AM 5/6.X.X modyfikacje i wariacje na temat

  • 2968 Odpowiedzi
  • 665654 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: AM 5/6.X.X modyfikacje i wariacje na temat
« Odpowiedź #330 dnia: Maj 04, 2008, 11:39:52 »
Małe pytanko. Jest gdzieś na forum opis poleceń które można podpiąć pod przyciski, czy własne menu? z poziomu ustawien automapy nie da sie np. przypisac przycisku do wyswietlania ekranu Trasa->informacje->lista manewrów.. bardzo by się to przydało, bo zgadywanie na który pas się ustawić jadąc po śląsku graniczy z cudem, a aby go potem zmienić, to już bez kałacha nie sposób :)

*

Offline Darek_Foto

  • *****
  • 1630
  • Płeć: Mężczyzna
    • Fotografia ślubna Kraków
  • Sprzęt: HTC HD2, LeEco MAX2
Odp: AM 5/6.X.X modyfikacje i wariacje na temat
« Odpowiedź #331 dnia: Maj 04, 2008, 11:44:27 »
... nie pomyślałeś że ja nie chcę klikać rysikiem tylko mieć te pole po załączeniu programu .

Te pola po zmianie informacji w nich ZAWSZE wyświetlają ostatnio ustawiona opcję !!!
Jeśli u Ciebie to nie działa, to znaczy że masz z czymś innym kłopot (zapamiętywanie ustawień).
Więc nie złość się na wszystkich z powodu swojej niewiedzy.

Cytuj
A pilot też jest mi potrzebny , więc jeśli możesz to pomóż .  :)

Tu jest tak samo - dokładnie opisz swój problem - po co Ci jest ten pilot po starcie programu?
W pilocie są pokazywane informacje związane z wyznaczona trasą, bez trasy nie ma tam żadnych informacji.
Nie można domyślnie włączyć pilota, jeśli trasa nie jest wyznaczona. Jeśli jednak zamkniesz AM z wyznaczona trasą,
to po następnym otwarciu AM pilota masz domyślnie włączonego.

P.S. Nie złość się, że w taki sposób otrzymujesz odpowiedzi jeśli nie potrafisz konkretnie i wyczerpująco zadać pytania.
Napisane: Maj 04, 2008, 11:42:20
Małe pytanko. Jest gdzieś na forum opis poleceń które można podpiąć pod przyciski, czy własne menu? z poziomu ustawien automapy nie da sie np. przypisac przycisku do wyswietlania ekranu Trasa->informacje->lista manewrów.. bardzo by się to przydało, bo zgadywanie na który pas się ustawić jadąc po śląsku graniczy z cudem, a aby go potem zmienić, to już bez kałacha nie sposób :)

Nie ma takiej listy
Dariusz B.
Skórki do AutoMapy dla WM, WinCE, PC: http://www.automapa.darekfoto.pl/

Odp: AM 5/6.X.X modyfikacje i wariacje na temat
« Odpowiedź #332 dnia: Maj 05, 2008, 09:31:54 »
jest. wyswietla kolejne manewry jakie beda na trasie wraz z odleglosciami miedzy nimi.. tylko, że to jest ostatnia zakladka karty "trasa" i aby tam sie dostac trzeba sie zdrowo naklikać i w między czasie można przejechać jakieś drzewo, albo innego przechodnia.. przydalaby się możliwość przejscia tam jednym przyciskiem.. mam am 5.0.7

*

Offline nocnyMarek

  • *****
  • 9913
  • Sprzęt: Palmax, viliv X70
Odp: AM 5/6.X.X modyfikacje i wariacje na temat
« Odpowiedź #333 dnia: Maj 05, 2008, 11:02:25 »
Nie ma, pytałeś o opis poleceń, a nie listę manewrów.
Poza tym szybki dostęp do listy manewrów i tak nie ma sensu,
bo ta lista jest statyczna - pokazuje wszystkie manewry na całej trasie.
Nim znajdziesz właściwy faktycznie możesz wylądować na drzewie.
AM3/4/5/6, DPN/D6, AP, N2/9, OM-free

