Samodzielne Nawigacje GPS - PNA / PND (Windows CE) > Mitac / Mio Technology

Mio moov 500 nowy firmware

(1/5) > >>

emus1994:
Witam .. mam problem z moja nawigacja Mio moov 500 .. po wlaczeniu zawsze pokazuje sie ze mam polaczyc sie z komputerem ... dostałem cynk od znajomego, że mam zmienić firmware, albo mógł zostać uszkodzony.

I teraz pytanie jak to zrobić ? już pobrałem wersje firmware do mojego moi T510R2,v1,00.0010 .. i nie wiem co dalej :/

Z góry dziękuje za odpowiedzi :)

angler22:
Jedną z metod masz tu MIO MOOV UPGRADE SCREEN.mpg (służy wywołaniu ekranu  bootloadera).

Druga metoda oparta jest o "cobię" : Tworzysz katalog Cobia500R2 na karcie, do katalogu wrzucasz cpuupgrade.exe i zmieniasz jego nazwę na Auto.exe. Na karcie musi być też cały firmware. Restart i powinien się uruchomić tryb "user mode".

emus1994:
Wiem, że to dziwnie zabrzmiale skąd wziąć cpuupradge.exe ?

albo inaczej który plik Cobia pobrać ?

http://www.gpspassion.com/forumsen/topic.asp?TOPIC_ID=127723&whichpage=1


na prawdę dziękuje wam za odpowiedzi !! :)

angler22:
Plik cpuupgade powinien być w paczce z FW z tego co czytałem. Katalog COBIA masz sam utworzyć.

emus1994:
Katalog utworzyłem .. a w paczce z Firmware mam region.bin , region.cks , winceimg.bin winceimg.cks .... i to wszystko co było w paczce :/ [jeśli oczywiście dobrą pobrałem]



Chyba zrobiłem wszystko dobrze ... ale nadal po włączeniu pokazuje się tylko ekran "połącz z komputerem" :(

Rozebrałem nawigacje i na płytce jest napisane CobiaT550 . ma to jakieś znaczenie ? bo plik który pobrałem miał nazwę Cobia 420

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej