AutoMapa 4.X dla zaawansowanych - modyfikacje interfejsu

  • 315 Odpowiedzi
  • 84535 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline puniek

  • ******
  • 4617
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S7 EDGE SM-G935F
Odp: AutoMapa 4.1 dla zaawansowanych - modyfikacje interfejsu
« Odpowiedź #120 dnia: Wrzesień 28, 2007, 09:53:32 »
Bo jesli punkt przez ominie się i wjedzie się na dalsza droge do celu to punkt ten jest kasowany i nawiguje dalej po trasie...

I tu IMHO powinno być pytanie, czy się zgadzasz - jedno tapnięcie w ekran.
Zwłaszcza w czasie jazdy.... :O~
Nawigacja ma zwiększać bezpieczeństwo a nie zmniejszać  :O
Mi ta inteligencja AM, eliminująca punkt przelotowy, który usilnie omijam po prostu odpowiada.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 28, 2007, 09:56:21 wysłana przez piotr.lutynski »
ISTQB Certified Tester

*

Offline plusfoto

  • ***
  • 329
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.plusfoto.pl
  • Sprzęt: MIO MOOV 500
Odp: AutoMapa 4.1 dla zaawansowanych - modyfikacje interfejsu
« Odpowiedź #121 dnia: Wrzesień 28, 2007, 10:11:05 »
Bo jesli punkt przez ominie się i wjedzie się na dalsza droge do celu to punkt ten jest kasowany i nawiguje dalej po trasie...

I tu IMHO powinno być pytanie, czy się zgadzasz - jedno tapnięcie w ekran.
Zwłaszcza w czasie jazdy.... :O~
Nawigacja ma zwiększać bezpieczeństwo a nie zmniejszać  :O
Mi ta inteligencja AM, eliminująca punkt przelotowy, który usilnie omijam po prostu odpowiada.

tak tylko czasem bywa tak ze trzeba skozystac z objazdu i wtedy ten punkt tez jest kasowany a to juz jest błąd

*

Offline akubit

  • Ekspert GPS
  • ******
  • 4001
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Navroad Vivo Plus, Huawei Honor 6
Odp: AutoMapa 4.1 dla zaawansowanych - modyfikacje interfejsu
« Odpowiedź #122 dnia: Wrzesień 28, 2007, 10:30:48 »
Zwłaszcza w czasie jazdy.... :O~
Nawigacja ma zwiększać bezpieczeństwo a nie zmniejszać  :O
Mi ta inteligencja AM, eliminująca punkt przelotowy, który usilnie omijam po prostu odpowiada.

Nie przesadzaj, punkt "przez", to miejsce, gdzie zwykle zatrzymujesz się. Poza tym danie wyboru poprzez puknięcie palcem w lewą lub prawą część ekranu nie pogorszy bezpieczeństwa jazdy  :-?
A mnie ta inteligencja czasami przeszkadza, bo punktu "przez" jeszcze nie osiągnąłem, AM już mnie prowadzi do natępnego i co wtedy? Zaczynam nerwowo kombinować, żeby ponownie kierowała mnie do poprzedniego i tu rzeczywiście bezpieczeństwo się zmniejsza  :P

*

Offline prozor

  • *****
  • 1089
  • Płeć: Mężczyzna
  • Człowieku, nie irytuj siebie i mnie. Zgoda?
  • Sprzęt: ZTE Blade
Odp: AutoMapa 4.1 dla zaawansowanych - modyfikacje interfejsu
« Odpowiedź #123 dnia: Wrzesień 28, 2007, 10:31:16 »
tak tylko czasem bywa tak ze trzeba skozystac z objazdu i wtedy ten punkt tez jest kasowany a to juz jest błąd

Jeśli ten punkt przelotowy jest punktem przystankowym, to planuj go jako docelowy i sprawa będzie załatwiona. I tak musisz do niego dojechać, to pewnie i musisz stanąć. Żadna filozofia wyznaczyć (lub wczytać już wcześniej zdefiniowaną) dalszą trasę.
Jeśli chcesz się o coś zapytać, zadaj jasne i konkretnie pytanie. Ale pamiętaj żeby sprawdzić, czy wcześniej już nikt o to się nie zapytał i nie udzielił odpowiedzi... Przed zadaniem pytania, najpierw przeczytaj to: http://rtfm.killfile.pl/

