ROM do Mio Moov200 vers. N177 ma ktoś?

  • 0 Odpowiedzi
  • 4440 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ROM do Mio Moov200 vers. N177 ma ktoś?
« dnia: Grudzień 14, 2009, 18:58:34 »
Witam,

 Posiadam urządzenie Mio Moov200 vers. N177, ostatnio przez przypadek zrobiłem format flash ( w sumie od początku jak go kupiłem przy włożonej karcie SD pojawialo się od razu menu serwisowe (niebieskie tło)

0-Wince upgrade
1-GPS tools
2-Bt tools
3-UBOOT upgrade
4-Memory Tools
5-Other Tools

Teraz urządzenie uruchamia sie tylko jak jest w środku karta SD i wchodzi odrazu powyższe menu… brak też komunikacji USB z PC`tem

Pytanie jest takie czy ma ktos w formie plikó`w sam ROM do tego modelu: Mio Moov200 vers. N177?

Przeszukałem cały net i nic nie znalazłem... Dodam jeszcze że posiadam takie samo urządzenie ale model N206 z wewn. Pamięcia 512mb które działa idealnie i w którym próbowałem uruchomić program ARM-ROMDump_64, niestety program się uruchamia>robie start i za każdym razem program się zawiesza, pojawia się białe tło...

Jest ktoś w stanie pomódz?

Byłem w serwisie i powiedzieli mi że nie mają takiego pliku ROM musieliby zamówic koszt ok. 100zł...

Posiadam program DNW i drivery przez które widzi mi go w PC więc teoretycznie mógłbym sam sobie wgrać ROM.. Jeżeli się myle proszę mnie wyprowadzić z błędu!

Z góry wielkie dzięki

Pozdrawiam

Duczmal