Jak rozjaśnić kolor tła wyboru typu trasy w trybie nocnym ?

  • 0 Odpowiedzi
  • 16599 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Smerfik

Jak rozjaśnić kolor tła wyboru typu trasy w trybie nocnym ?
« dnia: Październik 08, 2012, 00:51:50 »
Tło wyboru typu trasy w trybie nocnym jest bardzo ciemne i na małym ekraniku (PDA) jest problem z odczytem czarnej czcionki, nazwy typu trasy.
Jak rozjaśnić kolor tła wyboru typu trasy w trybie nocnym ? , by osiągnąć efekt tła podobny jak w Menu -> Trasa -> Informacje ?

Edit.
Znalazłem co prawda w pliku AutoMapa.skin.night.colors wpisy i ustaliłem pewne zależności, jak niżej:
// For Settings
crForSettingsAdditionalText=B5B6CE   // kolor czcionki ustawień (Trasy, GPS, dźwięki ...)
crForSettingsAdditionalTextDis=ADADAD   // kolor czcionki Rozmiar paneli pilota i Powiększenie mapy
crForSettingsText=6B9113      // kolor czcionki ustawień (prawy pion wartości i jednostki)
crForSettingsBk=42455A         // tło ustawień trasy, typów trasy, GPS,...
crHRForSettings=42455A
crForSettingsSliderBk=181C42
crForSettingsSliderBtnText=B5B6CE   // kolor czcionki opisu początku i końca suwaków ustawień ( np. min/max)
crForSettingsSliderBtnBk=181C42      // kolor pól początku i końca suwaków ustawień
-----------------------------
... ale ruszenie tego co na czerwono, spowodowało również zmiany w kilku innych miejscach, więc może istnieje inny sposób na rozjaśnienie wyłącznie tego, co mnie interesuje -> tła wyboru typów tras w trybie nocnym
« Ostatnia zmiana: Październik 12, 2012, 13:31:36 wysłana przez Smerfik »