji v 5.5 dograłem skórki "DarekFoto" popatrzylem jak wygladaja i chcialem powrocic do swoich ustawien czyli:
w pozycji pionowej pda mam skórke standardowa a w pozycji poziomej AM panorama, ale sie nie udaje. Jesli w opcjach ustawie skorke "AM" to i takie mam w obu polozeniach podobnie jak druga skorka.
Co mam zrobic zeby AM sama ustalala skorke w zaleznosci od polozenia PDA jak to bylo wczesniej?

Z gory bardzo dziekuje za odpowiedz...

Pozdrawiam
Eldorado9
Pozdrawiam
Eldorado9

*

Offline Darek_Foto

  • *****
  • 1630
  • Płeć: Mężczyzna
    • Fotografia ślubna Kraków
  • Sprzęt: HTC HD2, LeEco MAX2
Odp: Skórka w AM
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 10, 2009, 16:39:59 »
Od kiedy AM sprawdza w jakim położeniu jest PDA :O
Dariusz B.
Skórki do AutoMapy dla WM, WinCE, PC: http://www.automapa.darekfoto.pl/

*

Offline Eldorado9

  • **
  • 187
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2
Odp: Skórka w AM
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 10, 2009, 16:53:39 »
Od kiedy kupiłem Omnie...:)

Pozdrawiam!
Eldorado9
Pozdrawiam
Eldorado9

*

Offline Darek_Foto

  • *****
  • 1630
  • Płeć: Mężczyzna
    • Fotografia ślubna Kraków
  • Sprzęt: HTC HD2, LeEco MAX2
Odp: Skórka w AM
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 10, 2009, 17:16:10 »
W takim razie nie mam pojęcia dlaczego tak się dzieje
i nie słyszałem, aby AM zmieniała skórkę na podstawie orientacji.  :(
Dariusz B.
Skórki do AutoMapy dla WM, WinCE, PC: http://www.automapa.darekfoto.pl/

*

Offline annkor

  • **
  • 234
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: MDACIV; AM z licencją;
Odp: Skórka w AM
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 10, 2009, 17:25:56 »
Od kiedy kupiłem Omnie...:)

Pozdrawiam!
Eldorado9
i nie słyszałem, aby AM zmieniała skórkę na podstawie orientacji.  :(
I pojawila sie nowa teoria... nt omni   B)
szkoda ze w MDACIV tego nie mam...... :proud:
"Nie mów co wiesz, lecz wiedz co mówisz"

*

Offline Eldorado9

  • **
  • 187
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2
Odp: Skórka w AM
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 10, 2009, 19:20:31 »
I pojawila sie nowa teoria... nt omni   B)
szkoda ze w MDACIV tego nie mam...... :proud:

Czlowiek uczy sie cale zycie....

Nie chce wdawac sie tu w kolejny spor z wyznawcami htc i teorii wyzszosci Św. Bożego Narodzenia nad Wielkanocnymi, ale skoro zalozylem taki watek to nie po to aby nabic sobie stat w ilosci wyslanych postow, ale po to, ze mam w/w problem i szukam jego rozwiazania.

Pozdrawiam
Eldorado9
Pozdrawiam
Eldorado9

*

Offline ppepe

  • ****
  • 507
  • Płeć: Mężczyzna
    • PPepe
Odp: Skórka w AM
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 10, 2009, 21:24:10 »
.... i nie słyszałem, aby AM zmieniała skórkę na podstawie orientacji.  :(

Mam przed sobą, nazwijmy to "do testów",  Omnie z softem sieci Orange z AM wersji 5.5.1 oraz poprzednio z wersją 5.3 i w obu wersjach program zmieniał i zmienia ustawienia skórki z pionowej na poziomą przy zmianie orientacji telefonu łącznie z obracaniem prawidłowym dla kierunków 90 w lewo i prawo od położenia w pionie.  Nie rozpoznaje tylko położenia z orientacją obrotu o 180 stopni. Funkcja działa prawidłowo we wszystkich podmenu i mapie.

Funkcja ta nie jest dostępna na żadnym HTC, którym dysponuje obecnie.

*

Offline Darek_Foto

  • *****
  • 1630
  • Płeć: Mężczyzna
    • Fotografia ślubna Kraków
  • Sprzęt: HTC HD2, LeEco MAX2
Odp: Skórka w AM
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 10, 2009, 21:59:48 »
Po instalacji v 5.5 dograłem skórki "DarekFoto" popatrzylem jak wygladaja i chcialem powrocic do swoich ustawien czyli:
w pozycji pionowej pda mam skórke standardowa a w pozycji poziomej AM panorama, ale sie nie udaje. Jesli w opcjach ustawie skorke "AM" to i takie mam w obu polozeniach podobnie jak druga skorka.

Czy wgrywałes skórki, które są przystosowane do AM 5.5 ?
Dariusz B.
Skórki do AutoMapy dla WM, WinCE, PC: http://www.automapa.darekfoto.pl/

*

Offline Eldorado9

  • **
  • 187
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2
Odp: Skórka w AM
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 10, 2009, 22:28:58 »
Czy wgrywałes skórki, które są przystosowane do AM 5.5 ?