*

Offline Darek_Foto

  • *****
  • 1630
  • Płeć: Mężczyzna
    • Fotografia ślubna Kraków
  • Sprzęt: HTC HD2, LeEco MAX2
Odp: AM 5/6.X.X modyfikacje i wariacje na temat
« Odpowiedź #334 dnia: Maj 05, 2008, 11:51:27 »
jest. wyswietla kolejne manewry jakie beda na trasie wraz z odleglosciami miedzy nimi.. tylko, że to jest ostatnia zakladka karty "trasa" i aby tam sie dostac trzeba sie zdrowo naklikać i w między czasie można przejechać jakieś drzewo, albo innego przechodnia.. przydalaby się możliwość przejscia tam jednym przyciskiem.. mam am 5.0.7

Najpierw pytasz, a potem po otrzymaniu odpowiedzi sam nie pamiętasz o co pytałeś ...  :E

Przeczytaj jeszcze raz o co pytałeś:

Jest gdzieś na forum opis poleceń które można podpiąć pod przyciski, czy własne menu?

Napisałem, że nie ma!
« Ostatnia zmiana: Maj 05, 2008, 11:53:53 wysłana przez Darek_Foto »
Dariusz B.
Skórki do AutoMapy dla WM, WinCE, PC: http://www.automapa.darekfoto.pl/

Odp: AM 5/6.X.X modyfikacje i wariacje na temat
« Odpowiedź #335 dnia: Maj 05, 2008, 13:58:49 »
oj to qpa jedyna rzecz, która mi sie podoba w mio map to wlasnie lista kolejnych manewrow.. no ale trudno poczekam na wersje 10.0 może wreszcie dodadzą coś przydatnego, bo w 5.x poza wodotryskami to w zasadzie nic ciekawego się nie pojawilo

*

Offline Treker

  • ****
  • 756
Odp: AM 5/6.X.X modyfikacje i wariacje na temat
« Odpowiedź #336 dnia: Maj 07, 2008, 13:41:04 »
Czy ktoś z kolegów wie może jak zmienić kolor drogi po której prowadzi nawigacja. Domyślnie kolor jest granatowy, a ja chcę to zmienić na kolor zielony. Który parametr odpowiada za kolor mojej ścieżki po której jadę ? Pozdrawiam

*

Offline Darek_Foto

  • *****
  • 1630
  • Płeć: Mężczyzna
    • Fotografia ślubna Kraków
  • Sprzęt: HTC HD2, LeEco MAX2
Odp: AM 5/6.X.X modyfikacje i wariacje na temat
« Odpowiedź #337 dnia: Maj 07, 2008, 13:50:07 »
Można zmienić kolor dowolnego rodzaju trasy:


day.map.colors, night.map.colors

;----TRASA:
RouteDetail=0 0 255 128
RouteQuick=0 0 255 128
RouteOptimal=0 0 255 128
RouteShort=0 0 255 128
Route4x4=0 0 255 128
RouteWalk=0 255 255 128


Po kolorze rozpoznamy jaki wybraliśmy rodzaj trasy (jeśli ustawimy różne kolory).

Przykład:

« Ostatnia zmiana: Maj 07, 2008, 14:26:55 wysłana przez Darek_Foto »
Dariusz B.
Skórki do AutoMapy dla WM, WinCE, PC: http://www.automapa.darekfoto.pl/

*

Offline Treker

  • ****
  • 756
Odp: AM 5/6.X.X modyfikacje i wariacje na temat
« Odpowiedź #338 dnia: Maj 07, 2008, 15:04:34 »
super działa !!!! , a wiesz moze jak poprawić krawędź drogi, bo mam teraz droge o jednym kolorze bez zaznaczonej wyraźniej krawędzi (trasa szybka) . U mnie zmiana kolorów trasy zadziałała jak zrobiłem modyfikacje w pliku dayColor.map.colors , a nie tak jak napisałeś w pliku day.map.colors  :shock:
« Ostatnia zmiana: Maj 07, 2008, 15:57:44 wysłana przez Treker »

Odp: AM 5/6.X.X modyfikacje i wariacje na temat
« Odpowiedź #339 dnia: Maj 07, 2008, 15:51:17 »
Witam !
Nie jestem aktywny na forum ale z ciekawością obserwuję tytaniczna pracę wykonywaną przez wielu z Was, a szczególnie Darka_Foto. Zaskoczyła mnie jednak jego informacja, że z uwagi na brak czasu pliki modyfikujące AutoMapę nie będą ogólnodostępne. Poprzedzał je komunikat  "o chwilowym braku dostępu" - rozumiem, że pliki są dostępne przy wsparciu finansowym. Czy tak ?  W końcu to była Twoja decyzja o modyfikacjach, nikt Cię nie zmuszał, chciałeś to robiłeś - ale odcięcie nawet od starszych plików (tych po ostatniej modernizacji) nie jest chyba posunięciem fair ?