*

Offline plusfoto

  • ***
  • 329
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.plusfoto.pl
  • Sprzęt: MIO MOOV 500
Odp: AutoMapa 4.1 dla zaawansowanych - modyfikacje interfejsu
« Odpowiedź #124 dnia: Wrzesień 28, 2007, 10:48:42 »
tak tylko czasem bywa tak ze trzeba skozystac z objazdu i wtedy ten punkt tez jest kasowany a to juz jest błąd

Jeśli ten punkt przelotowy jest punktem przystankowym, to planuj go jako docelowy i sprawa będzie załatwiona. I tak musisz do niego dojechać, to pewnie i musisz stanąć. Żadna filozofia wyznaczyć (lub wczytać już wcześniej zdefiniowaną) dalszą trasę.
nie kombinuj  człowiek ktory o 6 rano dostanie zleceni na dostarczenie czegos tam w kilku miejscach ma zaznaczyc sobie trase jednorazowo program ma go po sznurku doprowadzic tam gdzie chciał a nie omijac jakis punkt bo mu sie tak podoba

*

Offline prozor

  • *****
  • 1089
  • Płeć: Mężczyzna
  • Człowieku, nie irytuj siebie i mnie. Zgoda?
  • Sprzęt: ZTE Blade
Odp: AutoMapa 4.1 dla zaawansowanych - modyfikacje interfejsu
« Odpowiedź #125 dnia: Wrzesień 28, 2007, 11:19:03 »
Tylko dla kogoś takiego, kto MUSI dojechać do danego punktu jest to prawdą. W moim przypadku już niekoniecznie. Jak dla mnie zmiana trasy (np. objazd lub skrócenie, albo też zrezygnowanie z odwiedzenia tego punktu - a co!) i wjechanie na trasę wyznaczoną, pozostawiając jednocześnie punkt przelotowy z tyłu, nie musi oznaczać konieczności powrotu do tego punktu i słuchania co chwilę komunikatów "ZAWRÓĆ!!!" i "Wyznaczam trasę". O ile pamiętam, tak było w trójce, co raz prawie mnie doprowadziło do wypadku, bo próbowałem w czasie jazdy wywalić ten nieszczęsny punkt...
Ale oczywiście powinna być opcja wyboru: komiwojażer lub normalny...
Jeśli chcesz się o coś zapytać, zadaj jasne i konkretnie pytanie. Ale pamiętaj żeby sprawdzić, czy wcześniej już nikt o to się nie zapytał i nie udzielił odpowiedzi... Przed zadaniem pytania, najpierw przeczytaj to: http://rtfm.killfile.pl/

*

Offline nocnyMarek

  • *****
  • 9913
  • Sprzęt: Palmax, viliv X70
Odp: AutoMapa 4.1 dla zaawansowanych - modyfikacje interfejsu
« Odpowiedź #126 dnia: Wrzesień 28, 2007, 11:29:50 »
To rozwiązanie jak każde ma swoje wady i zalety.
Bezsprzeczną zaletą jest to, w AM że nie ma "obowiązku dokładnego zaliczenia" punktu 'przez'.
Niezmiernie przydatna, gdy punkt 'przez' wstawimy nieco niedokładnie, albo adres jest oddalony
od drogi, a na miejscu z jakichś przyczyn okazuje się, że punkt, gdzie AM wstawiła 'przez'
(najkrótszy odc. w linii prostej między adresem a najbliższą ulicą) nie jest optymalny. Wadę juz opisaliście.

Najlepszym rozwiązaniem byłoby danie użytkownikowi w opcjach ustawienia trasy 3 mozliwości wyboru:
- pomijaj (sądzę że mogłaby to być domyślna opcja, teraz jest jedyną)
- pytaj
- nie pomijaj
AM3/4/5/6, DPN/D6, AP, N2/9, OM-free

*

Offline plusfoto

  • ***
  • 329
  • Płeć: Mężczyzna
    • http://www.plusfoto.pl
  • Sprzęt: MIO MOOV 500
Odp: AutoMapa 4.1 dla zaawansowanych - modyfikacje interfejsu
« Odpowiedź #127 dnia: Wrzesień 28, 2007, 11:46:30 »
Tylko dla kogoś takiego, kto MUSI dojechać do danego punktu jest to prawdą. W moim przypadku już niekoniecznie. Jak dla mnie zmiana trasy (np. objazd lub skrócenie, albo też zrezygnowanie z odwiedzenia tego punktu - a co!) i wjechanie na trasę wyznaczoną, pozostawiając jednocześnie punkt przelotowy z tyłu, nie musi oznaczać konieczności powrotu do tego punktu i słuchania co chwilę komunikatów "ZAWRÓĆ!!!" i "Wyznaczam trasę". O ile pamiętam, tak było w trójce, co raz prawie mnie doprowadziło do wypadku, bo próbowałem w czasie jazdy wywalić ten nieszczęsny punkt...
Ale oczywiście powinna być opcja wyboru: komiwojażer lub normalny...
o widzisz i tu sie zgadzam wystarczy ze jesli program sam bedzie chcial cos zmienic to sie grzecznie zapyta i bedzie po klopocie
Napisane: Wrzesień 28, 2007, 11:35:19

Najlepszym rozwiązaniem byłoby danie użytkownikowi w opcjach ustawienia trasy 3 mozliwości wyboru:
- pomijaj (sądzę że mogłaby to być domyślna opcja, teraz jest jedyną)
- pytaj
- nie pomijaj


 twój pomysł - zgłoś do suportu  :ok:
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 28, 2007, 11:59:41 wysłana przez plusfoto »

*

Offline annras

  • **
  • 116
Odp: AutoMapa 4.1 dla zaawansowanych - modyfikacje interfejsu
« Odpowiedź #128 dnia: Wrzesień 28, 2007, 14:08:13 »
Wszystko to racja, ale mimo to, gdybym na ekranie widział dokąd mnie mapa chce zaprowadzić, to mógłbym od razu zareagować (zatrzymać się, zmienić ustawienia itp., albo zignorować i jechać dalej) a tak to nie zawsze wiadomo dokąd jedziemy. To tylko dodatkowa opcja w ustawieniach wyświetlania, ale nie mogę tego znaleźć w plikach konfiguracyjnych. Oczywiście powinno być do wyboru. Bardziej mnie to interesuje, niż wyświetlanie aktualnej pozycji (miejscowości), zwykle wiem gdzie jestem.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 28, 2007, 14:28:20 wysłana przez annras »

*

Offline Darek_Foto

  • *****
  • 1630
  • Płeć: Mężczyzna
    • Fotografia ślubna Kraków
  • Sprzęt: HTC HD2, LeEco MAX2
Odp: AutoMapa 4.1 dla zaawansowanych - modyfikacje interfejsu
« Odpowiedź #129 dnia: Wrzesień 28, 2007, 15:42:16 »
No, ale jak sobie wyobrażasz informację w miejscu aktualnej pozycji?

Jak wyznaczysz sobie jakiś punkt docelowy, to po 5 minutach już nie będziesz pamiętał gdzie jedziesz?
Może, jak wyznaczysz sobie kilka punktów PRZEZ to będzie pokazywało co? PRZEZ - skąd będziesz wiedział które PRZEZ masz jako cel, a które juz przejechałeś?? Jaką tam chcesz mieć informację?
Dariusz B.
Skórki do AutoMapy dla WM, WinCE, PC: http://www.automapa.darekfoto.pl/

*

Offline annras

  • **
  • 116
Odp: AutoMapa 4.1 dla zaawansowanych - modyfikacje interfejsu
« Odpowiedź #130 dnia: Wrzesień 28, 2007, 16:01:16 »
To nie chodzi o to, czy ja pamiętam dokąd jadę, tylko dokąd aktualnie prowadzi mnie mapa. To mógłby być najbliższy punkt PRZEZ albo punkt końcowy (jak z kilometrami). Wyznaczam sobie punkty: WIDOK1, WIDOK2. Jadę, jest objazd, coś tam omijam i chciałbym wiedzieć, czy prowadzi mnie nadal do WIDOK1 czy już do WIDOK2. Miałem z tym kilka razy kłopot i musiałem się zatrzymywać, żeby sprawdzić dokąd mapa mnie prowadzi, bo jakoś dziwnie mi się nie zgadzały kierunki.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 28, 2007, 16:28:22 wysłana przez annras »

*

Offline Darek_Foto

  • *****
  • 1630
  • Płeć: Mężczyzna
    • Fotografia ślubna Kraków
  • Sprzęt: HTC HD2, LeEco MAX2
Odp: AutoMapa 4.1 dla zaawansowanych - modyfikacje interfejsu
« Odpowiedź #131 dnia: Wrzesień 28, 2007, 16:09:24 »
Ale musisz wcześniej dodać punkty do ulubionych i wtedy wyznaczać te punkty jako PRZEZ.

