Mitac Mio moov 200 model No.: N177 ODBLOKOWANIE !!!

  • 39 Odpowiedzi
  • 154749 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline angler22

  • Redaktor
  • *****
  • 4803
  • Sprzęt: Blow 50YBT, Goclever 5010, Wayteq X960, AM XL
Odp: Mitac Mio moov 200 model No.: N177 ODBLOKOWANIE !!!
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 02, 2009, 16:00:18 »
Nie chodzi, to znaczy masz komunikat o "mapie uszkodzonej bądź nie zarejestrowanej" czy też przy samym odpalaniu programu jakiś błąd systemowy?

*

Offline ΠΟΝΤΙΚΟΣ

  • ***
  • 411
  • Płeć: Mężczyzna
    • GPS-service.pl
  • Sprzęt: HTC Athena x7500 + co sie trafi ;)
Odp: Mitac Mio moov 200 model No.: N177 ODBLOKOWANIE !!!
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 12, 2009, 22:13:40 »
u mnie ten sam blad jest na legalnej Automapa 5.3 - brak zarejestrowanej mapy, na kilku roznych nawigacjach (Medion, Navigon, Mio)
Na wersji 5.2 dziala prawidlowo.

Jak narazie po prostu po raz 16 monituje Helpdesk Automapy w imieniu szesnastego klienta , ze jest problem. I jak na razie nic z tym nie zrobili ;/

Nie musze dodawac ze wersja 5.3 z witaminka nie jest obarczona tym problemem ;/ Co za czasy - pirat lepszy od oryginalu ;/
Nigdy nie bedziemy jak Bonnie i Clyde, ani orłem i reszką
Będziemy jak ten deszczowy maj, jak ci wszyscy brzydcy ludzie z Tesco..

*

Offline msp

  • 1
Odp: Mitac Mio moov 200 model No.: N177 ODBLOKOWANIE !!!
« Odpowiedź #32 dnia: Marzec 30, 2009, 08:55:43 »
u mnie ten sam blad jest na legalnej Automapa 5.3 - brak zarejestrowanej mapy, na kilku roznych nawigacjach (Medion, Navigon, Mio)
Na wersji 5.2 dziala prawidlowo.

Jak narazie po prostu po raz 16 monituje Helpdesk Automapy w imieniu szesnastego klienta , ze jest problem. I jak na razie nic z tym nie zrobili ;/

Nie musze dodawac ze wersja 5.3 z witaminka nie jest obarczona tym problemem ;/ Co za czasy - pirat lepszy od oryginalu ;/

Nieprawda. Jeśli masz legala i występuje Ci ten komunikat o niezarejestrowanej mapie to znaczy, że podczas instalacji zrobiłeś coś nie tak. Dokładniej to odinstaluj wszystko, sformatuj kartę, odpal instalację na nowo i na samym końcu musisz wpisać w odpowiednie miejsce klucz licencyjny.

*

Offline Gaara

  • *
  • 96
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: HTC Wizard --> HTC Kaiser
Odp: Mitac Mio moov 200 model No.: N177 ODBLOKOWANIE !!!
« Odpowiedź #33 dnia: Kwiecień 26, 2009, 14:34:44 »
Mam następujący problem, zainstalowalem Automape na tym urządzeniu poprzez skopiowanie gotowca i zmiane ścieżki w pliku startowym (PATHS.XML) na ścieżke do pliku z automapy, automapa sie ładnie uruchamia i działa ale komputer nie wykrywa juz urządzenia i nie mozna zrobić jakichkolwiek zmian, mam zgraną całą zawartość pamięci urządzenia przez instalacją automapy ale nie mam możliwości jej wgrania, wie ktoś jak to zrobic?
Nie sztuką jest nie popełniać błędów, sztuką jest sie na nich uczyć.

Odp: Mitac Mio moov 200 model No.: N177 ODBLOKOWANIE !!!
« Odpowiedź #34 dnia: Lipiec 17, 2009, 09:39:44 »
No to narobiłeś... Nie zmienia się pliku PATHS.XML tylko plik "appstartupsec.ini" w katalogu Miomap. Teraz to nie będziesz mógł przejąc kontroli nad nawigacją.

Odp: Mitac Mio moov 200 model No.: N177 ODBLOKOWANIE !!!
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 07, 2009, 09:11:14 »
Witam


Mam problem jak kolega wyżej. Edytowałem plik PATHS.XML i teraz mi nie widzi Activsyns navi :( Wie ktoś może jak rozwiązać ten problem? Proszę o pomoc :(

Odp: Mitac Mio moov 200 model No.: N177 ODBLOKOWANIE !!!
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 14, 2012, 22:56:24 »
Mam pytanie dotyczące Mio N177. Chcem odblokować Mio i kieruję się wskazówkami tak jak są napisane. Problem jest w tym że jak wchodzę na partycję gdzie jest Mio w program files /miomap i  chcem tam wgrac te pliki z navmanunlocked to pojawia się komunikat że nie ma miejsca na tym gps . Moje pytanie jest w takim razie jak mam to wgrac?

*

Offline angler22

  • Redaktor
  • *****
  • 4803
  • Sprzęt: Blow 50YBT, Goclever 5010, Wayteq X960, AM XL
Odp: Mitac Mio moov 200 model No.: N177 ODBLOKOWANIE !!!
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 15, 2012, 09:41:59 »
Dla bezpieczeństwa może lepiej zastosuj odblokowanie z karty, a nie z flasha. Taka metoda jest zdecydowanie bezpieczniejsza, szczególnie dla początkujących.

Odp: Mitac Mio moov 200 model No.: N177 ODBLOKOWANIE !!!
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwiec 04, 2012, 21:53:41 »
Witam,

Chciałbym odświeżyć temat.
Dostałem od znajomego  Mio co w temacie (Mio Moov200, model N177). Chciałbym go odblokować i oczywiście zainstalować AM ( w miarę aktualną).
Poczytałem już kilka przeróżnych wypowiedzi, lecz patrząc na daty to są nawet co mają po 4 lata.
Dlatego też zwracam się o pomoc.
Chciałbym informacji (linki) jak to zrobić i skąd ściągnąć.
Jakiej karty mogę użyć do tego urządzenia?

*

Offline wwwojciech

  • *
  • 83
  • Love Regenersis !!!
Odp: Mitac Mio moov 200 model No.: N177 ODBLOKOWANIE !!!
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 06, 2015, 23:05:13 »
Witam

Chcę odblokować MIO n177 i uruchomić na nim Automapę na SD z innego urządzenia. Czy ktoś z forumowiczów posiada jeszcze w zasobach potrzebne pliki do odblokowania tego urządzenia?

Pozdrawiam
Wojciech