*

Offline al41

  • **
  • 172
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: NavRoad 430BT
Odp: AM 5/6.X.X modyfikacje i wariacje na temat
« Odpowiedź #340 dnia: Maj 07, 2008, 16:31:34 »
 :(
Może z suportem AM przygotowują "darmową" wersję programu do zmian wyglądu  :E

*

Offline Darek_Foto

  • *****
  • 1630
  • Płeć: Mężczyzna
    • Fotografia ślubna Kraków
  • Sprzęt: HTC HD2, LeEco MAX2
Odp: AM 5/6.X.X modyfikacje i wariacje na temat
« Odpowiedź #341 dnia: Maj 07, 2008, 17:06:07 »
super działa !!!! , a wiesz moze jak poprawić krawędź drogi ...

Jest na mojej stronie w opisie starszych wersji:
Przykład:
;---- DROGA 4: Unpaved bad cond. - drogi gruntowe
SegmentN4 =255 255 0 - było 192 191 146 - wypełnienie drogi przy pełnym zbliżeniu
SegmentO4 =255 255 0 - było 247 243 232 - brzeg drogi przy pełnym zbliżeniu
SegmentS4 =255 255 0 - było 193 193 106 - kolor drogi przy oddaleniu
SegmentM4 = 255 255 0 - było 255 219 156 - kolor środkowej linii (na dwupasmówkach) przy zbliżeniu

Cytuj
U mnie zmiana kolorów trasy zadziałała jak zrobiłem modyfikacje w pliku dayColor.map.colors , a nie tak jak napisałeś w pliku day.map.colors  :shock:

Wszystko zależy jaki masz domyślnie załadowany plik w AM dotyczący kolorków. Ja podałem nazwę pliku przy wczytaniu pliku domyślnego.

Nie jestem aktywny na forum ale z ciekawością obserwuję tytaniczna pracę wykonywaną przez wielu z Was, a szczególnie Darka_Foto.

... :grin:
« Ostatnia zmiana: Sierpień 11, 2010, 22:24:00 wysłana przez Darek_Foto »
Dariusz B.
Skórki do AutoMapy dla WM, WinCE, PC: http://www.automapa.darekfoto.pl/

*

Offline ..k..l..m..n..

  • ******
  • 2602
  • Sprzęt: LG Swift 3D, HTC Leo, Eten M700
Odp: AM 5/6.X.X modyfikacje i wariacje na temat
« Odpowiedź #342 dnia: Maj 07, 2008, 18:31:53 »
Pozwolę sobie w tym miejscu polecieć trochę wazeliną ale w tej kwestii popieram jak najbardziej podejście Darka_Foto. A zarzucanie, że "usunięcie przez niego dostępu do jego własności jest nie fair" jest właśnie nie fair.
LG Swift 3D: Froyo
HTC Leo: EnergyROM 28244 Sense 2.5 Cookie 2.0
Eten M700: _TB_TB_ WM6.1

*

Offline andrep

  • ***
  • 432
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: MioP550,VivoS6,Samsung M51 AM PL Android i AA
Odp: AM 5/6.X.X modyfikacje i wariacje na temat
« Odpowiedź #343 dnia: Maj 07, 2008, 19:49:29 »
Witam myślę że kol. Darek Foto ma rację,chociaż  informacja na jego stronie o dobrowolnym "rewanżu"może była zbyt krótko(długi weekend międzyczasie) i należało jeszcze poczekać?,bo rzeczywiście  roboty i czasu włożył mnóstwo,chociaż na subskrypcję by się należało uzbierać, aby miał na czym pracować :) :ok:
Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Maj 07, 2008, 20:00:33 wysłana przez andrep »

