Mio Moov 360 Problem

  • 6 Odpowiedzi
  • 2859 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mio Moov 360 Problem
« dnia: Sierpień 29, 2008, 10:27:35 »
Witam
Mam problem z Mio Moov 360, a mianowicie podczas włączania Mio pojawia się pomarańczowy ekran ładowania urządzenia, dochodzi niemal do końca i zaczyna się ładować od początku. I tak w kółko. Niestety nie zrobiłem backupu... A gdy za pomocą MioMore Desctop klikam "Ponownie zainstaluj oprogramowanie na mio" nadal jest to samo. Stąd moja prośba. Czy mógłby ktoś wrzucić gotową kopie backapu oryginalnego oprogramowania na rapidshare? Bo pomyślałem że to może by pomogło.

Odp: Mio Moov 360 Problem
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 29, 2008, 23:05:29 »
Witam.
Miałem ten sam problem i pomogło, ale miałem zrobioną kopię na dysku. Mogę przesłać, tylko nie wiem jak to jest 1,5GB.

Odp: Mio Moov 360 Problem
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 30, 2008, 02:17:41 »
Witam.
Miałem ten sam problem i pomogło, ale miałem zrobioną kopię na dysku. Mogę przesłać, tylko nie wiem jak to jest 1,5GB.
Przeslij bez mapy to "troszke" mniej bedzie :)
ApplicationLauncher Ostatnia wersja i opis instalacji: http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=102477.msg713142#msg713142  (Pazdziernik 3, 2008)

Odp: Mio Moov 360 Problem
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 31, 2008, 19:08:42 »
Już poradziłem sobie z tym problemem ;) Ale dziękuje mimo wszystko za chęć udzielenia pomocy. Jakby ktoś miał ten sam problem to ja zainstalowałem na nowo oprogramowanie oryginalne które miałem na płycie. Na początku mio nie włączał się do końca bo musiałem dograć jeszcze mapy które również były w jednym z katalogów na płycie. Po tym zabiegu po włączeniu mojego mio musiałem odczekać jeszcze ok. 10 minut na otwartej przestrzeni, żeby złapał sygnał GPS bo wyczytałem na którymś z forów, że przy pierwszym uruchomieniu urządzenia złapanie sygnału trwa do 10 min. A skoro oprogramowanie było wgrywane po formacie urządzenia należało to traktować jako pierwsze uruchomienie :].

*

Offline akubit

  • Ekspert GPS
  • ******
  • 4001
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sprzęt: Navroad Vivo Plus, Huawei Honor 6
Odp: Mio Moov 360 Problem
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 31, 2008, 20:53:08 »
A skoro oprogramowanie było wgrywane po formacie urządzenia należało to traktować jako pierwsze uruchomienie :].

Nie, to nie dlatego. Przyczyną jest zresetowany moduł GPS.

Odp: Mio Moov 360 Problem
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 04, 2008, 23:04:33 »
Jakby ktoś miał ten sam problem to ja zainstalowałem na nowo oprogramowanie oryginalne które miałem na płycie. Na początku mio nie włączał się do końca bo musiałem dograć jeszcze mapy które również były w jednym z katalogów na płycie.
Przekopiowales / rozpakowales plik \Install\MioMoreDesktop\Packages\Cobia_420_64\9880\Cobia_420_64.zip ?? czy jakis inny?
ApplicationLauncher Ostatnia wersja i opis instalacji: http://pdaclub.pl/forum/index.php?topic=102477.msg713142#msg713142  (Pazdziernik 3, 2008)

Odp: Mio Moov 360 Problem
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 08, 2008, 20:41:09 »
Jestem nowicjuszem, proszę podaj które pliki z płyty zainstalowałeś. ja po właczeniu mam moje mio w pozycja jakby było podłaczone do kompa. wcale się nie odpala pomarańczowy ekran miomoov. w przypadku gdy pobrałem program ze strpny producenta wówczas mio nie opdpalał się do ko nca.program nie ładował się do końca. pomocy