Uruchomienie MIO POCET NA C710

  • 2 Odpowiedzi
  • 4826 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline artudud

  • 23
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire S, MIO P550
Uruchomienie MIO POCET NA C710
« dnia: Maj 29, 2011, 20:37:43 »
Witam mam problem z C710 chcę wgrać Mio pocet wykonuję czynności jak w instrukcji i na forach, ale nic z tego nie wychodzi, po włożeniu karty SD do czytnika PNA nic się nie dzieje. Karta sformatowana na FAT 32, pliki wgrane na kartę tak że po otwarciu karty mam pliki w układzie Foldery: Media, MioAutoRun, Patches, SDFre, pliki: ASUS_UserFlashCopy.dll, Magellan_AutoRun, MioAutoRun, MioPocet Changelog, MioPocet Readme, MioPocet Readme, MortScript, Sanyo_AutoRun. Podczas wkładania karty do navi jest ona włączona, nie wiem co dalej robić, Help

*

Offline angler22

  • Redaktor
  • *****
  • 4803
  • Sprzęt: Blow 50YBT, Goclever 5010, Wayteq X960, AM XL
Odp: Uruchomienie MIO POCET NA C710
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 29, 2011, 21:22:01 »
Karta to zwykła SD, czy SDHC?
Część Mio reaguje na zawartość karty dopiero po pstryknięciu przyciskiem wyłączania, a czasem po podpięciu kabla USB (zależy od zastosowanej metody odblokowania).

*

Offline artudud

  • 23
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Desire S, MIO P550
Odp: Uruchomienie MIO POCET NA C710
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 29, 2011, 21:35:49 »
Pobieram teraz nowego MIOPOCKET zobaczę może poprzedni jest gdzieś walnięty. A karta to zwykła 2gb. Próbowałem RESETU, HARD RESETU, ON/OFF i nic.

Odpowiedź znalazłem w pliku readme w pakiecie MIO POCKET instrukcja instalacji "c710: rename MioAutoRun.exe to c710Auto.exe and MioAutoRun.mscr to c710Auto.mscr. If that doesn't work, rename them to Oscar200DM.exe and Oscar200DM.mscr" co daje w tłumaczeniu gogle  "C710: zmień nazwę pliku MioAutoRun.exe na c710Auto.exe i MioAutoRun.mscr na c710Auto.mscr. Jeśli to nie pomoże, zmienić ich nazwy na Oscar200DM.exe i Oscar200DM.mscr. Następnie karta do włączonej nawigacji i czekać na efekty. Pozdrowionka

No tak MIO POCKET śmiga jak się patrzy, ale niestety, w chwili uniesienia początkowym sukcesem doinstalowałem Auto Mapę, Najpierw włożyłem kartę 4Gb (zwykła, nie SHDC) okazało się że navi jej nie obsługuje, wróciłem do 2 Gb, podczas instalacji wszystko poszło OK, wszystko działało. Chciałem dołożyć jeszcze skrót na pulpit, efekt był taki że Auto mapa się uruchamia ale nie widzi map, choć są zainstalowane. Reinstalacja AUTO MAPY nie pomaga. Teraz nie wiem jak odinstalować Mio pocket aby przywrócić orginalny program MIOMAP. Podłączam do kompa przez zainstalowaną aplikację MIOTRANSFER ale komp nie wykrywa obecności urządzenia. Zawartość urządzenia mogę przeglądać jedynie za pomocą Centrum Obsługi Urządzeń z Windows mobile. jak w takim razie usunąć MIOPOCKET lub rozwiązać problem z auto mapą
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 16, 2011, 20:42:07 wysłana przez artudud »