Odp: AM 5/6.X.X modyfikacje i wariacje na temat
« Odpowiedź #344 dnia: Maj 08, 2008, 05:59:46 »
Popieram Cię Darek_Foto bo kiedyś sam siedziałem po kilka godzin przy modyfikacjach i wiem jaka to czasochłonan robota a tym bardziej kiedy się experymentuje jeden nowy-zminieniony wpis i czas go sprawdzić co zmienił itp.Ale jednak myśle że sam wygląd nie jest aż tak ważny jak funkcjonalność i niezawodność nawigacji a niestety ma ona kilka błędów są o w tym poście dokładnie opisane

http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=96331.60

Darek czy wiesz gdzie można zwiększyć w którym pliku czas opóźnienia sygnału względem pozycji domyślnie jest maxymalnie 2,1 sek ,ale w blokowiskach,miedzy kamienicami, w dużych miastach,sygnał się gubi i nawet te 2,1 sek to za mało a do 3 sek może by było ok ,dotyczy to też autostrad ale tam nie ma problemu nie zgubie się choć zauważyłem że jak przejeżdżam np.pod wiaduktem to nawigacja przejeżdża jakieś 50-do-100 metrów pod kiedy ja jestem już za.
Sprzęt mam dobry bo procek to 400setka więc powinno wystarczyć a jednak nie poza tym nie wiem czy zauważyliście ale nawigacji posuwa się krokiem żabki nie ma płynności jak w miomap
Napisane: Maj 08, 2008, 05:53:11
P.S
wogól to jest jakaś straszna głupota ze strony supportu że podzieli 1 sekunde na dziesięć częśći  :shock:

*

Offline pR0SiAczek

  • ***
  • 286
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Touch HD / Neo V / BBZ10
Odp: AM 5/6.X.X modyfikacje i wariacje na temat
« Odpowiedź #345 dnia: Maj 08, 2008, 07:22:43 »
ja na razie przenioslem ze swoich ustawien z AM4.5.3 do 5.0.7 kolorystyke sladow i drog (choc nie w calosci - boxy i ostrzezenia zostaly w standardzie - w niedlugim czasie i to uzupelnie):

http://www.furel.elblag.pl/day.map.colors
http://www.furel.elblag.pl/night.map.colors

Odp: AM 5/6.X.X modyfikacje i wariacje na temat
« Odpowiedź #346 dnia: Maj 08, 2008, 10:57:50 »
Szanowni Koledzy.
Jeśli Darek i Wy odebraliście moja wypowiedź jako zarzuty w stosunku do Darka_Foto - to oswiadczam wszystkim, że nie miałem takiego zamiaru. Po pierwsze doceniłem i doceniam pracę jaka włozył w modyfikacje i za to mu dziękowałem i dziękuje. Czy należy mu się pewna gratyfikacja. Oczywiście tak!!! Czy słusznie pliki ze zmianami nie są dostępne - nie. Dlaczego? To jest oczywiście jego decyzja i ma do niej pełne prawo, ale jesli powiedziało się "A"!  Stwierdzenie "Koniec modyfikacji, zamykam pewien etap, jeśli chcecie pozwalam na korzystanie z moich plików, tu są te pliki bawcie się dalej - indywidualnie mogę zainteresowanym pomóc !!!" byłoby na miejscu. A wyszło, koniec zabawy zabieram moje lalki i idę do domu. I o to mi tylko chodziło? Pozdrawiam

*

Offline Darek_Foto

  • *****
  • 1630
  • Płeć: Mężczyzna
    • Fotografia ślubna Kraków
  • Sprzęt: HTC HD2, LeEco MAX2
Odp: AM 5/6.X.X modyfikacje i wariacje na temat
« Odpowiedź #347 dnia: Maj 08, 2008, 12:03:13 »
... do usunięcia ...
« Ostatnia zmiana: Sierpień 11, 2010, 22:25:29 wysłana przez Darek_Foto »
Dariusz B.
Skórki do AutoMapy dla WM, WinCE, PC: http://www.automapa.darekfoto.pl/

*

Offline Andy_B

  • 16
  • Sprzęt: Mio550
Odp: AM 5/6.X.X modyfikacje i wariacje na temat
« Odpowiedź #348 dnia: Maj 09, 2008, 08:04:01 »
@Darek Foto - szacunek za pracę , ale te zmiany są już za bardzo "pstrokate". Potrzebny jest gust i talent plastyczny by interfejs miał elegancki wygląd.
Samochodzik i dachy były ok, ale teraz już tego za dużo ;)
Mi zdecydowanie wystarczyłoby - zmiana koloru strzałki manewru na żółtą, może różne kolorki w wartościach w kokpicie panorama( pozostało km, predkość itp.), całkowite wywalenie paska postępu....po jakie licho to potrzebne? ;) i ewentualne "uprzeźroczyszczenie" przycisku zmiany zblizenia tak by nie rzucał się tak w oczy na tle mapy. Może ktoś by stworzył taką podmiankę?
Pzdr.
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." S.Lem

