Przycisk "Minimalizuj" na ekranie głównym Automapy, da się?

  • 2 Odpowiedzi
  • 4452 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline vonski

  • a.k.a. borubar
  • *****
  • 7226
  • Płeć: Mężczyzna
  • Free bootloaders!
  • Sprzęt: OnePlus X, Galaxy S6, Xperia Z3 Tablet
Przycisk "Minimalizuj" na ekranie głównym Automapy, da się?
« dnia: Czerwiec 17, 2011, 13:37:09 »
Witam.

Szukałem, ale wszelkie wskazówki (choć też niedokładne) prowadziły do Am 4.x, więc pozwalam sobie założyć nowy wątek.

Jest sobie radio z WinCe, z karty uruchamiana Automapa. Ponieważ dostęp do pozostałych funkcji radia wymaga zminimalizowania działającej Automapy, przydałby mi się na głównym ekranie przycisk lub skrót do zminimalizowania procesu z AM. Treaz trzeba kliknąć Menu, strzałkę i dopiero minimalizuj, co w jadącym samochodzie jest łagodnie mówiąc średnio wygodne.

Czy jest jakaś modyfikacja pozwalająca "wyciągnąć" taki skrót na główny ekran AM? Od biedy jeśli się nie da, można by zastąpić jakiś istniejący przycisk (np. Mute, bo mam sprzętowy).

Wszelkie ewentualne modyfikację mogę robić tylko na karcie z AM- nie mam dostępu do struktury plików WinCE radia. Mapowanie przycisków nie działa- Automapa nie "widzi" żadnego sprzętowego przycisku radia...

Tylko proszę łopatologicznie, bo AM używałem do tej pory wyłącznie do jeżdżenia :)

Z góry dzięki za pomoc.

*

Offline JR.Nysa

  • ****
  • 807
  • Płeć: Mężczyzna
  • AM 6.17 PL , TomTom Android 1.4
  • Sprzęt: BLOW50YBT , Samsung Galaxy S 4 - i9505 5.0.1
Odp: Przycisk "Minimalizuj" na ekranie głównym Automapy, da się?
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 17, 2011, 14:01:11 »
Ja mam przypisany skrót "minimalizuj" do pierwszej strony "Moje Menu" - 2 kliknięcia.

*

Offline Karski

  • *
  • 66
  • Płeć: Mężczyzna
    • Skórki i inne dodatki spoza standardu do AutoMapy
  • Sprzęt: Call me Iggy
Odp: Przycisk "Minimalizuj" na ekranie głównym Automapy, da się?
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 17, 2011, 14:13:22 »
Od biedy jeśli się nie da, można by zastąpić jakiś istniejący przycisk (np. Mute, bo mam sprzętowy).
W skórce, której używasz, czyli np w pliku CommonNVOnLeft.skin.prg (dla Panoramy) w sekcji [BTNVolume] zmień:
sAction=MuteOnOff na sAction=Hide

Wtedy przestanie działać przycisk "Mute" a zadziała minimalizowanie AM.
Pozdrawiam i zapraszam