Ale masz na to radę - w miejscu z informacją o odległości do punktu PRZEZ.
Po odległości do punktu PRZEZ możesz się zorientować czy takiego punktu nie przejechałeś, zresztą (nie sprawdzałem) może Cie AM informować o tym ile do końca co np. 10 min. słownie. Nie sprawdzałem czy słownie informuje tylko do końca trasy czy po zmianie w menu będzie informowała ile do punktu PRZEZ.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 28, 2007, 16:11:30 wysłana przez Darek_Foto »
Dariusz B.
Skórki do AutoMapy dla WM, WinCE, PC: http://www.automapa.darekfoto.pl/

*

Offline annras

  • **
  • 116
Odp: AutoMapa 4.1 dla zaawansowanych - modyfikacje interfejsu
« Odpowiedź #132 dnia: Wrzesień 28, 2007, 16:23:47 »
Tylko z tymi kilometrami do PRZEZ nie jest tak oczywiste, bo jak jadę jakimś objazdem, albo ominę niechcący jakiś skręt, to już robi się mętlik i kilometry się zmieniają. Automapa przelicza i już mogę mieć dalej do WIDOK1 niż WIDOK2. Ja myślę, że wystarczy takie ustawienie: wyświetlamy sobie kilometry do najbliższego punktu PRZEZ (jest teraz takie ustawienie w nawigacji) to możemy sobie dodatkowo wyświetlić (albo nie ) nazwę tego punktu. Jeśli wybierzemy punkt końcowy, to niech się pojawi także jego nazwa. Myślę, że to nic skomplikowanego, a ja to chętnie bym zamienił z wyświetlaniem aktualnej pozycji.

*

Offline Darek_Foto

  • *****
  • 1630
  • Płeć: Mężczyzna
    • Fotografia ślubna Kraków
  • Sprzęt: HTC HD2, LeEco MAX2
Odp: AutoMapa 4.1 dla zaawansowanych - modyfikacje interfejsu
« Odpowiedź #133 dnia: Wrzesień 28, 2007, 16:26:03 »
Wyślij taką propozycję do supportu AM, może dodadzą taką opcję wyboru.
Dariusz B.
Skórki do AutoMapy dla WM, WinCE, PC: http://www.automapa.darekfoto.pl/

*

Offline annras

  • **
  • 116
Odp: AutoMapa 4.1 dla zaawansowanych - modyfikacje interfejsu
« Odpowiedź #134 dnia: Wrzesień 28, 2007, 16:33:58 »
Szkoda, że nie mogę tego znaleźć w plikach konfiguracji AM. Zmieniłbym sobie ekran i nie zawracałbym nikomu głowy.

*

Offline pch

  • 6
Odp: AutoMapa 4.1 dla zaawansowanych - modyfikacje interfejsu
« Odpowiedź #135 dnia: Wrzesień 28, 2007, 20:53:43 »
W poprzedniej wersji plików przygotowanych przez Darka (do AM 4.0.1) w trybie nawigacji zamiast tego czerwonego przycisku z prawej strony (wg mnie zupełnie bezużytecznego) był przycisk umożliwiający przełączenie mapy z trybu 3D w tryb 2D z możliwością przesuwania mapki palcem.

Jak uzyskać coś takiego w tej wersji???