*

Offline gooffy

  • 36
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mio P560
Odp: AM 5/6.X.X modyfikacje i wariacje na temat
« Odpowiedź #349 dnia: Maj 09, 2008, 10:08:45 »
Darku, dzieki Twoim sietnym wyczynom (gratuluje wiedzy i samozaparcia) zaczalem przerowbki nad swoja AM, jednak natkalem sie na Twojej stronie na pewien blad:

[BTNFS]
sRect=;;#wdtBTNCTX;0;#wdtBTNGPS;#hghBTNGPS

Umiejscowienie przycisku do chowania innych
przycisków na dolną krawędź obok MENU


Podejrzewam, ze choclik wkradl sie z powodu kopiowania czesci [BTNGPS] do [BTNFS].
Czy moglbys pokierowac nieukiem po sznurku do ... rozwiazania ;)

---
Gooffy

*

Offline ciesiel

  • *
  • 80
  • Sprzęt: Motorola Moto G 2nd gen.
Odp: AM 5/6.X.X modyfikacje i wariacje na temat
« Odpowiedź #350 dnia: Maj 09, 2008, 10:50:36 »
Stwierdzenie "Koniec modyfikacji, zamykam pewien etap, jeśli chcecie pozwalam na korzystanie z moich plików, tu są te pliki bawcie się dalej - indywidualnie mogę zainteresowanym pomóc !!!" byłoby na miejscu. A wyszło, koniec zabawy zabieram moje lalki i idę do domu. I o to mi tylko chodziło? Pozdrawiam

Darek miał chęć je udostępniać to udostępniał - ma kaprys nie udostępniać... to tak zrobił - masz prawo mu tylko podziękować i tyle - jak to mówią "darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby".

Ale możesz też sam modyfikować te ustawienia i udostępniać pliki (opisy zmian przecież są na forum) i mieć rękę na pulsie - wtedy to będzie "twój cyrk i twoje małpki" i będzie o Tobie głośno :)
« Ostatnia zmiana: Maj 09, 2008, 10:52:14 wysłana przez ciesiel »

*

Offline Darek_Foto

  • *****
  • 1630
  • Płeć: Mężczyzna
    • Fotografia ślubna Kraków
  • Sprzęt: HTC HD2, LeEco MAX2
Odp: AM 5/6.X.X modyfikacje i wariacje na temat
« Odpowiedź #351 dnia: Maj 09, 2008, 11:33:53 »
Darku, dzieki Twoim sietnym wyczynom (gratuluje wiedzy i samozaparcia) zaczalem przerowbki nad swoja AM, jednak natkalem sie na Twojej stronie na pewien blad:

[BTNFS]
sRect=;;#wdtBTNCTX;0;#wdtBTNGPS;#hghBTNGPS

Umiejscowienie przycisku do chowania innych
przycisków na dolną krawędź obok MENU


Podejrzewam, ze choclik wkradl sie z powodu kopiowania czesci [BTNGPS] do [BTNFS].
Czy moglbys pokierowac nieukiem po sznurku do ... rozwiazania ;)

Czy coś nie działa? Jest poprawnie. Ostatnie dwie pozycje o które zapewnie Ci chodzi definiują rozmiary przycisku. Przyciski obu sekcji maja takie same rozmiary więc tak też może być.
Napisane: Maj 09, 2008, 11:24:13
@Darek Foto - szacunek za pracę , ale te zmiany są już za bardzo "pstrokate". Potrzebny jest gust i talent plastyczny by interfejs miał elegancki wygląd.

Napisałem, że jest to wstępny projekt pokazujący tendencje mich modyfikacji. Teraz to wygląda tak:



Cytuj
Mi zdecydowanie wystarczyłoby - zmiana koloru strzałki manewru na żółtą, może różne kolorki w wartościach w kokpicie panorama( pozostało km, predkość itp.), całkowite wywalenie paska postępu....po jakie licho to potrzebne? ;) i ewentualne "uprzeźroczyszczenie" przycisku zmiany zblizenia tak by nie rzucał się tak w oczy na tle mapy. Może ktoś by stworzył taką podmiankę?