No wlasnie, najpierw zrobilem potem przeczytalem, ze te od Ciebie nie dzialaja w poziomie i to sie zgadza, ale moje pytanko nie dotyczylo "Twoich" a tych standardowych.
W tej chwili nie mam juz Twoich skorek a tylko dwie standardowe i to na nich wystepuje ten blad, tzn. jesli ustawie skorke panorama to zarowno w poziomie i w pionie mam okienka z info po lewej stronie ekranu. Jesli ustawie skorke AM to w obu polozeniach okienka sa na gorze. Wczesniej bylo  byla ustawiona skorka standardowa i na ustawieniu pionowym okienka byly na gorze a po zmianie orientacji na poziom okienka automatycznie przechodzily do lewego boku. W sumie nie mam pojecia czemu tak sie dzieje jedyna rzecza bylo dogranie plokow od Ciebie...

Pozdrawiam
Eldorado9
Pozdrawiam
Eldorado9

*

Offline Darek_Foto

  • *****
  • 1630
  • Płeć: Mężczyzna
    • Fotografia ślubna Kraków
  • Sprzęt: HTC HD2, LeEco MAX2
Odp: Skórka w AM
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 10, 2009, 23:04:45 »
...te od Ciebie nie dzialaja w poziomie i to sie zgadza

Działają w poziomie, tylko są błędy w wyświetlaniu.

Cytuj
... jesli ustawie skorke panorama to zarowno w poziomie i w pionie mam okienka z info po lewej stronie ekranu. Jesli ustawie skorke AM to w obu polozeniach okienka sa na gorze.

No i chyba tak ma być - tak sobie wyobrażam działanie tej funkcji.

Cytuj
Wczesniej ... na ustawieniu pionowym okienka byly na gorze a po zmianie orientacji na poziom okienka automatycznie przechodzily do lewego boku.

Na pewno tak było?  :worried: Nie wydaje mi się, aby AM zmieniała rodzaj skórki w zależności od orientacji ... Może przedtem był błąd, a teraz jest prawidłowo.  :grin:
No bo jak według Ciebie można by było zastosowac widok z pilotem na górze w poziomie ??? I na co miało by sie zmieniać po zmianie orientacji na pionową ??? Pilot po lewej ???
Dariusz B.
Skórki do AutoMapy dla WM, WinCE, PC: http://www.automapa.darekfoto.pl/

*

Offline ppepe

  • ****
  • 507
  • Płeć: Mężczyzna
    • PPepe
Odp: Skórka w AM
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 10, 2009, 23:20:33 »
...Wczesniej bylo  byla ustawiona skorka standardowa i na ustawieniu pionowym okienka byly na gorze a po zmianie orientacji na poziom okienka automatycznie przechodzily do lewego boku. W sumie nie mam pojecia czemu tak sie dzieje jedyna rzecza bylo dogranie plokow od Ciebie...

A tego zachowania to ja nie potwierdzam.

Przy ustawieniach skórki AM panorama to zawsze jest ta sama skórka tylko w 2 różnych wersjach - pion i poziom.
Czyli ustawienia informacji o prędkości, trasie itd. po lewej stronie ekranu niezależnie od ustawienia.

Masz prawidłowe ustawienia.

Sprawdzone na już na 2 urządzeniach tego typu.

Odp: Skórka w AM
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 10, 2009, 23:59:42 »
Cytuj
>Wczesniej ... na ustawieniu pionowym okienka byly na gorze a po zmianie orientacji na poziom okienka automatycznie przechodzily do lewego boku.

Na pewno tak było?  :worried: Nie wydaje mi się, aby AM zmieniała rodzaj skórki w zależności od orientacji ... Może przedtem był błąd, a teraz jest prawidłowo.  :grin:
No bo jak według Ciebie można by było zastosowac widok z pilotem na górze w poziomie ??? I na co miało by sie zmieniać po zmianie orientacji na pionową ??? Pilot po lewej ???

Potwierdzam, dopoki nie zmienilem skorki mialem w poziomie panorame a w pionie standardowa skorke AM. Chetnie bym przywrocil ta uzytecznosc...

Leszek

*

Offline Eldorado9

  • **
  • 187
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC HD2
Odp: Skórka w AM
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 11, 2009, 13:36:43 »
Potwierdzam, dopoki nie zmienilem skorki mialem w poziomie panorame a w pionie standardowa skorke AM. Chetnie bym przywrocil ta uzytecznosc...

Leszek

Dokladnie tak - w zaleznosci od ustawienia PDA AM sama ustawiala jedna i druga skorke a teraz jest jedna w obu polozeniach.

Pozdrawiam
Eldorado9
Pozdrawiam
Eldorado9

*

Offline Darek_Foto

  • *****
  • 1630
  • Płeć: Mężczyzna
    • Fotografia ślubna Kraków
  • Sprzęt: HTC HD2, LeEco MAX2
Odp: Skórka w AM
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 11, 2009, 15:30:13 »
 :O Hmmm, to trzeba zapytać supportu AM, jak to zrobili i jak przywrócić ...  :mysli:
Dariusz B.
Skórki do AutoMapy dla WM, WinCE, PC: http://www.automapa.darekfoto.pl/