Mio Moov M610 - dobór navi po odblokowaniu, problem z TomTom

  • 1 Odpowiedzi
  • 12853 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mio Moov M610 - dobór navi po odblokowaniu, problem z TomTom
« dnia: Sierpień 04, 2013, 00:33:04 »
Witam

Odblokowałem sobie moje M610, udało się to bezproblemowo pakietem "pakiet odblokowujący mio m610(2).rar " [*********]/Iroshi/Nawigacje/Mio/M610]http://[*********]/Iroshi/Nawigacje/Mio/M610[/url]. Działa świetnie. Ogarnąłem wyłączanie przyciskiem z pakietu "m610 unlock wyłącznik.rar ", ten sam link.

I do tej pory szło mi świetnie, aż przyszło do wgrywania map.

Drodzy koledzy, zbliża się czas wyjazdu, zostały niecałe 2 tygodnie, a walka z moim MIO zajmuje mi całe noce, a rezultatów jak nie było tak nie ma.

Potrzebuję przejazd przez Czechy, Austrię Słowenię i Chorwację. Automapa chyba odpada ze względu na wagę, moje MIO nie ma slotu kart pamięci, a wbudowanej jest zaledwie 1,7Gb.
Postanowiłem wgrać TomTom z mapą Central and Eastern Europe (niecałe 800Mb), lecz po wgraniu i aktywowaniu mapy aktywatorem wywala błąd "unable to start.... not enough memory is available". Sam TomTom (7.910) odpala elegancko, dopóki nie ma aktywowanej mapy.

Wobec tego pytanie - co począć? Jaką nawigację i jakie mapy powinienem zastosować, żeby przejechać tę trasę z moim MIO? I jak technicznie to rozwiązać?

Przeszukałem forum, ale nie znalazłem pomocy dla mnie. Jeśli coś przeoczyłem wskazane linki.

Z góry dziękuję za szybką pomoc.

*

Offline angler22

  • Redaktor
  • *****
  • 4803
  • Sprzęt: Blow 50YBT, Goclever 5010, Wayteq X960, AM XL
Odp: Mio Moov M610 - dobór navi po odblokowaniu, problem z TomTom
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 04, 2013, 16:29:55 »
Przeszukiwanie trzeba zacząć od regulaminu Forum!! Piractwa tu nie tolerujemy i z pewnością odpowiedzi na pytanie u nas nie uzyskasz. Potrzebujesz mapy, to ją KUP!