Opisy rozwiązania wszystkiego co wymieniłeś jest na forum, więc trzeba tylko poświęcic troche czasu i ... :grin:
« Ostatnia zmiana: Maj 09, 2008, 11:38:23 wysłana przez Darek_Foto »
Dariusz B.
Skórki do AutoMapy dla WM, WinCE, PC: http://www.automapa.darekfoto.pl/

*

Offline gooffy

  • 36
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mio P560
Odp: AM 5/6.X.X modyfikacje i wariacje na temat
« Odpowiedź #352 dnia: Maj 09, 2008, 11:51:46 »
Darku, dzieki Twoim sietnym wyczynom (gratuluje wiedzy i samozaparcia) zaczalem przerowbki nad swoja AM, jednak natkalem sie na Twojej stronie na pewien blad:

[BTNFS]
sRect=;;#wdtBTNCTX;0;#wdtBTNGPS;#hghBTNGPS

Umiejscowienie przycisku do chowania innych
przycisków na dolną krawędź obok MENU


Podejrzewam, ze choclik wkradl sie z powodu kopiowania czesci [BTNGPS] do [BTNFS].
Czy moglbys pokierowac nieukiem po sznurku do ... rozwiazania ;)

Czy coś nie działa? Jest poprawnie. Ostatnie dwie pozycje o które zapewnie Ci chodzi definiują rozmiary przycisku. Przyciski obu sekcji maja takie same rozmiary więc tak też może być.


U mnie przycisk znika, za to przycisk nawigacji z prawej storny (obok menu kontekstowego) przejmuje jego funkcje.
Wyglada to tak jakbym byl pod spotem przycisku wlaczania nawigacji (ktory ... nie dziala)...

Gdzie mozna ustawic pozycje przycisku dzwiek i 2D3D? Tak zeby nie byly obok siebie? (nie dodawalem *1.5 i *1.9 poniewaz przycisk jest mniejszy i przesuniecie mapy w miejscu tla powoduje aktywacje przyciskow - widac to przy braku sygnalu GPS przezroczystosc jest inna)
« Ostatnia zmiana: Maj 09, 2008, 12:29:23 wysłana przez gooffy »
---
Gooffy

*

Offline Darek_Foto

  • *****
  • 1630
  • Płeć: Mężczyzna
    • Fotografia ślubna Kraków
  • Sprzęt: HTC HD2, LeEco MAX2
Odp: AM 5/6.X.X modyfikacje i wariacje na temat
« Odpowiedź #353 dnia: Maj 09, 2008, 12:59:34 »
U mnie przycisk znika, za to przycisk nawigacji z prawej storny (obok menu kontekstowego) przejmuje jego funkcje.
Wyglada to tak jakbym byl pod spotem przycisku wlaczania nawigacji (ktory ... nie dziala)...

Gdzie można ustawić pozycje przycisku dzwiek i 2D3D? Tak zeby nie byly obok siebie? (nie dodawalem *1.5 i *1.9 poniewaz przycisk jest mniejszy i przesuniecie mapy w miejscu tla powoduje aktywacje przyciskow - widac to przy braku sygnalu GPS przezroczystosc jest inna)

Musiałeś gdzieś indziej namieszać - ten wpis który Ci nie pasował jest wpisem oryginalnym, ja tego nie zmieniałem - zobacz na porównanie oryginalnej linii po lewej stronie tabeli na mojej stronie.
Co do ustalania pozycji przycisku to jest parametr sRect= w danej sekcji - kiedyś juz podawałem która pozycja za co odpowiada.
Dariusz B.
Skórki do AutoMapy dla WM, WinCE, PC: http://www.automapa.darekfoto.pl/

*

Offline gooffy

  • 36
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mio P560
Odp: AM 5/6.X.X modyfikacje i wariacje na temat
« Odpowiedź #354 dnia: Maj 09, 2008, 13:27:05 »
U mnie przycisk znika, za to przycisk nawigacji z prawej storny (obok menu kontekstowego) przejmuje jego funkcje.
Wyglada to tak jakbym byl pod spotem przycisku wlaczania nawigacji (ktory ... nie dziala)...

Gdzie można ustawić pozycje przycisku dzwiek i 2D3D? Tak zeby nie byly obok siebie? (nie dodawalem *1.5 i *1.9 poniewaz przycisk jest mniejszy i przesuniecie mapy w miejscu tla powoduje aktywacje przyciskow - widac to przy braku sygnalu GPS przezroczystosc jest inna)

Musiałeś gdzieś indziej namieszać - ten wpis który Ci nie pasował jest wpisem oryginalnym, ja tego nie zmieniałem - zobacz na porównanie oryginalnej linii po lewej stronie tabeli na mojej stronie.
Co do ustalania pozycji przycisku to jest parametr sRect= w danej sekcji - kiedyś juz podawałem która pozycja za co odpowiada.