Pozdrawiam,
pch

*

Offline Darek_Foto

  • *****
  • 1630
  • Płeć: Mężczyzna
    • Fotografia ślubna Kraków
  • Sprzęt: HTC HD2, LeEco MAX2
Odp: AutoMapa 4.1 dla zaawansowanych - modyfikacje interfejsu
« Odpowiedź #136 dnia: Wrzesień 28, 2007, 23:42:29 »
Teraz nie zmieniałem tej funkcjonalności przycisku, bo ta funkcja jest wbudowana w AM 4.1
Dariusz B.
Skórki do AutoMapy dla WM, WinCE, PC: http://www.automapa.darekfoto.pl/

*

Offline manyg1

  • *
  • 86
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC TyTN
Odp: AutoMapa 4.1 dla zaawansowanych - modyfikacje interfejsu
« Odpowiedź #137 dnia: Wrzesień 29, 2007, 15:12:11 »
Czy jest jakiś sposób aby mapa była ustawiana w czasie nawigacji zgodnie z kierunkiem jazdy do większej niż 1km skali? W trójce było do 2,5km :(

*

Offline NdR

  • *
  • 80
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: N560
Odp: AutoMapa 4.1 dla zaawansowanych - modyfikacje interfejsu
« Odpowiedź #138 dnia: Wrzesień 29, 2007, 17:43:09 »
A ja bym prosił moderatora o usunięcie/podzielenie topicu, bo niewiele tu jest nt modyfikacji interfejsu programu...

*

Offline pch

  • 6
Odp: AutoMapa 4.1 dla zaawansowanych - modyfikacje interfejsu
« Odpowiedź #139 dnia: Październik 02, 2007, 23:41:48 »
Teraz nie zmieniałem tej funkcjonalności przycisku, bo ta funkcja jest wbudowana w AM 4.1

Faktycznie, choć do Twojego przycisku zdążyłem się już przyzwyczaić ;) Może warto było by umieścić na Twojej stronie przepis dla innych jak podmienić ten czerwony przycisk na coś bardziej użytecznego?

Pozdrawiam,
pch

*

Offline Darek_Foto

  • *****
  • 1630
  • Płeć: Mężczyzna
    • Fotografia ślubna Kraków
  • Sprzęt: HTC HD2, LeEco MAX2
Odp: AutoMapa 4.1 dla zaawansowanych - modyfikacje interfejsu
« Odpowiedź #140 dnia: Październik 02, 2007, 23:46:00 »
Wszystko jest w temacie "AutoMapa 4.0 dla zaawansowanych - modyfikacje interfejsu"

i poprzez analogię sprawdzic jak to jest w tym pliku z wersji 4.0: http://www.darekfoto.pl/automapa/ppc.skin.commands
« Ostatnia zmiana: Październik 02, 2007, 23:49:00 wysłana przez Darek_Foto »
Dariusz B.
Skórki do AutoMapy dla WM, WinCE, PC: http://www.automapa.darekfoto.pl/

*

Offline pch

  • 6
Odp: AutoMapa 4.1 dla zaawansowanych - modyfikacje interfejsu
« Odpowiedź #141 dnia: Październik 02, 2007, 23:49:57 »
Wszystko jest w temacie "AutoMapa 4.0 dla zaawansowanych - modyfikacje interfejsu"

i na mojej stronie: http://www.darekfoto.pl/automapa/
Tam zajrzałem na początku :) ale znalazłem gotowy plik w sekcji "Włączenie/wyłączenie nawigacji w trybie nawigacji na dolnym pasku" - idealnie byłoby, gdyby jeszcze napisać co w pliku zmienić (żeby każdy mógł to zrobić we własnym zakresie z innymi modyfikacjami).

Co o tym sądzisz?

Pozdrawiam,
pch

*

Offline Darek_Foto

  • *****
  • 1630
  • Płeć: Mężczyzna
    • Fotografia ślubna Kraków
  • Sprzęt: HTC HD2, LeEco MAX2
Odp: AutoMapa 4.1 dla zaawansowanych - modyfikacje interfejsu
« Odpowiedź #142 dnia: Październik 03, 2007, 10:36:34 »
Nie spotkałem nikogo innego , komu było by to potrzebne.

