Zbyt słabe podświetlenie po wgraniu AutoMapa 6.7.0 na navman s70

  • 4 Odpowiedzi
  • 4350 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Jak w temacie. Może ktoś wie o co z tym chodzi? Gdzieś wyczytałem że oryginalnie SmartST po wgraniu map podświetla się jaśniej ale jak Auto Mapa wgra mapę to już się nie podświetli. W dzień bardzo słabo widać. Podobno można to ustawić w rejestrze gdzieś ale tego już nie wiem jak.

*

Offline angler22

  • Redaktor
  • *****
  • 4803
  • Sprzęt: Blow 50YBT, Goclever 5010, Wayteq X960, AM XL
Odp: Zbyt słabe podświetlenie po wgraniu AutoMapa 6.7.0 na navman s70
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 16, 2011, 10:17:48 »
W panelach odblokowujących typu MioPocket masz dodatki zmieniające jasnosć podświetlenia. Ogólnie mówiąc Mio (Navmana też to dotyczy), pod tym względem są dość wredne i poza fabrycznym programem nawigacyjnym, trudno jest zrobić cokolwiek. Stara metoda na pełne rozjaśnienie opierała się na odpaleniu fabrycznego softu przez skrypt, odczekaniu ok 2 sekund, aż on zwiększy podświetlenie, po czym się go zamykało i uruchamiało AM.

Odp: Zbyt słabe podświetlenie po wgraniu AutoMapa 6.7.0 na navman s70
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 16, 2011, 10:23:02 »
A moze jest jakis inny program nawigacyjny, ktory sam sobie z tym radzi? Np IGO8? Oryginalne mapy sa sprzed (jesli sie nie myle) 4 lat i chcialbym juz zainstalowac cos nowego. Obecnie jezdze "po polach" czasami. AutoMapa dziala bez zarzutu, jest tylko problem z tym podswietleniem.

*

Offline angler22

  • Redaktor
  • *****
  • 4803
  • Sprzęt: Blow 50YBT, Goclever 5010, Wayteq X960, AM XL
Odp: Zbyt słabe podświetlenie po wgraniu AutoMapa 6.7.0 na navman s70
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 16, 2011, 14:09:35 »
Igo 8 nie jest już w żaden sposób związane z producentem Mio i przez to utraciło pewne zdolności w temacie współpracy z tymi urządzeniami. Poza tym Igo 8 u nas praktycznie nie można kupić (jest chyba jeden dystrybutor i na dodatek nic nie sprzedaje). Już abstrachuję od tego, że wersja na CE w ogóle w sprzedaży nie występuje.
Musisz zastosować jedno z rozwiązań przeznaczonych do Mio i jakąś tam regulację (przynajmniej max - min) będziesz wtedy miał.

Odp: Zbyt słabe podświetlenie po wgraniu AutoMapa 6.7.0 na navman s70
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 16, 2011, 19:16:47 »
To bede kombinowac dalej. Jak cos uda mi sie zrobic to napisze tutaj w temacie.