Numeracja budynków

  • 8 Odpowiedzi
  • 20110 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Numeracja budynków
« dnia: Luty 15, 2012, 23:55:59 »
Witajcie
Proszę o pomoc gdzie w wersji 6.10 została przeniesiona linia MinSpeedToTurnOffAddressesWhileTracking?
Wcześniej ścieżka wyglądała tak: Automapa EU > profiles > osobowy > settings files > gmv.settings ale teraz nie mogę znaleźć pliku gmv.settings

*

Offline nocnyMarek

  • *****
  • 9913
  • Sprzęt: Palmax, viliv X70
Odp: Numeracja budynków
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 16, 2012, 09:10:22 »
Nadal tam jest. Używałeś już profilu osobowy czy szukasz pliku świezo po instalacji?
Jeśli to drugie to go nie znajdziesz, bo te pliki nie powstają przy instalacji programu.
AM3/4/5/6, DPN/D6, AP, N2/9, OM-free

Odp: Numeracja budynków
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 16, 2012, 12:56:50 »
O matko, to o to chodzi  :D Kumplowi zaraz po instalacji, przed włożeniem karty do urządzenia chciałem dokonać zmian w gmv.settings  :grin: Ale dałem ciała, dzięki Marku. Pozdrawiam.

Połączone: [time]Luty 17, 2012, 11:15:48[/time]
A jest możliwość takiej modyfikacji? Jeśli używam mapy w trybie podglądu i dojeżdżając do adresu to na mapie pojawia mi się nazwa ulicy ale po chwili znika, pojawia się już ponownie jak jestem dość blisko i wtedy jest to już czasami zbyt późno żeby wykonać bezpieczny manewr. Czy jest możliwość zmodyfikowania mapy w ten sposób że jak już się pojawi nazwa ulicy to żeby nie znikała? Jaki parametr za to odpowiada? Gdzieś kiedyś trafiłem na podobny problem ale nie pamiętam czy było tam rozwiązanie i nie potrafię tego znaleźć od kilku dni. Proszę Was o pomoc.

Tutaj jest o tym ale nie wiem czy to prawidłowe rozwiązanie ? http://pdaclub.pl/forum/modyfikacje-am/znikajace-nazwy-ulic/msg842759/#msg842759
« Ostatnia zmiana: Luty 17, 2012, 11:28:31 wysłana przez IIArturII »

Odp: Numeracja budynków
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 21, 2012, 13:13:40 »
Niema szans na rozwiązanie mojego problemu? Bardzo proszę o pomoc.

*

PapaD

Odp: Numeracja budynków
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 22, 2012, 17:36:42 »
kolego spóźniłeś się z takimi problemami tak z 1,5 roku. Ta plaftorma, czyli windows to już od miesiąca w kwestii AM martwy temat (teraz idzie wersja na androida i tam obecnie panuje podniecenie :E ). Nikt się zapewne już nie będzie pochylał nad modyfikacjami tej wersji AM, zarówno tu jak i w stajni producenta - same aktualizowanie map, statystyk SR i koniec pieśni.

Odp: Numeracja budynków
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 23, 2012, 10:43:15 »
Na szczęście ja mam WCE 5.0  :grin: Na wersję na Androida też czekam bo mam też tablet Samsunga.
Ale do rzeczy.
Może Ty wiesz jak powinny wyglądać linijki o których pisze RUKAT w tym temacie http://pdaclub.pl/forum/modyfikacje-am/znikajace-nazwy-ulic/msg842759/#msg842759 ?

*

Offline RUKAT

  • *****
  • 2388
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: POCO X3 NFC
Odp: Numeracja budynków
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 23, 2012, 11:15:46 »
Nie pamiętam co tam było (kto to w ogóle wygwiazdkował  :evil:  ) ale co za problem poeksperymentować. Pozmieniaj cyferki i zobacz co się dzieje  B)
Nic tak nie cieszy jak seria z pepeszy ;o)

Odp: Numeracja budynków
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 24, 2012, 15:46:40 »
Problem w tym że teraz w pliku gmv.settings nie widzę tej linijki MaxScaleToLabelCategory...
Może została gdzieś przeniesiona. Szukałem bardzo dokładnie, linijka po linijce.

W pliku common.sin.map.prg są linijki które mogłyby za to odpowiadać.
« Ostatnia zmiana: Luty 24, 2012, 16:01:02 wysłana przez IIArturII »

Odp: Numeracja budynków
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 14, 2017, 09:07:48 »
Witam
Czy jest taka możliwość żeby w trybie 3D na mapie wyświetlało się więcej numeracji budynków niż w trybie 2D? Chodzi o to że w trybie 3D widać tylko kilka tych najbliższych numerów, który parametr za to odpowiada?