Ja mialem inny wpis ktory "zaremowalem"

sRect=if(#LAYOUT=0, if(RL,#mrgwdtBTNFSifRL,0), #mrgwdtBTNFS+#wdtBTNMENU);#SCREEN_h-if(#LAYOUT=0, (#mrghghBTNFS+#hghBTNFS+#hghBTNMENU), #hghBTNFS);;;#wdtBTNFS;#hghBTNFS



Ps: nie doszukalem sie na Twojej stronie zmian co do obroconego ekranu :(
« Ostatnia zmiana: Maj 09, 2008, 14:01:40 wysłana przez gooffy »
---
Gooffy

*

Offline Darek_Foto

  • *****
  • 1630
  • Płeć: Mężczyzna
    • Fotografia ślubna Kraków
  • Sprzęt: HTC HD2, LeEco MAX2
Odp: AM 5/6.X.X modyfikacje i wariacje na temat
« Odpowiedź #355 dnia: Maj 09, 2008, 14:10:34 »
Ps: nie doszukalem sie na Twojej stronie zmian co do obroconego ekranu :(

Wersję panorama modyfikuje sie w pliku: AutoMapaNVOnLeft.skin.prg
Dariusz B.
Skórki do AutoMapy dla WM, WinCE, PC: http://www.automapa.darekfoto.pl/

*

Offline gooffy

  • 36
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mio P560
Odp: AM 5/6.X.X modyfikacje i wariacje na temat
« Odpowiedź #356 dnia: Maj 09, 2008, 14:13:04 »
Ps: nie doszukalem sie na Twojej stronie zmian co do obroconego ekranu :(

Wersję panorama modyfikuje sie w pliku: AutoMapaNVOnLeft.skin.prg

Czy jest jakas lista modyfikacji, bo u mnie po obruceniu nie pokazuja sie lub sa zle rozmieszczone podstawowe komorki (do celu, dojazd o itp)


Ps:. Co do klawisza pod tytulem schowal klawisze juz sobie poradzilem u mnie wyglada to tak
[BTNFS]
...
sRect=#wdtBTNMENU+1;;;0;#wdtBTNFS;#hghBTNFS //+1 poniewaz dla mnie wizualnie ladniej wyglada z mala przerwa, nie zlewa sie z przyciskiem MENU
...
« Ostatnia zmiana: Maj 09, 2008, 14:55:19 wysłana przez gooffy »
---
Gooffy

*

Offline Darek_Foto

  • *****
  • 1630
  • Płeć: Mężczyzna
    • Fotografia ślubna Kraków
  • Sprzęt: HTC HD2, LeEco MAX2
Odp: AM 5/6.X.X modyfikacje i wariacje na temat
« Odpowiedź #357 dnia: Maj 09, 2008, 14:54:58 »
Komórki sobie zmieniasz dotykając w nie rysikiem.
Dariusz B.
Skórki do AutoMapy dla WM, WinCE, PC: http://www.automapa.darekfoto.pl/

*

Offline gooffy

  • 36
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mio P560
Odp: AM 5/6.X.X modyfikacje i wariacje na temat
« Odpowiedź #358 dnia: Maj 09, 2008, 14:56:54 »
Komórki sobie zmieniasz dotykając w nie rysikiem.

Wiem, ale w wersji z obroconym ekranem niektorych nie ma albo za zle rozmieszczone (rozstrzelone po ekranie- generalnie u gory)
---
Gooffy

*

Offline Darek_Foto

  • *****
  • 1630
  • Płeć: Mężczyzna
    • Fotografia ślubna Kraków
  • Sprzęt: HTC HD2, LeEco MAX2
Odp: AM 5/6.X.X modyfikacje i wariacje na temat
« Odpowiedź #359 dnia: Maj 09, 2008, 15:00:17 »
... do usunięcia ...
« Ostatnia zmiana: Sierpień 11, 2010, 22:26:33 wysłana przez Darek_Foto »
Dariusz B.
Skórki do AutoMapy dla WM, WinCE, PC: http://www.automapa.darekfoto.pl/