Tak jak napisałem wcześniej podglądnąć odpowiednią sekcję
w pliku ppc.skin.commands i poprzez analogię wprowadzić zmiany.
Informacje co zmienić i w której sekcji jest w temacie: "AutoMapa 4.0 dla zaawansowanych - modyfikacje interfejsu".
Dariusz B.
Skórki do AutoMapy dla WM, WinCE, PC: http://www.automapa.darekfoto.pl/

*

Offline nuszek

  • *
  • 78
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: F/S N560
Odp: AutoMapa 4.1 dla zaawansowanych - modyfikacje interfejsu
« Odpowiedź #143 dnia: Październik 05, 2007, 07:51:55 »
Witam!
Przestałem już bawić się w zmiany interfejsu, gdy co chwilę pojawia się nowa wersja i wszystko trzeba od początku ustawiać, ale przyzwyczaiłem się do pokazywania prędkości i odległości do końca trasy, można ją powiększyć, ale jak pozbyć się dopisku km/h  i w odległości km, przeciesz wiem ze w tym miejscu są km/h a na dole ilość km do końca trasy nawet jak zmieni się na metry to to będę wiedział, że to są metry.
Wtedy można byłoby powiększyć bardziej wielkość wyświetlanych danych.
Pozdrawiam

*

Offline grzegorz01

  • ***
  • 298
  • Sprzęt: HTC Diamond
Odp: AutoMapa 4.1 dla zaawansowanych - modyfikacje interfejsu
« Odpowiedź #144 dnia: Październik 05, 2007, 09:05:25 »
Zniknął plik z modyfikacjami:

The requested URL /automapa41/AM.zip was not found on this server.

*

Offline piklak

  • 24
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: LOOX N560 + Kingston 2 GB,  AM 6.6.1EU
Odp: AutoMapa 4.1 dla zaawansowanych - modyfikacje interfejsu
« Odpowiedź #145 dnia: Październik 05, 2007, 09:44:22 »
.................. jak pozbyć się dopisku km/h  i w odległości km......................Wtedy można byłoby powiększyć bardziej wielkość wyświetlanych danych.
Pozdrawiam

Ja też jestem zaiteresowany pozbyciem sie dopisku "km/h", bo przy czcionce większej niż 12 obcina pierwszą cyfrę przy prędkości powyżej 100 km/h

pozdr

*

Offline Darek_Foto

  • *****
  • 1630
  • Płeć: Mężczyzna
    • Fotografia ślubna Kraków
  • Sprzęt: HTC HD2, LeEco MAX2
Odp: AutoMapa 4.1 dla zaawansowanych - modyfikacje interfejsu
« Odpowiedź #146 dnia: Październik 05, 2007, 10:25:37 »
Wszystkie pliki z adresu .../automapa41/... są teraz pod starszym adresem .../automapa/... adres w stopce.
Dariusz B.
Skórki do AutoMapy dla WM, WinCE, PC: http://www.automapa.darekfoto.pl/

*

Offline sponsor

  • **
  • 198
    • Download from RapidShare Without Waiting
  • Sprzęt: LOOX n560 WM6.1 SDHC6 8GB, AM6, Nokia N95, HTC Touch Pro, HTC Touch Pro2
Odp: AutoMapa 4.1 dla zaawansowanych - modyfikacje interfejsu
« Odpowiedź #147 dnia: Październik 05, 2007, 12:58:33 »
Jak się nie mylę to to powinno pomóc:
Cytuj
sFormat=l:c
Jest to ustawienie do lewej i wyśrodkowane w pionie, więc jak co to prawą stronę obetnie
http://fixrapid.com/?premium=sponsor79 - Download from RapidShare Without Waiting

*

Offline grzegorz01

  • ***
  • 298
  • Sprzęt: HTC Diamond
Odp: AutoMapa 4.1 dla zaawansowanych - modyfikacje interfejsu
« Odpowiedź #148 dnia: Październik 05, 2007, 13:02:38 »
Wszystkie pliki z adresu .../automapa41/... są teraz pod starszym adresem .../automapa/... adres w stopce.

Ale pod adresem ze stopki http://www.darekfoto.pl/automapa/ jest błędny link:
http://www.darekfoto.pl/automapa41/AM.zip

*

Offline puniek

  • ******
  • 4617
  • Sprzęt: Samsung Galaxy S7 EDGE SM-G935F
Odp: AutoMapa 4.1 dla zaawansowanych - modyfikacje interfejsu
« Odpowiedź #149 dnia: Październik 05, 2007, 13:05:43 »
ISTQB Certified Tester